Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#37) DonElvis válasza kenwood (#36) üzenetére


DonElvis
tag

Pontosan azt próbáltam leírni, hogy a nem bontószökevényeket is sokan lenézik cssopán a kora miatt. A kor nem feltétlen jelent rosz állapotot, ahogy esetemben sem jelentett.

"Mint az ember,akinek iphoneja van,de az elso ket foga 15-20 eve hianyzik,vagy szet van rohadva." Számomra ez lett a hét mondata. :) . Ez a 10év hitelből vett, mást lenéző autós szinonímája. Az én tapasztalatom szerint, ez a kommuna az aki csípőből fikáz minden régebi vasat.

Nem is arról van szó, hogy törödnék különösebben a véleményükkel. Ha őszinte akarok lenni, azt mondanám, hogy ez inkább düh. Biztos tudod menyi melót kell beleborítani egy régebbi autóba esetenként, hogy kulturált közlekedési eszköz legyen. Erre jön az említett jóember típus, és bátornak/csórónak/hülyének art azért, mert megtettem vele 200km-t, teszi mindenzt mert az évjáratnál a forgalmiban 1984-van beírva.

Az én köreimben mindenféle jármű előfordúl, kivéve a traktort (amit nagyon sajnálok, mert szívesen kipróbálnék egyet) és katonai járműveket. Családi szűk körben: Lada 2107, Corsa C, Mondeo, Golf IV, Mercedes G. Eléggé tág a paletta.

Ami nem számít, az nem érdekel

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.