Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) t1


t1
addikt

Ennek most sok értelme van?:D

(#2) LordX válasza t1 (#1) üzenetére


LordX
veterán

Mert a Centrinonak mi értelme van?

(#3) Abu85 válasza t1 (#1) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Naná, hogy van értelme...
Rájött az AMD, hogy a marketing sok mindenre jó, még a bevételnövelésre is. :DD

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#4) dokar válasza Abu85 (#3) üzenetére


dokar
addikt

így van, ezt a kell a mezei user torkán lenyomni

extra - SEXRay

(#5) kem válasza LordX (#2) üzenetére


kem
addikt

el lehet a névvel kummantani, ha Celeron hajtja:D

Köszi!

(#6) zsiga667 válasza LordX (#2) üzenetére


zsiga667
addikt

Hát ennél több... :)
Pár havonta jön ki egy-egy olyan új játék ami megfekteti az aktuális csúcskonfigokat is, vagyis minimum félévente át kellene írnia a követelményeket a különböző kategóriákhoz az AMD-nek. Ennek meg az lesz a vége itt a Balkánon hogy Vérpistike bemegy a helyi lehúzós kiskerbe, meglátja az egy éve a polcon felejtett Game Ultra matricás hűdeolcsó akciós konfigot, megveszi mert a pécéguruban azt írták hogy az zsír, aztán koppan amikor a Crysis 3 csak minimum részletességen szalad szépen...

[ Szerkesztve ]

(#7) simonzé


simonzé
addikt

Szóval a kezdeményezés nagyon jó, de a matrica nagyon hamar aktualitását veszti, ahogy megjelennek az újabb kártyák. Pár év múlva már csak röhögni fogunk, hogy a ma legmagasabb kategóriába sorolt kártyával már be sem bootol az új Windows...

I don't fit in. I fit out.

(#8) Chaser válasza zsiga667 (#6) üzenetére


Chaser
titán

Hát ennyi erővel a gyártók sem írhatnák a termékek dobozára, hogy pl "ultimate graphic":) Az se sokáig igaz, de mégis ráírják.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#9) c.zsolti válasza zsiga667 (#6) üzenetére


c.zsolti
őstag

Rá kell írni azt is, hogy melyik év melyik hónapjában kapta a minősítést. :DDD

...

(#10) fLeSs


fLeSs
nagyúr

állítólag 2008 lesz az első év, amikor a mobilgépekbe leszállított procik száma leelőzi a desktop procikat. mondani sem kell milyen biznisz ez.
már 2008 felénél járunk, az intel sokadik mobil core2-esét árulja, míg az AMD...
hol a puma?
az AMD még mindig alszik.

[ Szerkesztve ]

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#11) [CS]Blade2


[CS]Blade2
addikt

A jofajta csomagba gondolom 8800GTX-et tesznek, és C2D+intel chipset-et. :DDD :DD :C

(#12) VaniliásRönk válasza fLeSs (#10) üzenetére


VaniliásRönk
nagyúr

Aztán nehogy meglepjen egy hardlaunch júniusban. :D

"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." (Albert Einstein)

(#13) Cs_Laci válasza VaniliásRönk (#12) üzenetére


Cs_Laci
senior tag

Esélyes... :(

(#14) Oliverda válasza fLeSs (#10) üzenetére


Oliverda
félisten

A Computex-en mutatják be azt hiszem.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#15) VaniliásRönk válasza Oliverda (#14) üzenetére


VaniliásRönk
nagyúr

Már a Cebiten is mutogatták 2 hónapja.

"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." (Albert Einstein)

(#16) fLeSs válasza Oliverda (#14) üzenetére


fLeSs
nagyúr

nem mutogatni kell, hanem elözönleni a piacot.
a mutiból nem lesz pénz.

[ Szerkesztve ]

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#17) Oliverda válasza fLeSs (#16) üzenetére


Oliverda
félisten

Dehogynem... a körúton elég sok hely van ahol még a mutiból is pénzt tudnak csinálni. :DDD

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#18) [CS]Blade2 válasza Oliverda (#17) üzenetére


[CS]Blade2
addikt

Akkor kéne szolni nekik, hogy a köruton kéne bemutatni, ha pénzt is akrnak keresni ezzel...

(#19) ]Phobos[


]Phobos[
senior tag

No offense, de miért mindig mindenki azt az ócskán megírt krájziszt veszi alapul? Azt a szutykot meg a CPU limites WIC-et lexámítva a legtöbb game simán elmegy 1 8800GT/3870-en megfelelő CPU társaságában. Ja, h te 16000*12000-ben akarod tolni a plazma TV-den? Akkor meg ne sírjá... Ráadásul nálam a demo menüje is xaggatott, a játék meg viszonylag folyamatos volt. lol? Ja, h patch, hotfix, meg anyámkínja? Inkább tanuljanak meg programozni...

MOD: azért az ultra v mi kicsit röhejes 1 3870-el :)

[ Szerkesztve ]

Semmi sem lehetetlen, csak nem túl valószínű!

(#20) edipqe


edipqe
senior tag

Ez sztem nagyon jó 5let.........persze fölöslegesnek találhatja egy PH!-t rendszeresen olvasó, szgépes dolgokban jártas ember.

