Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) BigManus


BigManus
addikt

Embör... Te kész vagy :DDD
Nem semmit alkottál ;)

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#2) gery2123


gery2123
őstag

Ezmiez? :DDD Nagyon fura szerzet lett azt meg kell hagyni. Mondjuk ha lett volna hozzá megfelelő szerszám, akkor még ütne is . Így se rossz de látszik rajta az otthoni munka jellemzői. Azért gratula nem semmi feladatba vágtad a fejed az tuti ! :R

-- PSN_ID: GerY2123

(#3) Fryskitt


Fryskitt
addikt

Nem semmi... második darabnak mindenképp. Szerintem ha sikerül megfelelő szerszámokkal és kicsit pontosabban dolgozni, akkor egy ilyen mesterségek-ünnepe szerű megmozduláson tarolni fogsz. És nem utolsó sorban lehetne újrahasználni a régi mobilokat. Még környezetbarát is. Grat. :C :C :C

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#4) nikilauda


nikilauda
senior tag

Gratulálok! Lehetett vele munka rendesen.

(#5) Fecogame


Fecogame
veterán

Egyedi, az biztos :D Grat a munkához, szép lett ;)

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#6) Andrew_31


Andrew_31
Modder

Szia.
Jó lett,de lesz az még jobb is. :R

(#7) stargazerhu


stargazerhu
aktív tag

Beteg :)))

(#8) feco72


feco72
Modder

Kösz fiúk!

A munka nehéz része a gombokkal volt meg kimérni a fedlap belsejét. Tanultam belőle sokat.

Anderw_31: Ez nélküled nem sikerült volna :C

mindenféle dolgok steampunkosítását vállalom

(#9) HuMarc


HuMarc
addikt

Nekem nagyon tetszik, bár én kibeleztem volna a telefont, mivel ez a "tok" úgysem tehető rá semmilyen más modellre.

(#10) Lomha 8V válasza feco72 (#8) üzenetére


Lomha 8V
addikt

Király a cucc! Olyan steampunk-őserdő izé! :D

(#11) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Az igen.D Szépen lassan minden kütyüd fából lesz, legalább majd passzol az avatarodhoz is :D

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#12) vimes


vimes
senior tag

Tiszta dszungel kinézetű, tetszik :)

"Ole, ole, ole, ola, der FCK ist wieder da! Ole ole, ole ola, die roten Teufel sind ganz wunderbar." Let's go Bezte!

(#13) feco72 válasza HuMarc (#9) üzenetére


feco72
Modder

Az elsőt beleztem, legalább 2x annyi a munka. A hátulja teljesen egyenetlen, legalább 5 ponton meg kell találni az alátámasztási pontot, hogy ne billegjen a keretében.

#Iscariah

Most megpróbálok egy teljes szettet összehozni kb. egy stílusban, ez is ebbe illeszkedik.

mindenféle dolgok steampunkosítását vállalom

(#14) Joseppe210


Joseppe210
tag

Nemsemmi. Frédinek és Béninek is ilyen mobilja volt szerintem. Elismerésem :)

JP210

(#15) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Hi,

Gondolkodtam, hogy hozzászóljak-e, mert úgy tartom, hogy valaki más dolgába akkor ugasson bele, ha azt jobban tudná csinálni. És én nem tudom jobban csinálni ezt, mint te. De úgy gondoltam mégis, hogy építő kritikának is megvan az értéke, ha azt jól fogják fel. Ezért most megkapod a magadét. ;]

Szóval. Én megnéztem minden munkádat, mert ez a steampunk stílus nekem nagyon tetszik, keresem és nézem ezeket a művészi tárgyakat és nagyon tudom őket értékelni és azokat is, akik bátorságot éreznek, hogy ilyet létrehozzanak és ráadásul még megvan az elképzelésük is.

