Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) meszike91


meszike91
senior tag

Jéé, van wp-re is. Ráadásul pont egy 620 van a videóba. :C

du, du hast, du hast mich

(#2) gghrtz


gghrtz
őstag

Nagyon jó ötlet, DE sajnos odáig fajult ez a tetves világ, hogy az embernek egy rohadt telefonos apptól kelljen segítséget kérni? Persze nem azt mondom dicséretes az ötlet, meg sok ember ilyenkor nem mer megnyílni másnak és/vagy nem is tudja, hogy baj van (bár akkor a progit se fogják letölteni), de könyörgöm ne degradáljuk már le ennyire az emberi kapcsolatokat, hogy okostelefon kell ilyen jellegű problémák megoldásához... Pszichiáter program nincs véletlenül? Végigvezet egy folyamatábrán, és a végén kiértékeli az aktuális betegséget, majd wifin keresztül nyomtathatok hálózati nyomtatón receptet?

(#3) kispecek


kispecek
aktív tag

Sajnálatos hogy a mai világban szükség van ilyen app-ra....... :(

gghrtz
Ezen kívül két általunk ismert személyt is hozzáadhatunk a vészlistánkhoz, őket nem csak egy gombnyomással tudjuk felhívni, hanem SMS-ben vagy emailben saját GPS-koordinátáinkat is hasonló egyszerűséggel küldhetjük el nekik.

Egyben segélyhívó is!

[ Szerkesztve ]

Napi egy alma - az orvost távol tartja.

(#4) gghrtz válasza kispecek (#3) üzenetére


gghrtz
őstag

Igen. Ezért is jó az ötlet! Nem fikázom az appot, mert jó, inkább a társadalmat fikáztam :P

(#5) |DavidWoody| válasza gghrtz (#2) üzenetére


|DavidWoody|
tag

Inkabb az a csunya ebben a tetves alapjaiban beteg vilagban ,hogy a nyakamat teszem ra hogy barmelyik fingos app megelozi majd downloadban...mer az kell ,ez a baj ,a sok hulladek aberralt semmirekello ember...

-woody-

(#6) gghrtz válasza |DavidWoody| (#5) üzenetére


gghrtz
őstag

Engem az idegesít, hogy valaki csak azért vesz ipad-et, meg 120.000Ft-os tabletet, hogy nyomjra rajta a faszbúkot, meg az angry birds-öt, amivel nincs is baj, de könyörgöm másra is lehet használni azt a tetves tabletet...

(#7) BandiHUN


BandiHUN
veterán

Gondolom jó pénzt ér az is,hogy egyúttal megspórolják a közvéleménykutatást,stb...
Kíváncs vagyok,hogy az app elküldi-e,ki mit nézeget?Bár igaz annyi is elég,hogy kell netkapcsolat,és onnan töltődnek be a "segítő" oldalak...a szerver pedig tárolja a lekérések"tulajdonosait"...fura ez a világ,tulajdonképp az emberek spórolják meg az ilyeneknek a "rendes" kutatásra,segítségnyújtásra költendő pénzt,DE lehet kilincselni,"mennyi helyen segítettünk",mennyi esetet derítettünk fel"...meg gyártani a sok hülye statisztikát,hogy xy ország xy városában hány embert zaklatnak,stb.Tenni nem kell,mert az munka...az infó viszont eladható :)
Ha meg nem történik semmi,akkor meg azért felesleges dolog.Hisz ki lehet ikonnak is tenni fontos számokat,embereket app nélkül is...

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#8) notafa3 válasza |DavidWoody| (#5) üzenetére


notafa3
tag

Okcsá. Te inkább ne alkoss másokról véleményt, foglalkozz magaddal.

(#9) |DavidWoody| válasza notafa3 (#8) üzenetére


|DavidWoody|
tag

Ja hogy ja. Akkor rajta ,cafolj meg :) eleg megnezni egy appstore/play top25 ot. A siras kerulget...de legyen igazad , tevedek ,csak akkor legy oly szives es fejtsd ezt ki nekem ,hogy miert

#6 : +1

[ Szerkesztve ]

-woody-

(#10) solaris17


solaris17
aktív tag

Te úristen miez az app.

