Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) BenHans


BenHans
addikt

Elmés... :U Kisgyereknek nem engedném hogy ilyennel játsszon.
Ha mindenképp a jó oldalát akarom nézni akkor remélem hogy az aberrált állatkínzók ezentúl kiélik magukat az ilyen játékokban.

Hasonló kivitelezéssel csak más szenvedő alanyokkal érdekes lenne számomra is...

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#2) Chabe89


Chabe89
addikt

Gonosz. :(

(#4) stamas80


stamas80
tag

Na azt eddig is gondoltam, hogy Bone123-nál valami nem timmel,
de tényleg ezt a szemetet kellett tesztelni, és utána még ki is raktok ide egy cikket.
Sajnos ez mutatja, melyik irányba süllyed a Mobilaréna színvonala!
:W

(#5) BluEyes


BluEyes
őstag

Hú de pofán basznám a derék alkotót ezért a szarért!

Azért jó a tengerparton, mert ott csak 3 oldalról vesznek körbe hülyék.

(#6) haxiboy


haxiboy
veterán

Szép cica jó cica XD

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#7) anorche1


anorche1
őstag

Na, lassan a mobilarenából napiszr lesz? :W

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#8) Legendd válasza stamas80 (#4) üzenetére


Legendd
senior tag

Hjaj csak a sírás :)

(#7) anorche1: szintén.

Írtok nekem privátban egy játékbemutatót? Elolvasom és kijavítom szívesen :)

[ Szerkesztve ]

Alea iacta est!

(#9) stamas80 válasza Legendd (#8) üzenetére


stamas80
tag

Nem a bemutatóval, hanem a témával van a probléma!

(#10) dfdfdf válasza stamas80 (#9) üzenetére


dfdfdf
őstag

Imádom a macskákat de ez tetszik :)

(#11) fi:zi'k


fi:zi'k
nagyúr

:(

(#12) Bone123
Ennyire uborka szezon van vagy nincs alkalmazás, hogy egy ilyen is felkerül az oldalra?
Tényleg érdekel a válasz.

Egyébként valószínűleg azért veri ki sokaknál a biztosítékot, pl nálam is, a kutyát/macskát "kínzó" játék, mert ezek a állatok állnak általában legközelebb az emberhez.
Másrészt szerintem a videó is borzasztó. :D

[ Szerkesztve ]

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#12) Bone123 válasza stamas80 (#4) üzenetére


Bone123
HÁZIGAZDA

Természetesen sosem szándékunk senkit megsérteni, úgyhogy elnézést, ha mégis sikerült.

Az Alkalmazásbemutató az a felület, ahol olyan magyar fejlesztéseket mutatunk be, amelyek megütnek egy bizonyos fejlesztési színvonalat, ennek pedig a játék megfelel, fluid, nem fagy ki, nem ötperces szórakozás. Másfelől pedig a fekete humor a tömegkultúra része, és tonnaszámra akadnak példák, ahol a morbid jelen van, mert ez a játék is csak humorizál, nem pedig vér komoly, és aligha rosszabb szándékú, mint a Tom & Jerry.

Az meg már a magánvéleményem, hogy az autólopós, tanár csúzlizós, lepuffantgatós játékok közepette aligha a Pat the Cats lép át egy lélektani határt, ez nem egy Happy Tree Friends (szintén vihart kavart), hanem egy Swamp Attack, ott hódot kell lelőni, most akkor az mennyivel jobb, és hol a határ, ahol azt mondjuk a magyar fejlesztőnek, hogy elnézést, de ezt mégse mutatjuk be. A Carmageddon és a GTA elég népszerű és nagyon brutális, messze van ettől a Pat the Cats és nem is kell komolyan venni, mert hangsúlyozottan nem az.

(#13) Pocok256


Pocok256
veterán

Nekem bejön XD Ja és amúgy imádom a macskákat :B

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#14) Beri78


Beri78
őstag

unaloműzőnek teljesen jó játék...
már mindent lehet gyilkolászni/ütni a store-ban ;)

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#15) Quasi_modo


Quasi_modo
nagyúr

Ha már játék bemutató akkor vannak jók is. Mert ez nem az. Sőt.

valami

(#16) 1tom


1tom
tag

Ez egy szemét. Ezt a sz.rt valami aberrált csinálhatta csak.

