Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Cifu


Cifu
nagyúr

Vajon ezekbe a főzött ROM-ok és a béta verziók is bele számítanak?

Mert ha nem, akkor azért 0,3%-nak lehet Google Pixel / Nexus 6-os, másra nem nagyon jött ki a 7.1 még nem?

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#2) nemlehet válasza Cifu (#1) üzenetére


nemlehet
őstag

Azért pár flagship-re már van. Nem annyira követem, mert nem vizelek magam alá a várakozástól.

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#3) #16820480 válasza Cifu (#1) üzenetére


#16820480
törölt tag

Szerintem ezeket a számokat azok alapján mérik, hogy mennyien jelentkeznek be Play Store alá.

(#4) FLATRONW


FLATRONW
őstag

Majd ha kijön a Shield Tabletekre is, akkor majd 1,200000001-re nő a részesedése.:)

[ Szerkesztve ]

(#5) Obyboy válasza Cifu (#1) üzenetére


Obyboy
addikt

Biztos benne vannak a custom ROM-ok is. Szerintem a telepített Gapps alapján tudják összeszedni hol melyik droid fut.

[ Szerkesztve ]

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#6) Indiant válasza Cifu (#1) üzenetére


Indiant
addikt

Kizárt.

(#7) DonMenyet válasza Cifu (#1) üzenetére


DonMenyet
tag

Az első bekezdésben írja, hogy mi számít bele. Tehát igen, a főzött romok is beleszámítanak, ha Play Services is megtalálható rajtuk és használják is.

[ Szerkesztve ]

(#8) Wesder


Wesder
félisten

Mégis mire szàmítottak? Nem fog ez soha vàltozni, csak akkor ha kötelezővé tesz a Google 2 főverziót.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#9) Cifu válasza Wesder (#8) üzenetére


Cifu
nagyúr

Csak a trend romlik, avagy a Nougat fejlesztése / adaptálása körül van valami méretes anomália, mert a Marshallow anno fél év után már 7,5%-os részesedést bírt magáénak. Ami akkor negatív trendnek volt véve. Noha a Lollipop pedig cirka 5-6%-ot hozott ennyi idő alatt (picivel kevesebb, mint 6 hónap alatt 5,4%).

Na ehhez képest ugye most alig 1% felett van a Nougat, fél év után.

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#10) Mr.Silkó


Mr.Silkó
veterán

Szomorú ez.

(#11) ericssonfan2


ericssonfan2
tag

Hát ez így igen lassan fog elterjedni...

Mondjuk nekem is van még tökéletesen működő Gingerbreadem egy Moto Droid Pro-n :)

"A music lover listens to music with his sound system. An audiophile listens to his sound system with music."

(#12) Juhaszatti


Juhaszatti
addikt

Ha nem is most a 8-nál, de szerintem néhány főverzión belül ki fognak hagyni egy évet amikor nem jön új.

(#13) count_zero


count_zero
tag

Összefügg a mobilpiac általános válságával. Régi készülékekre nem nagyon van, újakat pedig nem vesznek az emberek, mert nincs miért. Egy éve is nagyjából ugyanezt lehetett megvásárolni, ugyanennyiért. A Note 7 kicsit felkavarhatta volna a vizet, de ez elmaradt ugyebár, az ismert okok miatt.

There are many secrets in District 9

(#14) #54625216


#54625216
törölt tag

Amíg a telefongyártók nem érdekeltek a hosszabb távú szoftveres támogatásban, addig az összes android főverzióval ez lesz. Ráadásul mivel a fő verziók egyre kevesebb "must have" funkcióval bővülnek, a telefonok cseréje is lassul, mert kisebb az emberek motívációja, hogy csak az új droid miatt vegyenek új telefont.
Azaz jó eséllyel a 8-as még lassabban fog terjedni.
Ezt a trendet csak úgy lehetne megtörni, ha a google valamilyen módon rákényszerítené a gyártókat, hogy adjanak rendes szoftveres támogatást a telefonjaikhoz, illetve jobban kellene optimalizálni az új verziókat a régebbi hardverhez, hogy legyen értelme egyáltalán os-t frissíteni.
Minden esetre beszédes, hogy a droid userek kb. harmada 2014 előtti oprendszert használ. Így nem csoda, hogy a droid appok fejlesztése még mindig másodrangú az iOS verziók mögött, pedig elméletileg egy piacvezető mobil os-ről lenne szó.

(#15) macskea válasza count_zero (#13) üzenetére


macskea
őstag

Kavarta volna a francokat. Még a Samsung gazdasági eredményein se nagyon látszott meg a kudarca, pláne a mobilpiac egészen. Írd és mondd semmilyen átütő erejű szenzációval nem szolgált, csak egy jól (nem) kivitelezett iparosmunka volt (nem)...