De ha átlagPistike nem tudja grammra pontosan a legújabb vid-karik bordályának tömegét, és minden prockó TDP-jét.........akkor neki nyűg összerakni egy gépet, mert lövése nincs hozzá.
Ha boltban rakatja össze ott meg megszivatják..ezt még Pistike is tudja (vagy ha Pistike nem is, anyu vagy apu biztosan)!

Tehát egy ilyen kezdeményezéssel olyan vevőket nyerhetnek meg, akiknek választását mások hoznák meg helyettük. Ezáltal a semmihez se értő Pistike user, továbbra se fog érteni hozzá de nem is kell hogy értsen hozzá, ha van ilyen okosság egy nagy gyártó házánál, akkor tud dönteni magától is.....és mivel ilyen tudtommal nincsen inteléknél..............
két dolog történhet:
mással (apu&anyu\boltban\baráttal\stb) rakatja össze mint eddig is, és vagy jól jár vagy nem..a választás meg vagy intel lesz..vagy amd.

DE ha megtudja hogy van ilyen egy gyártónál, és megtetszik neki az hogy végre maga dönthet (az emberek nem szeretik átadni másoknak a döntés jogát), akkor mi fog történni?
Akármit is választ az bizony tutira AMD lészen és bizony tutira ATI.

Tehát akik szídják ezt a kezdeményezést gondolkodjanak a fentieken el........ha bejön ezzel kaszálhat az ATI-AMDéj.

És mibe került?
-kicsivel több matrica.
-kell egy (vagy több) cég aki megcsinálja az összeszerelést
-egy kis reklám

Mit nyerhetnek vele?
-kevesebb garis bibi, mert kvái házon belül rakják össze a gépet
-enyhe növekedés az eladásokban
-többlethaszon, mert így bizony a kiskereskedői haszon kárára növelhetik hasznukat
-ha nem is jön be legalább 1el több dologgal volt benne a sajtóban

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#21) ]Phobos[ válasza edipqe (#20) üzenetére


]Phobos[
senior tag

végülis ez is igaz

[ Szerkesztve ]

Semmi sem lehetetlen, csak nem túl valószínű!

(#22) Cagm^c válasza ]Phobos[ (#19) üzenetére


Cagm^c
tag

Az Ultra kategória nem 1db 3870-et mond, hanem MINIMUM annyit. AMD Game oldalon nézegettem a likeket. Alienware oldalán olyan gép is van ( persze full AMD-s ), hogy 2db 3870X2 van benne meg egy 9850BE Phenom. Ez már azért elmegy Ultrának... :DDD

(#23) orbano válasza ]Phobos[ (#19) üzenetére


orbano
félisten

Tanuljanak meg programozni? A legjobb programozókat szedték össze ahhoz a "szarhoz", köztük magyarkoat is, és igen durva technikai bravúrokat sütögettek el abban a "romhalmazban".
Egyébként meg mi a retekre írtad ezt az idétlen hozzászólást?

A vér nem válik VAZZE!™

(#24) ]Phobos[ válasza orbano (#23) üzenetére


]Phobos[
senior tag

Nem kívánok vitát nyitni róla, a krájzisz3 emlegetése miatt írtam, és arra próbáltam rámutatni, h nem pont 1 köztudottan gépgyilkos game-hez kéne állandóan viszonyítani. Részemről ennyi. És elnézést az OFF-ért, de kicsit már uncsi... Milyen technikai bravúrok?

Semmi sem lehetetlen, csak nem túl valószínű!

(#25) sNORh


sNORh
addikt

h...síg..

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#26) Cagm^c válasza ]Phobos[ (#24) üzenetére


Cagm^c
tag

Dx10 teljes mellőzésével ilyen szép grafikát csinálni azért elég nagy bravúr. :DD

[ Szerkesztve ]

(#27) cizoe válasza Cagm^c (#26) üzenetére


cizoe
őstag

nagyobb bravúr ezt dx10-nek eladni, és túlélni.

Amúgy jó dolog ez a matricázás, feltéve ha frissítik. Mármint pl. a 4870-es konfig csak addig kap ultra pecsétet, amíg azt teljesíti is, és nem fogják 3 év múlva 7900ft-ért továbbra is azzal a jelzéssel árulni. A legjobb lenne, ha egy dátumpecsétet is tennének a platform jelzéséhez..

[ Szerkesztve ]

(#28) [CS]Blade2 válasza cizoe (#27) üzenetére


[CS]Blade2
addikt

És lenne 2008.05-s ultra, de késöb másik honapban lehet hogy 2008.06 medium cimkével adnák ugyanazt.