[ Szerkesztve ]

Phenom II X6 | 8 GB CORSAIR XS3 | Kingston V300 | HD 7790 | Creative X-FI Fatal1ty

(#11) Csapoati válasza BandiHUN (#7) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ez az Unicef appja, ok meg non-profit szervezet. Ha sporolnak a kozvelemeny-kutatason, a penzt mas hasznos dologra koltik.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#12) BandiHUN válasza Csapoati (#11) üzenetére


BandiHUN
veterán

Igen,nonprofit.Ami annyit jelent,mint a vállalkozónál a kamuszámlák,hogy ne legyen bevétel... :DDD
Vagy az itthoni alapítványok,amiknek a fejei azért fullos Audikkal közlekednek...

Hogy valami nonprofit,az csak annyit jelent,hogy "elköltünk minden pénzt,amit keresünk" :-) De senki nem tudja,hogy ebből mennyi a fizetés,az iroda,nyaraló,yachtbérlés és a drága utiköltségek... ;]

Hogy a Kincs ami nincs-et idézzem:-Miért csinálja ezt?-Csak a puffin adhat erőt és mindent lebíró akaratot!(halkabban:Maga talán ingyen csinálná?) :DD
Az ember életében az "ingyenes" dolgok a legdrágábbak,mégha nem is közvetlenül.Lásd pl.egészségügy.
És amit a legjobb szívvel adnál,az tudod a legtöbb sápot leszedőn keresztül tenni,lásd a mindenféle adományvonal,hogy a pénzed hány embert gazdagít többel,mint akinek jót akarnál tenni...
Ebben a világban már minimális a valódi "jószamaritánus",de ott is ott van,hogy aki nem a saját konkrét fizikai munkájával segít,vajon hogyan is jutott hozzá ahhoz az élethez,hogy most "kényelmesen" legyen ideje,pénze "segíteni",amit mondanék inkább egyfajta "vezeklésnek,bűntudoatnak",hogy jajj visszzdok pár morzsát a meglopottaknak,hogy jól aludjak,és még jó lesz a marketingem is...

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#13) -domesz-


-domesz-
csendes tag

Ez az alkalmazás nagyon dícséretes és példa mutató, nem tudom mi a bajotok. Tény hogy jó lenne ha nem lenne rá szükség, de hasznos lehet, és kellemes csalódás hogy az mindhárom platformra elérhető. Elismerésem az UNICEF Magyarországnak.

Alcatel OT-995

(#14) PandaMonium válasza |DavidWoody| (#9) üzenetére


PandaMonium
őstag

Nyilvánvalóan nem fog bekerülni a top 25-be, vagy az akármilyen top appok közé, egyszerűen azért mert erre (hála az égnek) nincs szüksége mindenkinek. Nem is értem, hogy ez miért probléma, akinek hasonló jellegű problémái vannak és hajlandó elismerni az fog (vagy legalább is megpróbál) keresni megoldást, aki meg nem az nem. A top appok mindig is a trendi dolgok lesznek, Flappy Bird és társai. :U

What I cannot create, I do not understand

(#15) Pete55555 válasza gghrtz (#2) üzenetére


Pete55555
addikt

De, ha mondjuk egy gyerek is letölti, akit esetleg bántalmaznak, és esetleg valamilyen módon segít neki, akkor már megérte ez az egész.
Egy 8-10 éves gyereknek nem az lesz az első, hogy megy a rendőrségre, de ki tudja, lehet letölti az alkalmazást, és ezen keresztül segítséget kaphat.

...Szeretem leracsniztatni...

(#16) sz.balazs.95


sz.balazs.95
veterán

Mindhárom platformra...” Miért, csak három van? :U

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#17) MichaelSD válasza BandiHUN (#12) üzenetére


MichaelSD
őstag

Nem tudod hogy működnek a különböző ENSZ szervezetek és csak a magyar viszonyolat ismered rendeben van. De legalább hülyeséget ne beszélnél!

