Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Semmi pluszt nem tud felmutatni és reklám is van. Hiába magyar fejlesztés, nincs értelme erre lecseréli a gyári lejátszót, inkább egy komolyabb zenei alkalmazás bemutatóját olvasnám szívesen (például Neutron stb).

(#2) petipetya


petipetya
nagyúr

Köszi a leírást. :R Ezek alapján én egy publikus bétának nevezném, illetve hiányolom a fizetős verziót egy sör áráért (250 Ft), amelyben már nincs reklám (Playen csak egy verzióban van fent). Ha van alkalmazáson belüli vásárlás, akkor nem szóltam, mert nem telepítettem és a tesztben sincs róla szó.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#3) helixP


helixP
nagyúr

Egyébként igaz, hogy a legfrissebb Play zene óta nem érdemes szórakozni az új lejátszó telepítésével, akinek meg számít, úgy is Powerampozik.

(#4) truefx


truefx
aktív tag

Vagy Player Pro-zik.

Ami ingyenes az automatikusan 10/10 ár érték arányú. Én biztos nem telepíteném fel ezt az akármit a telefonomra, mégha a szomszéd Pistike gyártotta akkor sem.

(#5) gzbotii


gzbotii
veterán

"a gyári Google Music app ugyanis igen magasra teszi a lécet" - hat nemtom' :U

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#6) helixP válasza gzbotii (#5) üzenetére


helixP
nagyúr

Hát ahhoz képest, amilyen volt, már valóban használható. :) Meg pl jobb, mint a régi standard droidos alaplejátszó volt.

(#7) BulletBill27


BulletBill27
aktív tag

Kipróbáltam, nem rossz, de jó lenne egy reklám nélküli verzió is :)

(#8) halkow


halkow
őstag

nem rossz csak sok benne a reklám

Alcatel onetouch idol2s the king

(#9) Rickenstein


Rickenstein
senior tag

Hát igen: Tényleg valami egyedit, meglepőt, korszakalkotót kéne fejleszteni egy zenelejátszóba, hogy igazán vigyék ...sajnos a piros színű vezérlőgombok nem ez a kategória.
Van egy pár ötletem, persze nem ingyért :DD

[ Szerkesztve ]

PS C:\>_

(#10) Paul119


Paul119
addikt

Hat a sony fele walkmanhoz kepest szerintem nagyon karcsu :(

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#11) takacsbotond


takacsbotond
őstag

Nem rossz, de a Winamp még mindig jobb, pedig már jó ideje nincs támogatottsága...

[ Szerkesztve ]

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

(#12) C$abi


C$abi
aktív tag

Hát, egy kicsit még bétásnak érződik a húgom Xperia mini-jén...

(#13) Nigér válasza Paul119 (#10) üzenetére


Nigér
őstag

plusz egy

(#14) Flind válasza Paul119 (#10) üzenetére


Flind
senior tag

Ahhoz képest a Powerampon kívül szvsz minden karcsú. :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.