Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) oliwire


oliwire
őstag

Azért annyira kíváncsi lennék, mennyi is ténylegesen összerakni egy gyártónak egy ilyen szoftvert.. :)

(#2) Lecs@


Lecs@
addikt

Nokiákra is jöhetne már egy kis 4.3 Android ! :U

512 GB

(#3) zsírsámán válasza Lecs@ (#2) üzenetére


zsírsámán
senior tag

Ja szerintem is jót tenne nekik egy kis laggolás ;]

(#4) Paul119


Paul119
addikt

Sima Zre nem várható?

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#5) szilasz007 válasza Paul119 (#4) üzenetére


szilasz007
aktív tag

Az is kapja. Napok kérdése.

(#6) Vertigen válasza Paul119 (#4) üzenetére


Vertigen
csendes tag

De, a hivatalos OTA állítólag bármikor itt lehet, de már kiszivárgott és tölthető.:) link

(#7) PAINfájdalom válasza Paul119 (#4) üzenetére


PAINfájdalom
aktív tag

http://www.xperiablog.net/2013/12/17/android-4-3-firmware-build-10-4-b-0-569-certified-for-xperia-z-zl-zr-and-tablet-z/

(Bocsi az ilyen linkért, telóról vagyok) ma kapták meg, holnap már lehet fent xda - n ftf, flashtool-al telepíted és örülj :D
A szolgáltatós tuti csak szünet után lesz

Road- Az Isten állatkertje http://www.youtube.com/watch?v=Yh6SR7BV5Y8

(#8) Kasya válasza zsírsámán (#3) üzenetére


Kasya
nagyúr

Ah, nincs is jobb mint trollkodasra trollkodva valaszolni :C

(#9) zsírsámán válasza Kasya (#8) üzenetére


zsírsámán
senior tag

Rég jártam már ilyen topikban, gondoltam benézek, és lám, nem változott semmi :DDD

(#10) daniel909


daniel909
addikt

4.3? azt hittem elírás.
de ha tényleg csak most jön rá a 4.3 akkor az siralmas.

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#11) WhiteWalker válasza zsírsámán (#3) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Nem láttál még Nexust :U

(#12) ibenny válasza daniel909 (#10) üzenetére


ibenny
senior tag

Pedig a gyártók nagy része mostanában kezdi el letölthetőve tenni.. Note 2re pl ma kaptam meg.

(#13) zsírsámán válasza WhiteWalker (#11) üzenetére


zsírsámán
senior tag

Van is egy négyes meg egy hetes. De a lényeg most itt nem az androidon van, csak a kollega remek ötletét véleményeztem a nokiákkal kapcsolatban. :R

[ Szerkesztve ]

(#14) daniel909 válasza ibenny (#12) üzenetére


daniel909
addikt

nem azzal van a baj h a sony csúcs gépeinek szoftvere 1 évvel a jelenlegi mögött van, hanem h gondolom csak mos kezdenek foglalkozni a 4.4-es frissítéssel, amit jövő ilyenkor ki is adnak mikor már a 4.5 lesz és így tovább. ez nagyon gáz.

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#15) Crafter32 válasza Kasya (#8) üzenetére


Crafter32
őstag

Abban nincs semmi ha vki szereti a Nokiát és az androidot. Abban sincs semmi, hogy az android laggol. Semmi troll nincs ebben, max nem a témához kapcsolodik. :))

[ Szerkesztve ]

(#16) spawn21 válasza daniel909 (#14) üzenetére


spawn21
veterán

Azt is valószínű mindenki "csak" jövőre fogja megkapni. Nem gondolod? :U

iPhone 13p

(#17) Peterson_ válasza Crafter32 (#15) üzenetére


Peterson_
addikt

Nem laggol az, csak kell alá vas:P

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#18) #09819904 válasza daniel909 (#14) üzenetére


#09819904
törölt tag

És szerinted mennyi ember használja ki a 4.3 illetve a 4.4-es droidot? :U
Imádom amikor megy a nagy rinya, hogy így a frissítés meg úgy, de érdemben sose jön válasz, hogy mégis minek kellene olyan sürgősen?
A legtöbb androidos alkalmazás még mindig a 2.X.X verziót kéri alaphangon, egy jó adag az ICS-t, de nem sok az ami JB-t vagy KK-t kér.
De javíts ki, ha tévednék... :U

(#19) Carbonado11 válasza #09819904 (#18) üzenetére


Carbonado11
tag

Lehet,hogy nem sok ember használja ki...Tegyük fel,hogy így van!
De akkor viszont nem kéne szenzációként kezelni az eféle "nesze semmi,fogd meg jól" híreket!!!!!!