Bunkók kiméljenek! Amiga rulez always!

(#17) Wapmester válasza Bone123 (#12) üzenetére


Wapmester
senior tag

az Angry Birds is elég morbid, madarakkal disznót lőni,vagy a Beat The Boss főnök kivégzős játék, aztán mégis nagyon népszerűek főleg az Angry Birds, szerintem is megérdemel minden hasonló magyar app egy cikket ugyanúgy, ha ezeknek az Angry Birds féle app-oknak is van létjogosultságuk.

(#18) Szabcsizz


Szabcsizz
őstag

El lehet vele ÜTNI az időt.
Bár azért vannak kétségeim a játékkészítő mentális egészségét illetően.

(#19) Micsurin válasza Legendd (#8) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Ti is csak ezt a dumát toljátok....

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#20) Paul119


Paul119
addikt

Happy three friends te vagy az? :D

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#21) tipuka válasza Bone123 (#12) üzenetére


tipuka
addikt

Engem meggyőzött, már is letöltöm. :D

(#22) Goxi


Goxi
tag

Kicsit vicces látni, mikor derék fórumtársak, mély morális indítatásból kibuknak szegény háziállatok bántalmazását ábrázoló játékokon, mikor jómunkásemberként hazatérve lehet h halomra lövik" embertársaikat" a Call of Dutyban.
Mindazonáltal, minden tiszteletem mellet a cikkírónak a Mobilaréna olvasói - köztük én is - minőségibb témákra és cikkekre lennének fogékonyabbak.
Hiányoznak Bog cikkei. Sajna csak nagyon ritkán ír.

(#23) LetItBurn


LetItBurn
csendes tag

Az utolsó mondatból szerintem kimaradt egy szó. Valamint, egyszer Fehér Zsolt, egyszer Fehér Zoltán szerepel a cikkben.

[ Szerkesztve ]

Hagyd égni!

(#24) Atocha válasza Legendd (#8) üzenetére


Atocha
senior tag

Újabban így beszélnek itt a prohardver lapcsalád fórumán az emberrel:

"Hjaj csak a sírás :)

(#7) anorche1: szintén."

Nem kell arcoskodni, meg beszólni Legend! Milyen stílus ez már újabban nálatok??? Mi a fene van újabban a prohardver lapcsaláddal? Ide járok már vagy 10 éve, de ezt a stílust eddig nem nagyon engedtétek meg magatoknak!

Az a baj, hogy ezt a s***t valóban nem kellett volna kitenni cikkbe! Ez a játék egy undormány, egy baromság. Nem csak gyerek kezébe nem való, hanem felnőttet sem engednék vele játszani.

Szerintem nézz magadba vagy nézzetek magatokba. Ez egy több 10 ezer hanem 100 ezer ember által látogatott oldal, ahol nem hiszem, hogy akár tulajdonosként, igazgatóként, így válaszolgathatsz az embereknek.

Pofám leszakad...

"Írtok nekem privátban egy játékbemutatót? Elolvasom és kijavítom szívesen :)"

Nehogy már nekünk keljen még cikket is írni! Ezt a mocskot több oldalba leírjátok? Van más értelmesebb játék, aminek volna értelme cikket írni, vagy esetleg alkalmazásoknak, valóban hasznos alkalmazásoknak és akkor leadjátok ezt és még azt írod hogy mi írjunk és majd te kijavítod? Ha nincs ötlet, akkor go, menjetek és csináljatok mást, ne az IT-ben dolgozzatok vazz!

Nem szoktam így kiborulni, de az hogy ez a szemét játék kikerül ebben a formában + még egy házigazda is beszól azoknak akik le merik írni, hogy ez egy **s.
Nos nagy bajok vannak itt azt hiszem. Mi ez diktatúra?

[ Szerkesztve ]

Nem vagyunk mások, mint egy szemvillanásig emberi alakot öltő csillagpor!

(#25) Neil Watts


Neil Watts
veterán

Azért kicsit finomabban is lehetne fogalmazni mint az előttem szólók, de akkor nem csak nálam megy túl a cikk témája (és nem a cikk maga, ez fontos, tisztelem a munkátokat.) mindenféle morális és erkölcsi határon.