[ Szerkesztve ]

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#18) ddekany válasza |DavidWoody| (#5) üzenetére


ddekany
veterán

"Inkabb az a csunya ebben a tetves alapjaiban beteg vilagban ,hogy a nyakamat teszem ra hogy barmelyik fingos app megelozi majd downloadban"

Kicsit problémás logika... ;] Szerintem betegebb világra utalna, ha több embernek lenne erre az appra szüksége, mint ahány unatkozó tini van.

(#19) Crafter32


Crafter32
őstag

" Mindhárom platformra elérhető az UNICEF alkalmazása, mely a bántalmazott embereknek lelki és tényleges segítséget is nyújt. "
Ez így nagyon erős! Esetleg 3 platformra is! Tényleg kezd a MA a kirekesztésről szólni.

[ Módosította: mukibuci ]

(#20) BenHans


BenHans
addikt

Szomorú dolog, hogy ilyen applikációt kell csinálni... :( De remélem hasznára válik majd a bajbajutottaknak.

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#21) ted_mosby


ted_mosby
senior tag

jó gondolat, valakinek majd biztos segít :)

Sony Xperia Z1 Compact Felhasználó | "Az előre nem látott lehetőséget azonnal használd ki, s az előre nem látott nehézségekre rögtön tettel felelj." ~ Carl Von Clausevitz

(#23) Geller72


Geller72
veterán

Biztos nem rossz app, de én személy szerint jobbnak, szükségesebbnek látom az életmentős, elsősegélyes appot. :R

(#24) BandiHUN válasza MichaelSD (#17) üzenetére


BandiHUN
veterán

Hallgatlak....
Egyébként jó kérdés tébyleg,hogy az app most akkor jó ara,hogy jelentsen valami eseményt(és valaki tesz is valamit?) az ember,vagy csak"egyensegítségeket" tud megjeleníteni?
Mert amúgy elég karcsú segítség,hogy pár jó tippet jelenít meg...
Ismiket meg ki lehet tenni gyorshívóba,sms-be...

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#25) icemad válasza Csapoati (#22) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

BB? Azok futtatják az androidos programokat, vagy nem? Én úgy láttam, hogy még play áruház is van...

[ Szerkesztve ]

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#26) Crafter32 válasza Csapoati (#22) üzenetére


Crafter32
őstag

Nekem nem hiányzik ez a app. BlackBerry -re ugyanúgy megvan minden program, mint androidra nativan + android programok is futnak a 10.2.1 óta (MA elfelejtett hírt írni a frissítésről) Igy akár futathatnám a Unicef -et is (bár androidos külsővel, nekem nem szimpi).
Lehet a világban 2 % a OS10 , de úgy gondolom a Z10 -nek hála a Mobilarena.hu topicban jelentős a létszám és a nagy világban is , mégha nem is %-ban. De most nem a BlackBerry helyzetéről szeretnék vitatkozni, értelmetlen lenne.
Egyszerűen a rossz tájékoztatás és a szinte teljes kirekesztettség ellen. Úgy viselkedni vagy úgy írni, mintha már nem is létezne BlackBerry vagy egyéb platform , csak a első 3, elég egyoldalú. (Ráadásul azért a BlackBerry jó úton halad a teljes talpra állás felé. De ez megint nem ide tartozik.)

[ Szerkesztve ]

(#27) MichaelSD válasza BandiHUN (#24) üzenetére


MichaelSD
őstag

Google?
Erre tökéletes az internet. De kezdésnek, pont a UNICEFre nem mondható a világ NGOi közül, hogy rosszul gazdálkodik a pénzzel, Magyar UNICEF beszámoloi amit a KE és az európai központ is átnéz
De ha lust vagy ime. De ha személyesen elmész az NGOkhoz elég hamar rájösz melyik milyen.
Szóval Google a barátod.