''You can't measure safe driving in miles per hour'' Paul Smith

(#16) szemy94 válasza #54625216 (#14) üzenetére


szemy94
senior tag

Igazából KitKat óta használható tökéletesen az Android (meg előtte a GB volt még szerintem jó) , a mobilarena ( vagy más tetszőleges mobilos oldal) olvasóin kívül sokakat nem izgat, sőt már itt is egyre többen vannak akiket nem hoz lázba

Mi13T, S9, S10 Lite, xBox One S 1TB

(#17) blagolf


blagolf
senior tag

Én csak azért frissítettem 7.0-ra, mert már idegesített a frissítési ikon a felső sávban. Semmi eget rengető újdonságot nem hozott. Se jobb, se rosszabb nem lett a telefon.

Üdv, Zoli

(#18) Balzak83 válasza blagolf (#17) üzenetére


Balzak83
senior tag

Lollipop óta nincs számottevő változás. Csak a hagyomány miatt van főverzió lépés évente.

(#19) #16820480 válasza Balzak83 (#18) üzenetére


#16820480
törölt tag

Azért volt ott 5.1->6.0 váltásnál elég sok változás a motorháztető alatt, a hangszerver is változott például, meg memóriakezelés, tárhely kezelése, stb.

(#20) deja vu válasza #54625216 (#14) üzenetére


deja vu
addikt

Meg a telefonok fejlődése is eléggé belassult, nincs miért nagyon cserélni.

Iphone 7 Plus | Sony A7R+Zeiss FE 35mm F2.8+Zeiss FE 55mm F1.8 | Eizo CX271+Eizo CS270+Eizo SX2262W+Eizo S2233W | Z170 Ext4+I7-6700K+Noctua U14S | GTX1070 Gaming | 16gb 3600MHz | 850PRO 768GB | Seasonic Platinum | Define R5+3xNoctua | Razer Taipan

(#21) Tomi_Ohl válasza Cifu (#9) üzenetére


Tomi_Ohl
veterán

Pedig a lollipop óriási változás volt, és emlékszem, azzal is voltak problémák. Valahogy a Nugát nagyon nem ízlik a gyártóknak. Kár pedig, én custom ROM formájában szeptember 4. óta használom, és nagyon szeretem.

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#22) Ricardo válasza #16820480 (#19) üzenetére


Ricardo
félisten

Ezek a változások egy átlag felhasználónak nem tűnnek fel.
Én szeretem a kütyüket, ha adott a lehetőség, akkor frissítem. Most úgy adódott, hogy egy Huawei P7-et használok, gyári 5.1.1-el. Természetesen ha lenne rá újabb, akkor azzal használnám, de a mindennapokban nem érzem azt, hogy hiányozna belőle valami. Tökéletesen megfelel a felhasználási szokásaimnak.

Anno a Galaxy S, S2, S3 is kapott főzött romot, de nem azért mert rossz volt a gyári, hanem mert nem támogatták tovább, de a főzött romok lehetővé tették a továbblépést.
Vagy az android fejlődött ennyit, vagy én "öregszem", de jelenleg nem érzem azt, hogy mindenképpen frisíteni kell.

(#23) #16820480 válasza Ricardo (#22) üzenetére


#16820480
törölt tag

Az a baj, hogy az emberek fejében a frissítés egyenlővé vált azzal, hogy új funkciókat kapunk, pedig Android esetén egyben van a kettő: funkció és biztonsági frissítés. Ha most egy telefon 5.1.1-en marad, az nem fog már nagyon biztonsági frissítést sem kapni (hacsak a gyártó nem portolja vissza őket, de ha képtelenek kiadni az új verziót, akkor esélyes, hogy erre sem marad erőforrás). Ez azért jelenthet komoly problémát, mert manapság egy kritikus sebezhetőséghez gyakran elég annyi, hogy egy megfelelően formázott üzenetet kapsz, meg sem kell nyitni, vagy valamire kattintani, a rendszer (hibája) elvégzi helyetted a dolgot. Példának ott a Stagefright, ami így tippre a droidos készülékek felét érintheti, mert egyszerűen elavult rendszert futtatnak.

(#24) Eugene Roe válasza #16820480 (#19) üzenetére


Eugene Roe
őstag

Ejha, melyiktől lett jobb a messenger, vagy a plants vs zombies? :-P

Mondjuk én 4.2-n vagyok 1 giga rammal :-D

[ Szerkesztve ]

It'll hurt... a lot, but you'll be better - you say?!

(#25) Cifu válasza Eugene Roe (#24) üzenetére


Cifu
nagyúr

Mondjuk egyébként tényleg a Google kezében van egy kényszerítő eszköz, amelyhez mégse nyúl - mondjuk kijelenthetné, hogy 2017 január egytől csak 5.1 vagy a feletti android verzió tölthet le a Google Play-ből.

Csakhogy ez kétélű fegyver, mert az Android egyik vonzereje pont az, hogy akár egy KitKat-al is boldogan ellehet hétköznapi használatban bárki.

A másik fele viszont az, amit Sheratan teljesen korrektül leírt: biztonsági szempontból nem üdvös, hogy két-három éves biztonsági résekkel teletömött androiddal rohangálnak még mindig sokan.

