Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Ez kb logoutra való teljesítmény. Mint mikor 100MHz-es gépre pakol valaki Win7-et vagy 386-os gépet tuningol ;]

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#2) akooos


akooos
veterán

Ez a telefon már most előkelő helyet foglal el a történelemkönyvben. SZVSZ a HTC legjobb készüléke!

(#3) oromisu


oromisu
csendes tag

Egyik kedvenc telefonom volt!

(#4) Piziii


Piziii
tag

ez így van nekem is van egy példány belőle és még mindig elkáprásztat a megjelenésével :B kár, hogy egyszer elejtettem és megadta magát az antenna benne (de semmi egyéb komoly baja nincsen) és lett egy apró horpadás a kereten :O pedig legszívesebben ezt a telefonomat használná...

(#5) hagymas7up


hagymas7up
tag

A HTC az a felső kategóriában a legjobb. Ott alázza az összes gyártót. Volt HTC Artemis, HTC Cruise, HTC Diamond, HTC Diamond 2, HTC HD Blackstone, HTC HD2. Mindet imádtam. Most van egy HTC M7 és ezt jövőre egy M9 váltja vagy a következő M.

Eladó Siemens S3-at, S10 Active-ot, illetve Alcatel OT Com-ot keresek. Ha tud valaki PÜ. Thx

(#6) youngboy


youngboy
senior tag

Én most szedtem elő a szekrényből a Desire S-t és pakoltam rá LP-t. A ROM készítője jelenleg pedig a következő verzión dolgozik.

(#7) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Igazi geek phone volt a maga koraban, ismerosnek van meg most is.

Nagyon tetszett anno

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#8) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Én csak azon csodálkozom, hogy a hasonló hardveres felépítésű desire és nexus one nem élt meg hasonló életet..

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#9) MaCS_70 válasza Zirowe (#8) üzenetére


MaCS_70
félisten

Megvan, és a mai napig használom -- 4.4.4 Android fut rajta, hibátlanul!

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#10) Graphics válasza Zirowe (#8) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Sajnos, 4.0-ig elmentek azok is, de a NO-n mar kellett atparticionalni, azt nem vallaltam be

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#11) Zirowe válasza Graphics (#10) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Mondjuk azt hd2-ön is kellett.
Azoknál láttam először olyat, hogy bad sectoros lesz a telefon a túl sok rom telepítéstől. :D

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#12) vicze válasza Zirowe (#8) üzenetére


vicze
félisten

N1 mögött már nincs szinte semmilyen fejlesztő egyszerűen. Desire-re még van 5.0 de az se lett sose működő, még ezt se portolta senki N1-re. Proof of concept-et csinálni meg túl sok munka, hogy egy kis cikkezést megérjen, másra nagyon nem jók.

(#13) Zirowe válasza vicze (#12) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Mondjuk én nem csak az android részre értettem, hanem a wm, wp, ubuntu és ha jól emlékszem talán firefox os is volt hd2-re, míg a többire nem.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#14) moleculez


moleculez
veterán

Es ezzel szemben a gyartok az aktualis palettából upgradelnek par modellt... XDA óta tudjuk, hogy technikailag évekig megoldható visszamenőleg. Amúgy volt azon még WP8 is, ha jól emlékszem

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#15) helixP


helixP
nagyúr

Ez kellene, hogy legyen az alap hozzállás. Telefon, választható Op.rendszerrel :) Imádnám.

(#16) joey04


joey04
titán

nagy túlélő az öreg :D

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#17) Baggins86


Baggins86
aktív tag

Jó kis HTC Kaiser. Nekem az volt a csúcs...

(#18) Tyca


Tyca
senior tag

dual boot? na ne sértegessétek már, a cLK+natív sd megoldással 5-6 különböző android rom símán mehetett rajta multiboot-tal.

És ha már winmo, akkor visszafelé és lehetett lépni, winmo 6.1 is van rá.

(amúgy 576 Mbyte RAM az a 448)

[ Szerkesztve ]

(#19) akooos válasza Tyca (#18) üzenetére


akooos
veterán

448 mega volt a RAM, de egyes 6.5.x-es romok óta már fel lehetett oldani a maradék 122 rejtett megabájtot is :))
Régi szép idők, amikor minden nap új ROM-ot raktam rá :)
Az első SD-s androidos próbálkozások, utána meg a NANDroidok. Kéne egy új HD2 :DDD

(#20) Tyca válasza akooos (#19) üzenetére


Tyca
senior tag

az amerikai verzió alapból 576 MB volt, az eu-s volt valamiért szoftveresen lebutítva.

(#21) MartOOn


MartOOn
addikt

HD2-ot meg nem sikerult szereznem de tervben van. Viszont van mukodokepes htc g1 (dream), htc hero es htc legend telom is a polcon. Mindegyik tökéletesen mukodik.

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#22) Mad_Wolf


Mad_Wolf
aktív tag

2013 év végén tettem le a hd 2-t, amikor egy komolyabb telefonra cseréltem
kb 2 hónapja elővettem, és meglepődve tapasztaltam, hogy már akkor egy kitkat romot használtam rajta -ez kb 2 hónappak a KK megjelenése után volt :) iszonyatos mennyiségű romot toltam rá anno...
Imádtam ezt a telefont, csak hát a tárhely és a sebesség mámora a fiókba tetette velem :D

(#23) Mad_Wolf válasza MartOOn (#21) üzenetére


Mad_Wolf
aktív tag

ha mondasz rá egy emberi árat, lehet eladom :)

(#24) TTTotya


TTTotya
senior tag

:R :R Volt. Imádtam :R :R Történelem :C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.