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#38) S e t h


S e t h
nagyúr

A gyermekek részére elkövetett abuzusok elszenvedői jobbára olyanok, akiknek sokkal inkább okoz problémát adott esetben a normális étkezés és sokuk csak onnan tudja, hogy létezik okostelefon, mert látta azt az osztálytársainál.
Az ötlet jó, a megvalósítás rossz, ezen a kommunikációs vonalon nem lesznek megszólítva azok, akiknek igazán szükségük van segítségre.
Aki szerint meg borzalmas, hogy ilyen appnak van létjogosultsága ebben a világban, az különben hol él?Ne menjünk már Afrikába ahol a legyek köpik be az éhenhalt gyerekeket, vagy éppen gyerekeket képeznek ki hadurak zsoldosainak, itthon ki kell nézni borsodba vagy szabolcsba és lát majd csodát eleget az ember.
Viszont ha tényleg segít az alkalmazás csak egy embernek is, akkor már van létjogosultsága.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#39) Bocha válasza sz.balazs.95 (#16) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Oda van írva, hogy mindhárom nagy platformra, nem értem, mi a gond?

Bár lehet, hogy Bog javított bele, amikor látta a hozzászólásokat... mindenesetre én speciel Z10-et használok, szóval marhára nem felejtem el, hogy más is van, de attól még a BB nem fog a három nagy platform közé tartozni.

Game On minden második szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#40) Bocha válasza Crafter32 (#19) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Szerintem meg a fórum kezd a bunkóságról szólni; ez persze körülbelül annyira volt értelmes hozzászólás, mint a tiédnek a vége, és valószínűeg minden jóérzésű fórumozót sért, ahogy engem is sért, amit téged írsz. Mindenesetre ha a Mobilarena szerinted a kirekesztésről szól, akkor túl sok dologról sajnos nem tudunk beszélni.

Game On minden második szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#41) Bocha válasza S e t h (#38) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Ha látta az osztálytársánál és netán elindította ezt a appot, az is nyert ügy lehet. Nem csak a saját telefonján keresztül tudja elérni az áldozatokat ez az app.

Game On minden második szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#42) |DavidWoody| válasza PandaMonium (#14) üzenetére


|DavidWoody|
tag

Termeszetesen nem az a baj ,hogy ez az app nem lesz top25 os , hala istennek hogy nem az. Az en problemam az ,hogy mik vannak a top25 ben. Mert azok tokeletesen megmutatjak ,hol tart a vilag.

-woody-

(#43) California1 válasza Bocha (#40) üzenetére


California1
őstag

Miért? Mert leirta a véleményét? Igaza van! A BlackBerry nálatok kb mint a fekete bárány. Nektek kellene objektíven tájékoztatni pártatlanság nélkül a nagyerdeműt, vagy nem? Az utóbbi időben volt mozgolódás BB vonalon csak elfelejtettetek írni róla! Kb ennyit tudtok...

(#44) kárátékutyá válasza California1 (#43) üzenetére


kárátékutyá
őstag

+1

(#45) Polarstar válasza kárátékutyá (#44) üzenetére


Polarstar
nagyúr

+1

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#46) botarobi


botarobi
tag

+1

(#47) pippo76


pippo76
tag

+1

(#48) eventus válasza California1 (#43) üzenetére


eventus
veterán

Így van!
(An)dante is kapott egy levelet tőlem ebben a témában. Csak arra már nem tudott írni, inkább valami másik igénytelen cikket.

[ Szerkesztve ]

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#49) duce78


duce78
tag

+1

Nem lessz, hanem kérek!

(#50) bok92


bok92
addikt

+1

Évek óta olvaslak titeket mindennap, de ez mellett nem tudok elmenni... Volt itt egy nagy frissítés, ami mind a 4 BB10-es készüléket érintette, arról nem is beszélve, hogy ez nem egy kis bugfix, szirsz@r update volt.A BBM frissítésről nem is beszélve... :U Értem én, hogy egy galaxy s5 vagy egy iphone6 pletyka miatt többen kattintanak az oldalra( mert érdemi információ konkrétan azokban nincs), de nem akarom elhinni, hogy nincs pár perc arra, hogy legalább bemásoljátok egy külföldi oldal hírét... Bocs a naaagy OFF-ért

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.