Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#33) nkmedve válasza cyanide (#28) üzenetére


nkmedve
őstag

Hmm, ebben az esetben lehet nem a feszültségekkel volt a gond, hanem RMClock nem jól váltogatott a p-state-ek között, csak erre tudok gondolni.
Vannak bizonyos időzitések a feszültségek és szorzók váltására, amelyeket ha a program nem tart be akkor nem lesz stabil a rendszer. Láttam, hogy az Advanced oldalon lehet ezeket állitani (P-states transitions résznél), s a dokumentációban külön felhivja a figyelmet arra, hogy ezekkel csak akkor babráljunk ha valami nem stimmel a rendszerrel. Nekem eddig még nem volt hasonló gondom, már pár napja használom az új beállitásokat és még nem fagytam (volt ebben netezés, videó, játék, stb.). Remélem nem is találkozok ilyennel, ha igen akkor szétnézek az AMD-s dokkok között, hátha találok valamit erre vonatkozólag.

Jó progi ez az RMClock, ahol jól megy ott sokmindenre lehet használni (én belőle állitok minden energiagazdálkodási dolgot, az akkuról is mindent kiirt). Sajnos ami a rossz benne, hogy rég nem frissitették, igy sokmindent nem ismer fel.

Esetleg még tudtok hasonló progikat? Ha igen akkor irjátok be ide s esetleg kibővitem a cikket (azt is irjátok meg hogy milyen procival tudtátok működésre birni).
NHC-ben például még lehet feszültségeket állitani, de messze nem tud annyit mint RMClock, az én procimmal pedig semmit nem tudott kezdeni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.