Hirdetés

2024. szeptember 8., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Luck Dragon


Luck Dragon
nagyúr

Ez olyan mint régen pc-n a Saga vikinges játék

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#2) ollie

Mennyit kell fizetni a teljes játékért?

***

(#3) kromatika


kromatika
veterán

Köszi a bemutatót. :K

(#4) Hintalow


Hintalow
senior tag

Akkor ez olyan mint a Majesty? Tehát nem közvetlenül irányítod a hőseidet? Mert az jófajta volt, szerettem.

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

(#5) daninet válasza Hintalow (#4) üzenetére


daninet
veterán

Majesty jó volt, de a kiegészítők nélkül nekem hamar unalmassá vált, gyakorlatilag 3 fajta egysége volt csak az embernek meg 5 féle épület. A kiegészítőket sorra megvásárolni pedig már kiadja egy pc játék árát. Tipikusan elrontott eladási modell sztm.

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#6) Hintalow válasza daninet (#5) üzenetére


Hintalow
senior tag

Őőő, szerintem kettébeszéltünk, én erre a Majestyre gondoltam, tudtommal csak egy kiegészítője volt.

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

(#7) daninet válasza Hintalow (#6) üzenetére


daninet
veterán

erről beszéltem én is. Nekem repetitív és buta kicsit. Minden pálya ugyan az, csak egyre több csontváz és zombi jön egyre korábban. Néha annyival cifrázzák, hogy most 5 percig túl kell élned. Van Heroes 2 androidra, azzal sokkal jobban szórakozom.

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#8) HThomas


HThomas
senior tag

Sziasztok, a játék egyik fejlesztője vagyok. Köszönjük az eddigi észrevételeket!

(#2) ollie: a teljes játék 440 forintba kerül.

Jó játékot kívánok mindenkinek!

(#9) HThomas válasza Hintalow (#4) üzenetére


HThomas
senior tag

A Majesty nekem kimaradt, de a STA inkább kaland- illetve történetorientált. Persze vannak harcok, de nem mindegyik küldetésben hangsúlyos a csata. A hősök viszont mennek maguktól a saját fejük után :)

A cikkhez egy apró megjegyzés: checkpoint rendszer nincs, de a hosszabb átvezető jelenetek átugorhatóak.

(#10) wad


wad
tag

Én azt hallottam, hogy a valósághűbb animáció kedvéért élő szarvasokat égettek meg elektromos kisüléssel. Fel kéne hagyni a természet felelőtlen kizsigerelésével!

(#11) HThomas válasza wad (#10) üzenetére


HThomas
senior tag

A játék készítése során egyetlen egy szarvas sem sérült meg!

(#12) ollie válasza HThomas (#11) üzenetére

Nyilván, poén volt.

***

(#13) HThomas válasza ollie (#12) üzenetére


HThomas
senior tag

A választ is annak szántam, csak lemaradt a :)

(#14) Hintalow válasza HThomas (#9) üzenetére


Hintalow
senior tag

Köszönöm szépen, valóban az lett volna a kérdésem, hogy hogy mennek -e a hősök a "saját fejük után", vagy konkrétan mi irányítjuk őket rts módjára.

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.