Ez is szélsőség, akárcsak a Hatred. Annak a témájával sem értek egyet, ahogy pl. a Manhunt-tal sem, sőt egy Hannibal szimulátorral sem játszanék (hiába vagyok a sorozatnak és a filmeknek nagy rajongója. Még akkor sem, ha történetben olyan zseniális lenne mint az előbb említett nem interaktv művek).

A Battlefield / COD egy háborús helyzetet mutat be Hollywood-i stílusban. Lásd ől. a filmeket: Ryan közlegény megmentése, a halál 50 órája Band of Brothers - mind valós helyzetet mutat be, nem akad ki rajta az ember, mert tudja történelmi ismereteire támaszkodva, hogy a háború ezerszer borzalmasabb, mint azt bármilyen mű be tudná mutatni. Ugyanez élhető át a fenti játékokban interaktiv stílusban. Mivel már nincs sorkatonai szolgálat Magyaroprszágon (ergo a fiatalság sosem kerül még csak hasonló helyzetbe sem) így a töreténelemkönyveken/filmeken kívül ez szolgáltathat némiképp betekintést. Ugyanakkor emberek legyilkolásával sem értek egyet, minbdenesetre valós problémát mutat be. Nem fog tőle az értelmes ember lemészárolni százakat/ezreket IRL.

Ezzel szemben ez az alkotás totálisan céltalan, csak a kegyetlenkedésre kihegyezett app. Kérdem én: Mit vét az embernek egy $random háziállat? Alapvető hogy kutyát/macskát/semmilyen állatot csak és kizárólag kedvtelésből nem gyilkolunk. Legalábbis szerintem. :U

Üdv. core2

(#26) xmaas válasza Bone123 (#12) üzenetére


xmaas
őstag

Teljesen igazad van ,van ezer millio verengzos stb. jatek jo hogy azzal nincs senkinek semmi baja tiszta vicc milyen ketarcu emberek vannak .

Szegeny macskat ne kinozzuk de azt siman elnezik ahogy embereket olunk azzal mar semmi gond ugye az mar "zsir " jatek ?

Rohej az egesz ilyen huhat csinalni egy idiota jatekbol ,ha mar ott tartunk nem valo ez se es mas temaju kinzos/gyilkolaszos jatek se egy gyereknek azzal teljesen egyetertek csak ha verengzos stb jatekokal nincs semmi bajunk akkor ebbe se kene belekotni es tenni a nagy sertet embert .

[ Szerkesztve ]

(#27) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Ez ugrott be a narrátort hallva. :DDD

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#28) tipuka válasza SkyS1gn (#27) üzenetére


tipuka
addikt

jjatatatatatta jjjatatatataa :C

(#29) tatararpad


tatararpad
őstag

WP-re ez nincs/lesz?

(#30) hagymas7up válasza Bone123 (#12) üzenetére


hagymas7up
tag

Csak az a baj, hogy az aberrált gyerek letölti és aztán az életben is kipróbálja a macskáján vagy másén. Én pedig az olyanokat szoktam csapkodni aki állatokat kínoz, legyen az gyerek vagy felnőtt.

Eladó Siemens S3-at, S10 Active-ot, illetve Alcatel OT Com-ot keresek. Ha tud valaki PÜ. Thx

