Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10) AllTheBest válasza MineFox54 (#7) üzenetére


AllTheBest
senior tag

Én tudom, hogy jók ezek, de nálam csak hatchback(ferdehátú) jöhetett szóba, nem szeretem a feleslegesen nagy autókat, és hondából így csak a civic marad, amiből meg normális motorral gyárit nehéz találni :)

SutPet: Ritka az olyan használt autó amire nem kell költeni vásárlás után. Ha szerinted jó áron vetted, akkor az a lényeg :D Az is lehet, hogy tényleg rá fogod költeni a vételár felét, de legalább onnantól tudod, hogy amik cserélve/javítva lettek, azok tényleg bírják majd még egy darabig.

vince:Hát igen, hiába variant, a hátsó lábtér akkor se lesz nagyobb, mint a sima golfé, családhoz én inkább egy passatot, vagy sharant választanám én is :)
A felicia meg amilyen olcsó és gyenge, olyan megbízható is. A miénk az nagyjából 12 évig volt nálunk, 70ezer km volt benne vásárláskor, 280ezernél adtuk oda rokonnak, aki azóta is használja. Soha semmi komoly baja nem volt, csak a kopó dolgokat kellett cserélni, meg nyilván egy-két rohadást kezelni. :)

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.