De a lényeg, hogy volt ennél sokkal szebb és igényesebb munkád is. Ez valahogy egy erős amatőrre sikerült. És hidd el, ezt nehéz volt megmondani úgy,hogy ha ez alapján tudnék hasonlót, de magamtól kitalálni nem. :B Ebből hiányzik valami, valami kis plusz, ami sok munkádnál megvolt és ami szerintem a steampunk-nál nagyon számít, mert ez az 1-2% az a steampunknál, ami a művészi csodát a sz@rtól elválasztja. Bocsánat, ezt másképp nem tudtam megfogalmazni. :)

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#16) bkercso


bkercso
nagyúr

Mi vitt rá erre?! :DDD

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#17) sing1ep1ayer


sing1ep1ayer
őstag

Ez az igazi limited edition Vertu. :C Szerintem dobd piacra pár millióért és ne legyél szerény... dollárban! :D

UI: Amúgy nagyon csúnyácska, de megvan a maga bája, el kell ismernem. :R

(#18) feco72 válasza V.Stryker (#15) üzenetére


feco72
Modder

:DD . Bírom a kritikát, ha meg ilyen normális akkor főleg. Ismerkedem a fával és a maróval. Mit lehet, mennyit bír el. Feszegetem a korlátaim aztán néha törik a (fa)korlát. Kicsit elkezdtem a túlcsicsázás felé mennie egy időben, utána pont jött a visszafogás. A szettem legmunkásabb darabja a monitor lett (még mindig nincs 100%-osan), így most ahhoz igazodnak a többiek. A másik a telefon mérete. Ugyanúgy megkinlódtam vele mint az egerekkel, mert valahogy nekem kicsi. Azért ugyanúgy mint annó a billentyűknél itt is remélem, hogy majd fejlődök. Most már sok mindenről tudom, hogy kell megoldani, a következőnél már jobban tudok a minőségre, díszítésre figyelni.

mindenféle dolgok steampunkosítását vállalom

(#19) RBJ


RBJ
addikt

Basszus, egérfogó és telefon egyben. :))

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#20) Maximum1


Maximum1
őstag

A kijelző kűrül nincsenek meg a sarkok, látszanak a befúrások.
Nem szép látvány, persze ha nem direkt van.
Azért tetszik, grat. ;)
[link]

(#21) feco72 válasza Lomha 8V (#10) üzenetére


feco72
Modder

Az őserdő feelingre (ha valaki nem nézte) az első még jobban hajaz

#bkercso : Mint dr. Frankenstein-t. Meg tudom-e csinálni :D

#singleplayer: szab_tam kolléga is ilyesmiket mondott az első kép után a modding rovatban. Mondjuk tényleg egy lesz belőle, a Vertu-hoz még gyakorolni kell, meg eladni a házat, hogy legyen alapanyag a 200 elrontott darabhoz.

mindenféle dolgok steampunkosítását vállalom

(#22) Khelben


Khelben
nagyúr

Fafon :)

(#23) Fryskitt válasza feco72 (#21) üzenetére


Fryskitt
addikt

Így szemből nem semmi, mennyire jó. :K

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#24) mickemoto


mickemoto
őstag

Strapamobil.

(#25) Lenry


Lenry
félisten

oké, ezz... kib*szott beteg :DD

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#26) turbulencia8


turbulencia8
őstag

A brazil őserdőben élő törzsek elég sok banánt adnának érte! :)) A rezgőmotor nem túl hangos így bedobozolva?

(#27) skandigraun


skandigraun
csendes tag

Hát én párszor felnevettem azért olvasás közben, mintha csak én álltam volna neki a barkácsnak :D Viszont a végeredmény - az amatőr kinézettel együtt is - nagyon bejön, simán használnám.

(#28) hcl


hcl
félisten
LOGOUT blog

Ebben a méretben CNC nélkül nehéz lenne szebbet alkotni, és nagyon nagy az ötlet :) :R

Mutogatni való hater díszpinty

(#29) RBJ


RBJ
addikt

Bizonyára Frédi és Béninek ilyesmi telefonja lenne. Vagy kőből? Esetleg abból nem csinálja meg kend? :DDD

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#30) parkasz válasza turbulencia8 (#26) üzenetére


parkasz
senior tag

Nem kell ide rezgőmotor, perceg benne a szú ;)

(#31) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Meghalok :Y ez nagyon eredeti, le a kalappal :R

Finn the human

(#32) laci8553


laci8553
csendes tag

Neked aztán van időd alkotni Gratulálok munkádhoz Jó lett embör :) :C

(#33) randras


randras
veterán

Androiddal kéne ;]

:C

(#34) feco72


feco72
Modder

Kicsit ömlesztve válaszolok, remélem mindenki megtalálja a magáét.

Nem tervezem kőből, mert a mazochizmusomnak is van határa :U

Nincs okostelóm, gondolkoztam mit lehetne azzal csinálni, de annyira kicsi a felület (hacsak a hátlap nem) amit meg lehetne piszkálni, hogy egyelőre felejtős.