Redmi Note 8

(#20) #09819904 válasza Carbonado11 (#19) üzenetére


#09819904
törölt tag

Nézd, az, hogy érkezni fog vagy megérkezett egy frissítés az hír. Ezzel nincs semmi gond, hiszen információt ad át.
A probléma az, hogy nem egy illető úgy várja/elvárja a frissítést, hogy leveri a víz, ha nem kapja meg azonnal. Effektíve a rinyálós egyének többsége semmit sem használ ki a frissítésből, mégis paláverezik.
A másik fele pedig orgazmust él át, hogy végre a telefonján az új droid verzió van.

Ami még borzalmasan idegesítő és unalmas, hogy egyből odavágja pár agyoniskolázott, hogy "Ha frissítés kell vegyél Nexust!". Ez elment egyszer-kétszer, aztán unalmassá vált.
A Nexus sem jobb az új, úgymond premier droidtól. Elvégre már a 4.4.2-t adták ki rá annyi galiba volt. Úgyhogy a "vegyénekszuszt" duma itt máris bukik egy "kicsit"!

(#21) WhiteWalker válasza zsírsámán (#13) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Bocs :R , akkor tudod miről beszélek :DDD . Igy viszont már irigyellek ;] .
Nekem majd valamikor 5-ös lesz ha lejjebb megy az ára...

[ Szerkesztve ]

(#22) takacsbotond


takacsbotond
őstag

Xperia SP-re mikor jön??

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

(#23) daniel909 válasza #09819904 (#18) üzenetére


daniel909
addikt

2014 hajnalán hidd el h GÁZ ha a csúcs telódon nem a legfrissebb rendszer fut. az iOS és WP telefonokon (egy kis jóindulattal) megoldott ez a dolog.
a szoftver dönti el mennyit ér a telefonod. oké, a 4.4-el jött pár kényelmi újítás amik nélkül lehet élni simán, de engem zavarna h gyárilag nem kapom azt ami épp aktuális.
ezt a google nem fogja megoldani, mert ott van a nexus, azzal le van tudva ez a kérdéskör. persze ha az nem tetszik, az szívás...

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#24) morneo.it válasza daniel909 (#23) üzenetére


morneo.it
senior tag

Valamint szomorú, mert ez olyan, hogy: neked hiába van notebookod/netbookod/PC-d, s hiába jönnek a rendszerek: XP, Vista, 7, 8, 8.1 ... te nem tudod feltenni, csak azt, amit a gyártód épp enged. Azaz: hiába bírja a Core i3-as géped a 7-8-8.1-et, ha épp Vista fut rajta, nem tudod cserélni. Illetve, "dobd ki" a rendszered, vegyél újat - 1-2 évente.
- Mióta is van Core i3? 2010.01.07.
- Mikor jött ki a Windows 7? 2009.10.22.
Azaz esélyesen egy i3-as notebook a Vista-t futtatva adták ki, s nem a legfrissebb 7-essel. Majd, sosem lehetne lecserélni. Mit szólnátok? Jelentkezzen, aki a 3-4 éves, i3-as notebookját KIDOBNÁ? :C

“The only way to do great work is to love what you do.” /Steve Jobs/

(#25) GeryFlash válasza daniel909 (#14) üzenetére


GeryFlash
veterán

Bezzeg a konkurencia ugye, ja nem, akkor meg trollkodj... 4.3-as készülék is alig van, és előbb lekezdték csinálni minthogy a 4.4 kijött volna...

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#26) szabi24 válasza morneo.it (#24) üzenetére


szabi24
csendes tag

Na azért ez erősen ki van sarkítva, a vista és a win 7 között kb annyi a különbség mint a 2.3 és a 4.0 között. 4 felett már egész jól használhatók a droidok, nekem 4.1 van a telefonomon, az se hatna meg különösebben ha nem jönne rá kitkat pedig fejlesztek is rá.

(#27) FіkuszKukіsz válasza daniel909 (#23) üzenetére


FіkuszKukіsz
őstag

Míg a Nexusokon és az IOS-en a fejlesztő által megálmodott gyári op.rendszert kapod (gyakorlatilag a Windows phone is ilyen) addig a többi Androidos telón a gyártók főleg Samu, HTC, LG eléggé belenyúlkálnak a rendszerbe. Ezt nem 2 nap upgradelni meg tesztelni, mert azért nem úgy van, hogy kész és mehet OTA-n. Ráadásul ha szolgáltatófüggő a teló, akkor még a mobilszolgáltatónak is jóvá kell hagyni.

Romanes eunt domus

(#28) daniel909 válasza GeryFlash (#25) üzenetére


daniel909
addikt

1 év alatt sikerült nekik megcsinálni. ez idő alatt 5 metró megépült kínában. de mindegy, nem trollkodni akartam. nekem a nexus való csak, ennyi.

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#29) rocsaba válasza szabi24 (#26) üzenetére


rocsaba
csendes tag

Szerintem az általad leírt különbség a Win NT és a Win 7 között létezik. A Win Vista 4.1 a Win 7 pedig 4.2.