(#31) kirobgames


kirobgames
újonc

Helló, mindenki!
Először is, nem szoktam fórumokra írni vagy beregisztrálni. De mint kezdő játékfejlesztő nem tudtam elmenni a cikk, illetve a hozzászólások mellett.
Nem tudom a kommentálók közül hányan mondtak véleményt úgy, hogy nem próbálták ki a játékot. Nos, én megtettem.
Ez csak az én tapasztalatom egy sony xperia sp-n.
A játék menüje átlagos egyszerű. Szimpla játékmenet, túlélő mód, célok, beállítások, kilépés.
A gombok hangja kicsit késik. A grafika a játék nagyságához illően megfelelő. A játék kicsit sok helyet foglal, de gondolom az ingyenes unity felület miatt.
A beállítások: Lehetőségünk van kikapcsolni a hangot, és külön a zenét, illetve a fizikai változók erejének beállítására. Hát itt kezdődnek a gondok. Ha a hangot kikapcsoljuk a beállításoknál és játék közben visszakapcsoljuk, az összes eddig lecsapott macska hangja egyszerre hallatszik. A zene ki/be kapcsolása jól működik. Gyakorlatilag, ha a hangot kikapcsoljuk, az online felületek után visszakapcsol, pedig a beállításoknál láthatóan ki van kapcsolva. A játék újraindításakor megtartja a néma módot.
A célok: Van pár, van mit elérni. Egész pontosan és jól vannak meghatározva, nem lehetetlenek, de nem is könnyűek. Bár itt is akad probléma. Az online célok eléréséhez külön gomb kell ami, még rendben van és érthető. De az elért célokat miért nem frissíti automatikusan a játék? Ez egy kicsit furcsa. És itt fordul elő, hogy a hang visszakapcsol, miután visszalépünk a játékba.
A túlélő mód: Ami úgy tűnik, ugyanazokat a pályákat tartalmazza, mint a rendes játékmenet. A különbség annyi, hogy itt addig játszunk, amíg életünk (csillagunk) van. Itt volt még egy meglepetés számomra. Vannak különleges „power up”-ok. Bomba, nukleáris támadás, valami X, stop, kétszeres ütéserősség, valami remegő macska fej. A stop táblára, csak negyedikre-ötödikre sikerült úgy rátapintanom, hogy működjön (ez lehet a telefon hibája is, vagy kicsi az ikon). De abban a pillanatban megálltak az éppen képben lévő macskák. A bomba teszi a dolgát, középen robban és pusztít. A nukleáris támadás szintén rendben van. A 2X-re megnő az éppen aktuális fegyverünk. Az X-re eltűnnek a képről a macskák, persze bezsebeljük érte a pontokat. Az utolsót nem tudtam kipróbálni így nem tudom mire jó. És ez itt zavaró, nem találtam ezekről leírást mi mit csinál, hogyan lehet megszerezni őket. Fegyverek, elég könnyen fel lehet őket oldani, ha túlélő módban játszunk. A hang itt sem marad néma az online felület elhagyása után (és újra jön a game over szöveg).
A szimpla játékmenet: Teljesen ugyan az, mint a túlélő mód. Csak itt adott pályán adott számú macskát kell lecsapni, ha megszöknek, fogy a csillag, és ha mind elfogy, vége a játéknak. A túlélő módban megszerzett „power up”-ok itt is megvannak, pont annyi, mint ott, bár én személy szerint nem látom az összefüggést. Itt nem újakat kellene szerezni, hiszen más a játékmenet. A hang itt is visszakapcsol (komolyan ez már kicsit zavar :W ). Most vettem észre, ha újrakezdem a játékot, vagy kilépek, akkor megint kikapcsol a hang. Ez túlélő módban is megtörténik.
Az online céloknál kicsit zavaró hogy a fejlesztő van az első helyen (ez az én játékaimnál is így van és az is zavar :) ), de majd lesz, aki lelöki a trónról.
Ami a játékmenetet illeti, egy idő után kicsit unalmas. De a csak pár perces játékot kedvelőknek megfelel az egy-egy pálya, nagyobb összetettebb célok nélkül is. Nem mondom, hogy rossz a játék, mert minden fejlesztőnek azért rengeteg tudása és ideje van egy ilyen egyszerű játékban is. Ezért a kitartásért, mert elkészítette a játékot, elismerésem :C mivel ez az elsők között van ezért nem tökéletes (olyat, meg ami mindenkinek tetszik, nem lehet készíteni), mint ahogy az én játékaim sem azok, ezzel tisztában vagyok.
Direkt a végére hagytam a témaválasztást. Hát az, mint fentebb látszik nem jött be. Talán ha kevésbé lennének aranyosak az apokalipszis utáni macskák, nem keltett volna a játék ekkora felháborodást. Vagy ha csak szimplán valamelyik zombis játék karaktereit használta volna. Sajnos a téma elvitte a véleményeket az állatkínzás irányába, ami nem szerencsés mivel így a játék többi része nem is kapott figyelmet. Ami nem segíti a fejlesztőt a fejlődésében. Azt is hozzá kell tenni, hogy általában a téma adja el a játékot és nem a játék a témát.
A cikk íróját nem bántanám, ő csak írt egy cikket egy kezdő fejlesztő játékáról (legyen az bármilyen), hogy az tovább fejlődhessen. Ezért nem hiszem, hogy bármi rosszat kellene írni róla. Amúgy meg, ha azt írjuk, hogy „ez a játék f*s” az kinek segít?
Szóval ennyit szerettem volna hozzászólni egy játékhoz, ami átlagosnak indult, de a téma lehúzta.