Remélem nincs benne szú, pár évig kinn volt a fásba, ha eddig nem bőjt bele, akkor remélem most már nem is fog.

Tervbe van véve cnc-s változat, keresgélek egy olyan telefont, ami gombos, nem gagyi, de még elérhező árú. Arra áttervezni ezt a modellt, keresni vevőt :F és mehet a gyártás.

Ja igen, két hét múlva kivételesen megint Pesten leszek egy nagyobb adag cuccal a II. Eurosteamcon-on. Akit érdekel a stílus érdemes elnéznie, lesznek beöltözve emberek, jön egy bolgár szobrász csoport, ékszerek meg én is , itt még nem látható cuccokkal ( viszem a monitort!).

[ Szerkesztve ]

mindenféle dolgok steampunkosítását vállalom

(#35) Aladaar


Aladaar
tag

Ha ezt előveszed valahol, nagyobb feltűnést keltesz vele, mint egy csúcskategóriás tepsitelefonnal, az biztos :)

(#36) feco72 válasza Aladaar (#35) üzenetére


feco72
Modder

Én is így vettem észre :))

mindenféle dolgok steampunkosítását vállalom

(#37) shaft72


shaft72
tag

Szép lett szegény telefon fa KOPORSÓJA... :D ;]

(#38) feco72 válasza shaft72 (#37) üzenetére


feco72
Modder

A szögletes külső miatt :F . Minden gömbölyítve van mostanában. A koporsó nem jutott volna eszembe. :)

mindenféle dolgok steampunkosítását vállalom

(#39) shaft72


shaft72
tag

Ez jutott róla eszembe, de csak az építés módja miatt. :))

(#40) faber24


faber24
őstag

i7@4.2 +GF770+16GB....meg ilyenek :)

(#41) Pdaw


Pdaw
csendes tag

Aztanyomorult... :) Gratulálok, istenkirály lett.

(#42) feco72 válasza shaft72 (#39) üzenetére


feco72
Modder

Ja értem. Gondolkoztam az oldalra nyithatóságon is, csak nem találtam megfelelő pántot. De ez szerintem elég mozis.

mindenféle dolgok steampunkosítását vállalom

(#43) gebro


gebro
aktív tag

Nagyon kreatív. Gratulálok!
Hasonló telefon létezett volna a középkorban. ;)

(#44) szab.tam


szab.tam
nagyúr

ez is baromi jó lett. :C :))
az elejének a kinézete alapján az 1. verzió nekem jobban tetszik.

kifejezetten jó a cikkben az, hogy jó sok a kép, és folyamatában érthetőek,óóó.
és kitértél a zsákutcákra is.

***

(#29) RBJ
a modding topicban már rég elneveztem az 1. verziót flinstons mobile-nak...

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#45) feco72 válasza szab.tam (#44) üzenetére


feco72
Modder

:DD . Eddig se titkoltam az elbaltázásokat. Szerintem, ha írok a saját munkámról, és van benne 1-sok elb...ás, akkor érdemes róla szólni, nehogy más is belefusson.

mindenféle dolgok steampunkosítását vállalom

(#46) shaft72 válasza szab.tam (#44) üzenetére


shaft72
tag

Az első szerintem is üt... olyan egyedi :D

A második, hát, mintha egyszerre csináltátok volna Soccer-TV egérmoddingjával... :DDD

(#47) Silentfrog


Silentfrog
veterán

Flintstones-ék biztos nagyon értékelnék. :C

(#48) Fryskitt válasza feco72 (#34) üzenetére


Fryskitt
addikt

Esetleg egy nagyitelefont könnyebb lenne burkolni. Elég egyszerűek és nagyok a gombok...És talán a korosztály is megfelelőbb a fához.

[ Szerkesztve ]

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#49) feco72 válasza shaft72 (#46) üzenetére


feco72
Modder

Nem Bari?

#Fryskitt: Ilyen volt itthon múködő, de nem használt. Ilyen picit is meg kell tanulnom megcsinálni. Ez volt a két ok, amiért ebből csináltam :)

mindenféle dolgok steampunkosítását vállalom

(#50) subset


subset
senior tag

na Te aztán ráérsz úgy látom.... :) :R

Használj Te is szabad szoftvert !

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.