Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#107) Chaser válasza sb (#81) üzenetére


Chaser
titán

ryzen master nincs fenn nálam
hwi 64-gyel és az rms mérővel monitorzom az értékeket, amik így ketten együtt validnak bizonyulnak
a 3800x-et ezt az egy lappal néztem eddig, ez túlmegy a gyári 110w-on
én eddig egyedül vga-nál láttam azt, hogy a közölt adat, tbp - total board power -, maximálisan fedi a valós fogyasztást, mind nv, mind amd részéről
és benne van az rgb is ( : az értékben - ha van a kártyán -
valahogy nem tudom megérteni, hogy mért nem lép fel egy szervezet a cpu gyártók nyakára is, hogy ne kamuzzanak, ha csőgázon egy cpu 220w, akkor nem 65w-ot hazudunk a dobozára, és nem találjuk ki, hogy szerintünk az a 65w mit jelent, hanem azt mondjuk 220w, mint ahogy bármelyik vga-nál is a plafont adják meg, nem azt hogy teljesen alapon light terheléssel mennyit eszik, vicc

Aprósólyom
pillanatnyit nehéz mérni, gyakorlatban talán percenkénti átlagot jelez a mérő, de amit mond hwi azt a mérő is alátámasztja
viszont default módtól eltekintve nálam nincs gyári boost, nagyon kiugró értékek sincsenek emiatt
és igen, tudok átlagot is mérni vele, olyat még defaulton nem játszottam, de végig a 120-130w-ban karistolt hwi és a mérő is, úh. sehogy nem jöhet ki 110w átlagra
persze lehet a lap fejel rá kicsit

többit majd később elolvasom, ez sokkk ( :

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.