(#32) idegen lény


idegen lény
őstag

Catmageddon! Mi ez? Menekültparódia? Először kedvesek és szeretetreméltóak, aztán egyre többen lesznek, majd még többen, és még többen... és a végén már mindenhol őket látod... és már kezd eleged lenni belőlük... Ilyen alantas ösztönökre épít ez a játék is... meg még sok ilyen játék...

[ Szerkesztve ]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#33) Quasi_modo válasza kirobgames (#31) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Szép elemzés. Köszönet.
Azt mondod sokan úgy mondanak véleményt, hogy ki sem próbálták. Ennek az az egyszerű oka lehet, hogy már a videóból kiderül sokak számára, hogy letölteni sem érdemes. És hát az is felháborodást kelthet, hogy erre egyáltalán pazarolta valaki a betűt és cikket írt róla.

valami

(#34) Dottore


Dottore
addikt

Ez egy öncélú szar. Nem indokolom meg, feljebb már sokan megtették. a másik pedig, hogy aki nem érzi mi a gond ezzel, annak tök felesleges magyarázni, úgy sem fogja megérteni.

(#35) szp1


szp1
addikt

Olyan app. nincs, amiben ennek a "játéknak" az alkotóit lehet gyilkolászni?

Az erőszak a gyengék végső menedéke. (Isaac Asimov : Alapítvány), "Az ember okos, de nagy tömegben buta és hisztérikus állattá válik. ( MiB, K ügynök )

(#36) Teasüti


Teasüti
nagyúr

Nem értem miért jöttök a gyerek kezébe nem való indokkal. Jómagam még átéltem a pc-s játék történelem elejét, kezdve a Doom-tól. Megvolt a Carmageddon (nagy kedvenc), Postal 2, GTA és számtalan 18+ játék.
A szüleim nem szóltak bele mivel játszom. Néha elszörnyedtek pár játékon, de értették, hogy ez csak játék még ha a témájával nem is értettek egyet. Ugyanakkor egészséges nevelésben volt részem, nem a tévé és az intenet nevelt fel. Soha még csak kósza célozgatás szintén sem merült fel, hogy bármilyen káros hatást tulajdonítanának a játékaimnak. Nem is volt rá okuk, se félni valójuk. Nem ellenőrizték a pc-s tevékenységem az intenet elterjedése után sem. Nem is volt rá szükség. Persze sokat láttam, sok szart látok is a mai napig. Ez régen se volt másképp. És mégis itt vagyok már felnőttként; tanult, képzett dolgozóként hasznos tagja a társadalomnak. Egészséges emberi kapcsolatokkal, tiszta erkölcsi bizonyítvánnyal, teljes élettel. Én úgy gondolom, hogy ha egy játék vki elméjére befolyással van, akkor nem a játékkal van a probléma, hanem az illető fejével. Legyen az gyerek, vagy felnőtt. Ez esetben a problémát a családban, a környezetben kell keresni, vagy csak szimplán sérült lélekkel van dolgunk. Ennyi. Rengeteg most gyerek vagy kamasz ismerősöm gépezik bármilyen felügyelet nélkül és nincs semmi gond a fejükben, nincs szadista hajlam vagy aberráció. Fogékonyak a fekete humorra ez kétségtelen, de akiket én ismerek mindenki el tudja választani a játékot az élettől. Teljesen normális, hogy az imént még macskákat püföl a telefonon, majd kimegy az udvarra dédelgetni a család macskáját. Ha nem így van, az nem a játék hibája. Főleg nem a készítőé. A gyereket kell nevelni, nem a világot szídni meg tüntetni.
Uff

Jah lábjegyzetbe még hozzátenném, hogy régen a gyereknevelés ugye nem a politikáról szólt. Nem megmagyarázni kellett miért rossz az abban a korban, mikor a türelmedet feszegeti, hanem indokolt esetben akkorát lekevertek, hogy a fal adta a másikat. És erre szükség is volt abban a helyzetben, egy maréknyi alkalommal a gyerek koromban, hogy hatásosan beállítsák a határokat. Aki érvelni akar egy szórakozott túlfűtött gyereknek, vagy éppen ha pár évesen a macskát nyúzza, annak érdemes volna vennie pár leckét gyereknevelésből és a parasztos fajtából, nem az idióta nyugati liberális szuperdadus féléből.