(#30) kbyte1024 válasza zsírsámán (#3) üzenetére


kbyte1024
addikt

Ezt akartam írni:K

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#31) FіkuszKukіsz válasza daniel909 (#28) üzenetére


FіkuszKukіsz
őstag

4.3.x Jelly Bean 2013. július 24. kiadás időpontja. Hol van az 1 év?? ÁÁ nem trollkodsz :((

Romanes eunt domus

(#32) zsírsámán válasza FіkuszKukіsz (#31) üzenetére


zsírsámán
senior tag

Akkor csak 2 metró ;]

(#33) laci_csk válasza daniel909 (#28) üzenetére


laci_csk
senior tag

Akkor miert itt szolsz hozza, es nem valami nexus hirnel? Azt hiszem a Nexus az egyetlen telo amit soha sem vennek/veszek, ba'rmi mas johet szoba de ez nem.

Maskulomben mi az a "seperation" az alairasodban, nem "separation"-t akartal irni?

[ Szerkesztve ]

Xperia XZ3

(#34) daniel909 válasza laci_csk (#33) üzenetére


daniel909
addikt

de, de vidékre jó ez is... :)

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#35) catroot válasza laci_csk (#33) üzenetére


catroot
veterán

Ha már mást kioktatsz, akkor ajánlom a saját elírásod... :D

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#36) fojuzer


fojuzer
aktív tag

Hm Tisztelettel mindenki olyan márkát.árban vesz,amire a Pénztárca-Bank betéte engedi.Csorobbak/Rezsi Csökkentös réteg a többség!// Ök csak olcsobbakat,szerényen! Viszont mind 1-ik vevö,vásárlo elvárja,várhatja ha müszakilag futatthatö,az ujabb OS-Op-frissités,akkor a gyárto igenis adja ki frissitsen,Pénzemért adjanak is valamit! Plda! "Sony" cég sem igyekszik a frissitésekkel,akkor ara adják ki amikor ök akrják.(Xperia-T-SP-tulajok9 Nos ki milyen márkát,gyártotol veszen avval él.Alap Közgáz ismeretek nélkül is a lakosság,keresök többsége kis jövedelmü.Na ennyi politica.Vélemények,márkák,pénztárca bösége személyenként más-más! Átlagos vásárlo erö kicsi! A megvett használati eszközökre a tulaj,ha van frissités jogosan várja el4 :Y

föolvaso

(#37) FіkuszKukіsz válasza fojuzer (#36) üzenetére


FіkuszKukіsz
őstag

Minden gyártó először a csúcs kategóriás telóit upgradeli, a többi csak utána jön. Mert ha már a közgázról beszélsz, akkor itt is érvényes több pénzért többet kapok elv. Ha veszek egy középkategóriás telót, akkor igen is tudomásul kell vennem, hogy a frissítési ciklusban hátrébb fog szorulni, mint a drágább termék.

Romanes eunt domus

(#38) Lomha 8V


Lomha 8V
addikt

Nem kapkodó idegbetegek, azt nem lehet mondani. De hát ez van.

(#39) Sanyi9889 válasza Vertigen (#6) üzenetére


Sanyi9889
csendes tag

Én már az Xperia Z1-em re az android 4.4-et várom nagyon.Igaz a 4.3 is nagyon stabil rajta és mindent gond nélkül visz,programokat és játékokat is.Elvileg ebben a hónapban jön a kitkat.

(#40) Sanyi9889 válasza Sanyi9889 (#39) üzenetére


Sanyi9889
csendes tag

Persze a cyanogenmod már csinált hozzá egy cm 11-et:)

(#41) Sanyi9889


Sanyi9889
csendes tag

Jöhetne már a Z1-re az Android 4.4 . Februárban majdcsak megjön

(#42) Sanyi9889 válasza FіkuszKukіsz (#27) üzenetére


Sanyi9889
csendes tag

Igazad van,sok gyártó úgy belenyúl a droidba hogy félelmetes,pl a Samsung is,telepakolják mindenféle sz** apokkal az egész rendszert.Nekem egy z1-em van most flasheltem rá a kitkatot,a Sony is belenyúl kicsit de ők legalább nem viszik túlzásba.

(#43) GeorgeZ1@ARC


GeorgeZ1@ARC
csendes tag

Sziasztok!

Tudnátok segíteni kicsit?
Z1-emet frissítettem a napokban az új Androidra (4.4) sony companion szoftverrel az utasítások szerint.
Azóta sajnos nem tudom bekapcsolni a telefonomat. Néha néha pirosan villog az állapotjelző LED, de más nem történik.

Mi lehet a baj?
Köszönöm szépen előre is a segítséget!

- Ha nem én vagyok én, akkor vajon ki lehetek -

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.