Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21) danih


danih
addikt

Fájl mönödzserre én a Ghost Commandert ajánlom, abban is van Samba.

(#22) dokee78


dokee78
félisten

Nekem nagyon tetszett nagyobb részéről nem tudtam,így dupla öröm.
Segítségeddel újabb hasznos programokat tudtam begyűjteni a leendő Droidomra.

(#23) stanley_


stanley_
tag

Köszi úgyis aktuális most került a családhoz egy x8 :)
otthon átolvasom

(#24) aggleány


aggleány
addikt

danih

Nem szeretem a task killereket, és nem is látom értelmüket. A lefagyott alkalmazásokat le lehet állítani a menüben is, a task killer pedig csak potyára eszi az akksit, meg linuxhoz felesleges is, ezért nem írtam. Azt hittem, hogy hiányolni fogják. :DDD

A Ghost Commander csak rootolt telón megy, vagy simán is? A leírásában nem találtam.

bozont

Maga a tervezés online kapcsolaton megy, de a már elmentett vagy megtervezett útvonalat netkapcsolat nélkül is el lehet érni.

dokee78, stanley

Örülök, hogy tetszik. :K

(#25) danih válasza aggleány (#24) üzenetére


danih
addikt

Megy simán is, csak legfeljebb nem tudsz bemenni a rendszermappába - azt hiszem.

(#26) aggleány válasza danih (#25) üzenetére


aggleány
addikt

OK, akkor mindjárt beleteszem. :K Nem teszem bele. Majd a következőbe, hogy ott is legyen érdekesség. :K

[ Szerkesztve ]

(#27) infectedmann válasza RaZroX (#2) üzenetére


infectedmann
őstag

Ha adsz hozzá Market linket ahol megvehetem, akkor szobort emelek neked.

(#28) bozont válasza aggleány (#24) üzenetére


bozont
veterán

Az szuper, valamikor majd teszek is vele egy próbát.

Ha lesz még második rész, akkor szerintem bekerülhetne még:
Camera360 féynképezésre és LGcamera videófelvevésre, minőségben jobbak mint a gyári beépített és jobban testre szabhatóak
Akinek van led a mobilon, Tiny Flashlight.
Műszaki embereknek szerintem kötelező az ElectroDroid.

(#29) zso73 válasza RaZroX (#2) üzenetére


zso73
veterán

+1 Semmi nem olyan jó, mint az Igo. Vagy rosszul működik a legtöbb (térképek ) vagy sehogy.

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#30) bozsozso


bozsozso
őstag

Gratulálok nagyon jó cikk lett. Már az előző android kezdőknek írásod is nagyon tetszett. Ezekkel az írásokkal tényleg el lehet indulni a kezdőknek. Magamat és a feleségemet is beleértve. :DD

(#31) bradam


bradam
aktív tag

Gratu a cikkért :R Már egy ideje menetrend appot kerestem(vagyis nem kerestem de tudtam,hogy kell :DD ) és végre megtaláltam :R

(#32) TRob1


TRob1
veterán

Jó lett, gratula :C

(#28) bozont : Az miért LgCamera? Csak LG-n jó? Ne hívjuk inkább IgCamerának (kisbetűvel: igcamera) :F :DDD

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#33) Feribacsi555


Feribacsi555
senior tag

Hali!
Hát nekem ez a samba progi valahogy nem megy.
Desire Hd-t használok, rootolva stb..., látja is a gépem a hálózatok között, de nem tud rákapcsolódni. Vmi wifi tethering-et ír, hogy nem detectálta.
Vkinek vmi 5let?

(#34) aggleány


aggleány
addikt

bozont

Ezek a szórakozás részbe tartoznak, sőt, van olyan, ami már benne is van, de az a cikk még félkész állapotban van, jöhetnek bele még programok. :K

bozsozso

Köszönöm. :R Örülök, hogy tetszik.

bradam

:D Ráadásul jól működik, mert a többi hasonló app nem nyújt túl nagy teljesítményt, legalábbis nálam nem váltak be.

TRob1

:R

Feribacsi555

Kérdezd meg az Android appz topikban, ott biztosan tudnak segíteni.

(#35) Gaabbaa


Gaabbaa
aktív tag

Köszi az összefoglalót! Elmentve! :R

Csak a JÁTÉKOK! :-))))

(#36) waccamár


waccamár
senior tag

Én még szeretnék ajánlani egy nagyon hasznos alkalmazást, a WaveLauncher-t. Nevével ellentétben Launcher alkalmazás, illetve az, de nem olyan mint pl. egy LauncherPro.
Amit csinál: bármilyen programban/játékban/akárhol vagyunk, ha megérintjük a képernyő alját, nyomva tartjuk kicsit még egy rezgést nem érzünk, és felhúzzuk az ujjunkat a képernyő közepéig, akkor előjön egy programlista, amiben jobbra-balra tudunk mozogni, és ha elengedjük a képernyőt, akkor az a program indul el, amin éppen álltunk. Persze a programokat mi állíthatjuk be. Így leírva talán bonyolultnak hangzik, de nagyon hasznos alkalmazás, nézzetek rá, nem sokan ismerik, én is véletlen találtam rá. Ingyenes verziója nincs, a fizetős kb. 160Ft.

(#37) Polllen válasza bozont (#28) üzenetére


Polllen
nagyúr

Én a camera360-nál semmilyen minőségi javulást nem tapasztaltam defy-n.

[ Szerkesztve ]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#38) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Call Meter NG *
Az egyik leghasznosabb program, ha nem vagy milliomos.

Már bocsánat, de ekkora ökörséget leírni...és még nagyon finoman fogalmaztam.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#39) bozont válasza TRob1 (#32) üzenetére


bozont
veterán

Nem tudom, mindig az LG-re asszociálok és sokszor úgy is mondom, írom amint látszik. :W :DDD

Polllen
Nekem egy kicsit tisztábbnak, élesebbnek tűnik a Camera360-nal készített kép (Galaxy Ace 2.2.1, mondjuk a 2.3.4-gyel még nem próbáltam a gyárit), de igazából funkcionalitásban jóval több, ez az ami miatt inkább használom.

[ Szerkesztve ]

(#40) Polllen válasza bozont (#39) üzenetére


Polllen
nagyúr

A második fele az már egyszer biztos. :)

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.