[ Szerkesztve ]

(#37) forgonati


forgonati
őstag

A sok felháborodott hsz-t látva már csakazértis kipróbáltam, és hát elég szar. Kb. 10 perc után lett törölve, nem hinném hogy több százezres letöltésszámot fog elérni ez a cucc. A kedves fejlesztő valami másra is pazarolhatná a tudását :W

Keelah Se'lai!

(#38) GSPLR válasza forgonati (#37) üzenetére


GSPLR
senior tag

"A kedves fejlesztő valami másra is pazarolhatná a tudását."

Mondjuk kiverhetné, esetleg a metró elé rakhatná magát. Ha a játék "rendben" van, akkor az első mondatom is. Hulladékból már eddig is sok volt az áruházban, most csak nőtt egy darabbal a számuk.

Huawei

(#39) moleculez


moleculez
veterán

Ez most annyira magyar volt... Adott egy magyar fejlesztő egész igényesen kivitelezett munkája, erre a témán megy a lovaglás... Jópofa játék, kb tényleg Tom & Jerry színvonal, ezt komolyan venni... No comment.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#40) John_Deere


John_Deere
tag

Üdv mindenkinek!

Én is csak a téma támadásához szeretnék hozzászólni, pedig az OFF.
Azt, hogy a játék milyen kategóriát képvisel, megértettem.
Ám de ezen a macskás játékon ugrálni, 2015 nyakán már régesrégen felesleges.
Mikor a 10 éves gyerek legjobb barátja a távcsöves puska?
Ez a játék nem arra a gyerekre lesz hatással, aki kapásból tudja, hány mm-es golyó viszi át az emberi testet.
Tudja, hova célozzon az azonnali halál érdekében. Tudja, hogy egy Dragunov mekkora lyukat hagy a testen...

A gyereket nem ez a játék ferdíti el.

Ennél sokkal durvább játékok + (PLUSZ!) a szülői nevelés komplett hiánya okozza.
Magára zárja a gyerek az ajtót? Hagyjuk magára...a legropsszabb ötlet. Mégis, majdnem minden szülő ezen a vonalon marad.
A gyerek igazi hatalma az (idézet egy vlogból), amikor ráteszi a kezét az egérre és akkor veszi el...amikor akarja.
Ezek okozzák a 21.századi degenerációt főként, nem a macskapüfölés.
A régi LG B2100-as butatelefonban egereket kellett püfölni. Egyszerű,primitív, mégsem butított el senkit (szerintem).

Érdekes módon a Mortal Kombatra senki nem panaszkodik, ha kettészakad egy ember.

Egy 18+ jelölést kell adni maximum a játéknak a készítőnek, ha sokakat zavar, de szerintem vállalhatóbb, mint a fingós és a "szkenner" programok...

(#41) tatararpad válasza John_Deere (#40) üzenetére


tatararpad
őstag

Olyan megnyilvánulásokat mint itt legutóbb akkor olvastam mikor a felháborodott amerikai anyukák perelték a Rockstart. Szerintem ez mindent elmond a helyzet "súlyosságáról". Amúgy ha a készítő megunja cserélje a macskákat zombimacskákra, bár az már szerintem elvenné a dolog morbidságát.

(#42) kazie


kazie
tag

Nem értem mi ez a sírás, "szegény cicák", stb. blablabla. De amikor a GTA-ban embereket kell lelőni, autókat lopni az teljesen OK, gondolom. Én letöltöttem, szórakoztató a játék, megfelelő nehézségi szintekkel.

(#43) Quasi_modo válasza kazie (#42) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

A macskáktól függetlenül: mi benne a szórakoztató?

valami

(#44) idegen lény


idegen lény
őstag

Akkor küldök én is egy alkalmazásbemutatót, csak hogy tartsuk a színvonalat (a macska feneke alatt): [link]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#45) stamas80 válasza Bone123 (#12) üzenetére


stamas80
tag

Nos:

@Bone123:
Nézd uram amennyiben nem a te döntésed volt az alkalmazást kiválasztani, akkor a hozzászólásom rád vonatkozó részét kérlek tekintsd semmisnek, amennyibena döntés a tiéd volt akkor továbbra is fent tartom, aki pont ezt az alkalmazást választotta, vagy hagyta jóvá, hogy cikk kerekedjen belőle, az azért beteg.
A cikk egyébként korrekt.