Bekerül egy ilyen a tesco-ba azt vége, azok átcimkéznék a 2008.05-t minden honapban ultrára :D

sztem nem lesz ez jó, az a csoport akinek ez jó lenne, azt átfogják verni, aki meg utánajár az jobban szereti egyesével összeválogatni magának, és összerakni.

cizoe - :D tényleg :D

[ Szerkesztve ]

(#29) cizoe válasza [CS]Blade2 (#28) üzenetére


cizoe
őstag

de azt a csoportot eddig is átverték, szóval lényegtelen... :U

(#30) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Sok júzer maga rakja össze a konfigját (magyarország)
Sok júzer megfizeti ha össze van rakva (Amerika)

Magyarország 10 millió / ennek nagy része csóró vagy diák vagy nyugdíjas
USA 300 millió ebből 290 millió buta :DD

Persze , hogy megéri ! Csak nem nekünk :)

...

(#31) ]Phobos[ válasza Devid_81 (#30) üzenetére


]Phobos[
senior tag

:DDD :R

Semmi sem lehetetlen, csak nem túl valószínű!

(#32) OkosTibiKing válasza Devid_81 (#30) üzenetére


OkosTibiKing
tag

Azért nekünkis megéri.
Talán vhol vidéki tanyán lako családnak is kb átláthato lesz, hogy menyirán átverték a gépével amiért majdnem anyit fizetet mint mi a jóbbért. (amugy ha ugyveszük énis vidéken lakok) igaz, hogy náluk még áramsem nagyon van.
meg nemmindenki maga rakja össze a gépjét mivel engemis szokta megkérni, hogy segitsek eldönteni, hogy mi legyen benne majd még összeis rakni és még xp-t vagy vistátis feltenni rá. igaz, hogy én utoljára ép már fél éve lusta voltam másnak igy seiteni igy nekik ez jolesz :)

de amerikába azért inkább 99,9% ot írnák :)

Okos Vok.

(#33) orbano válasza ]Phobos[ (#24) üzenetére


orbano
félisten

pl. az indirekt megvilágítási rendszer

A vér nem válik VAZZE!™

(#34) orbano válasza Devid_81 (#30) üzenetére


orbano
félisten

kiszámoltam, náluk pont annyi okos van, mint nálunk buta :D

A vér nem válik VAZZE!™

(#35) cizoe válasza OkosTibiKing (#32) üzenetére


cizoe
őstag

"áram sem nagyon van"

Ha elkezd szaggatni a krajszisz rádobsz egy kis fát a kályhára? :DDD

(#36) OkosTibiKing válasza cizoe (#35) üzenetére


OkosTibiKing
tag

xd inkább szolok, paksra az erömübe, hogy lefoglalok 1 reaktort :)
gondolom, hogy akinek olyan modon van csak árama az vmi hasonlot tehet :DDD
igaz, hogy én épp 3-400 kmre arébb gondoltam tölem, hogy alig van áram pl.: alföld ahol én voltam arra pár napra ott senkinek nemvolt rendes vezetékes árama ami azért baj.

Okos Vok.

(#37) cizoe válasza OkosTibiKing (#36) üzenetére


cizoe
őstag

mondjuk nekik nem is feltétlen fontos és elérhető egy 3870x2es system. :U Mondjuk láttam már putriban is ps3-at hdtv-vel... :o

(#38) OkosTibiKing válasza cizoe (#37) üzenetére


OkosTibiKing
tag

na az a putrit nekem gyanus ha boltban vették akkor vmi agybaj lehet ott de ha nem akkor ugy már érthetöbb ;]

Okos Vok.

(#39) Ste válasza Abu85 (#3) üzenetére


Ste
addikt

marketing és látványos ragacsok :)

(#40) benedekco válasza OkosTibiKing (#38) üzenetére


benedekco
addikt

Hát akkor itt Dániában minden arab agybajos...
Szinte mindnek van egy audija, mercije, bömöse vagy valami hasonló "űberkirály" kocsija (persze tavaji, vagy idei évjárat), közben meg akkora szeméthegyben élnek hogy na... szemét mindenütt omló vakolat a kert tiszta szar, stbstbstb, de benézel és látod a bazi nagy hdtv-t ,meg a kertben a kocsi(ka)t... szal ennyit erről sztem otthon is vannak ilyen elmebajosok

Mos mé, hánem? De! Vagy nem...

(#41) Devid_81 válasza orbano (#34) üzenetére


Devid_81
nagyúr

:C :C :C

...

(#42) k_laci


k_laci
tag

AMD 1900+ Gf FX5600-al kaphat GAME! címkét ? :DD

(#43) cizoe válasza k_laci (#42) üzenetére


cizoe
őstag

GAME - Powerpoint Experience Logót kaphat... :)

[ Szerkesztve ]

(#44) fastleslie


fastleslie
senior tag

Dícséretes az ötlet! Azért nem mindenki tudja, egy játékra szánt gépet milyen cuccokból lehet összerakni! pl. milyen procit, alaplapot vegyen, ahoz milyen videokari passzol, vagy a videokarit milyen processzorral erdemes párosítani. No meg persze, hogy a tápegységből milyen kell hozzá! És remélem, ez a Codegen, Mercury stb. tápok végét is jelenti, mert biz én ezeknek nem adnék matricát!
És azért aki nem profi, egyáltalán nem biztos, hogy egy jó egyensúlyt eltalál az alkatrészek között! (legjobb esetben túlméretez egy-egy alkatrészt, ha meg alul, ír a fórumba, hogy nem stabil a gép... ;] )

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.