Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#27) Oliverda válasza Alvin_ti4200 (#22) üzenetére


Oliverda
félisten

Igen, BIOS-ból. A HT-t 1400-ra raktam, ez valójában a 7x-es szorzó, az unganged az alapértelmezett.

* UPDATE *

Tegnap éjjel kikapcsoltam a gépet, majd amikor 1 perccel később kapcsoltam volna vissza, egy egyszerű szisszenés közepette kilehelte lelkét a lap. Először azt hittem hogy a táp, de miután kipróbáltam egy másik táppal, majd kivettem belőle procit, RAMot, VGA-t, egyszóval mindent, azután sem indította be a tápot. Kiszereltem és alaposabban megnéztem, én a Ti FireWire vezérlő chip-en véltem felfedezni némi hő által keletkezett/hetett elszíneződést, illetve nagyon enyhe égett szagot. Igaz hogy rá sem volt dugva semmiféle FireWire eszköz, és még a BIOS-ban is kikapcsoltam a vezérlőt. Tehát a lap szűk 1 napot bírt. A Gigabyte ezzel nem lopta be magát a szívembe azt kell mondjam. Ez van, holnapra amúgy is elígértem már a procit, tehát majd kaptok valakitől (vajon kitől?) egy kicsit összetettebb tesztet. :)

...tőlem meg majd valamikor AM2 vs. AM2+ tesztet, mivel most fogom kipróbálni a procit egy ASUS M2A-VM lapban. :))

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.