@Legendd:
Azt hiszem egy kicsit el szaladt veled a ló!
Elsőként talán próbálj meg felkészülni, ha legközelebb élő adást prezentálsz.
Az amit össze vissza beszélsz egy adás alatt hát hogyan is mondjam...
És te akarsz tőlünk cikkeket javítgatni?
Azért azt ne felejtsd el, hogy az olvasók mi vagyunk, akiknek talán a cikkek szólnának!

(#46) szupermacs


szupermacs
veterán

Kipróbáltam. Nagyon ócskán néz ki. Jópofa lenne, de bugyuta és a grafikája még rosszabb. Nem csoda, hogy ingyenes.

Egyébként ha magyar fejlesztés kell, tesztelhetnétek a Haegemoniát is. A PC-s verzió magyar, nem tudom, hogy a mobilos verziót kik csinálták, de az eredeti ötlet egyébként is magyar, gondolom csak a portolást csinálta egy másik cég.

[ Szerkesztve ]

(#47) FATtila78


FATtila78
tag

4 éve rendelkezem okoskészülékkel, de a több száz eddig általam kipróbált játék közül csak a Battlepillars és a Dead Trigger 2 volt ami le tudott kötni 20 percnél tovább. Egyszerűen elképesztő ez a hihetetlen mennyiségű szemét, amit az alkalmazásboltokban lehet találni. A játékok 99%-a két csoportba tartozik:

Az első, az irgalmatlan primitív repetatív játékmenetűek csoportja, ami egyedül a számadatok (hadsereg, sebzés, sebesség, powerup, életpont) micropayment-el való tápolásáról szól, ahol X óra után már matematikailag lehetetlen továbbjutni, vagy nagyon lassú. A program mesterséges várakoztatással, gyémántvásárlásos tukmálás reklámmal teli. A játékmenetben gyakorlatilag semmi se változik, ügyességünk, logikánt nem számít egy szint fölött, irányításba szinte semmi beleszólásunk nincs. Egyszerűen kiszolgáltatva nézhetjük, hogy matematikailag kevés a továbbjutáshoz szükséges "erőnk" a játékban.

Második csoportba a logikai játékok tartoznak. Itt vagy valami retro (Commodore és társai) játék modern feldolgozásáról van szó, vagy pedig valami "hipszter" jópofa kreatív, minimalista jófejkedésről. Ezekkel a játékokkal az a baj, hogy első 5 pályát kb. 45 másodperc megcsinálni, 6. pályán meg egy sakkvilágbajnok is elakad.

Kérdem én, mikor fog kijönni egy, ismétlem EGY olyan játék, ami egy diablo2 játékélményét visszaadja? Legalább Tabletre! Bármi, ami nem ilyen hótprimitív kristályos tápolós ipari hulladék, vagy vértizzasztóan nehéz irreális logikai game?? Emberek, ez tragédia! Ennyire mélyponton sose volt a játékipar!!

[ Szerkesztve ]

MNDNT TD PPLFN MGMNDMBR

(#48) Quasi_modo válasza FATtila78 (#47) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Látod én meg a Diablo2 - t hagytam ott rövid idő alatt. Mert bizony nem vagyunk egyformák.
Bár igaz, hogy ez a játék mindennek az alja.

[ Szerkesztve ]

valami

(#49) dz1989


dz1989
senior tag

Nem fogok Cicákat csapkodni. :(( :(( :(( Akinek ilyen jut az eszembe... Nem vicces.

Háromcsillag Galaktikus Jegyze 9 = Samsung Galaxy Note 9. . . "Gondolkodni nehéz, ezért leginkább ítélkezünk." Carl Gustav Jung

(#50) Hiroshi87


Hiroshi87
csendes tag

Ez egy fos, inkább a minőségi alkotásokat kéne reklámozni, nem pedig az ilyen agyatlan szart...

Üdv.: Gyula

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.