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#26) Tomi_Ohl válasza Cifu (#25) üzenetére


Tomi_Ohl
veterán

Azért a döntésért mindenki utálná őket, mert van egy csomó telefon, ami ennek ellenére sem frissülne.
Mondjuk ha utána évente eggyel feljebb viszik a minimális Android követelményt, és erre ráállnak a gyártók, akkor lehetne még valami belőle. De nem hiszem, hogy 1.5 évnél tovább lenne támogatva a telefonok 90%-a...

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#27) Eugene Roe válasza Cifu (#25) üzenetére


Eugene Roe
őstag

A biztonsági része engem is zavar, pláne hogy 300 ezres telefonnal is szerencsés vagy, ha 3 évig foglalkoznad veled. Ebben még egy iphone 4s is többet tud sajnos.

Én azért megvárom az op4-et :-D hátha s8 koppintás lesz.

It'll hurt... a lot, but you'll be better - you say?!

(#28) Cifu válasza Eugene Roe (#27) üzenetére


Cifu
nagyúr

3 évig? Örülj, ha másfél évnél tovább kap a telefon támogatást, alsó és középkategóriában jó esetben egy év, de inkább csak fél év...

Oneplus 5 lesz a pletykák szerint, mert a 4 szerencsétlen szám a kínaiaknál...

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#29) Ricardo válasza #16820480 (#23) üzenetére


Ricardo
félisten

Van valami abban amit mondasz, de ezen az elven a gyártók jó része mehetne a levesbe. kevés olyan van (Samsung az egyik pl az S6-al) aki attól függetlenül, hogy még nem kapta még meg a Nougatot, rendszeresen jönnek a biztonsági frissítések.
A készülékek legnagyobb részére nem érkeznek ezek a frissítések sem.
Kíváncsi vagyok amik végül megkapják a 7-es Droidot, azok közül mennyi marad magára utána, és mennyire jönnek továbbra is a biztonsági frissítések. :U

(#30) janeszgol válasza Juhaszatti (#12) üzenetére


janeszgol
félisten

Elképzelhető, mert ez a Google-nek sem éri meg.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#31) slimshady


slimshady
senior tag

Ez nem túl acélos. :)

üdv.: SlimShady

(#32) Sonex79


Sonex79
aktív tag

Felesleges az új főverzió évről évre, ha ez nem lenne, akkor nem lenne ilyen kellemetlen a szitu. Google másolja IOS-t minden évben új főverzióval, csak közben a többi gyártót ez nem érdekli egyáltalán, meg a fogyasztók nagy részét sem.

(#33) #16820480 válasza Ricardo (#29) üzenetére


#16820480
törölt tag

Mennek is a levesbe a gyártók :) Mondjuk nem ezért elsősorban. De kíváncsi lennék, hogy azokban a Samsung frissítésekben ténylegesen vannak-e javítások a közben felfedezett hibákra, vagy csak a saját szoftverüket foltozgatják?
Az nem lenne rossz, ha ténylegesen megkapnák a telefonjaik a szükséges biztonsági frissítéseket, de nem vagyok benne biztos, hogy megtörténik sajnos :U

(#34) Wesder válasza Sonex79 (#32) üzenetére


Wesder
félisten

Minden évben jött főverzió, ez nem iOS màsolàs.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#35) tomboy0013


tomboy0013
veterán

Majd beindul, ez nem olyan meglepő szerintem. Én már mondjuk tavaly április óta használom és jobban bejön mint a 6-os verzió.

(#36) csongi


csongi
veterán

Utemezni kellene! Foverzio ket evente jelenjen meg. Ez ido alatt johetnek a tapaszok, a gyarto javitasai.
A gyartok 2 fo verzioig garantaljanak frissitest. A keszulekek jelentos resze mar az elsot sem elne meg. :)
Felesleges evente 5havonta ujat kiadni, a felvasarlo reteg megtelik, az uj birtoklasa erzes elfogy, a 3. keszulek utan.
Ket evente kiadott szofvernel lenne ido rendesen tesztelni.Most a rohanas miatt tul sok a hiba..
Az Oukitel telefonra megjott a nugat, es teljesen jo. A nagy gyartok elvereznek a sajat droidjaikkal. Nem koltenek portlolasra, es elhagyjak a regit. vegyel ujat. Inkabb a feluletuket kellene jobban megirni....
Akkor konnyebb lenne a valtas. Egy sotck android sem rosszabb mint egy tachviz, vagy egy miui.
Egyszerubb es ezert is szeretheto. :). Attorest kina hozza meg a 7-nek, az uj olcso keszulekekben feltunesekor.

(#37) count_zero válasza macskea (#15) üzenetére


count_zero
tag

Puszán az eladások miatt, nem másért. Nem volt semmi komoly újdonsága valóban, de a legjobban reklámozott flagship volt, vették is rendesen, épp ezért kicsit alakíthatott volna a statisztikákon.

[ Szerkesztve ]

There are many secrets in District 9

(#38) count_zero válasza #16820480 (#23) üzenetére


count_zero
tag

Egyszerűen az architektúra szar, nem lehet csak és kizárólag az OS-t patchelni, a gyártónak kell egy teljes buildet elkészítenie és kiadnia, így minden az ő hajladnóságukon múlik. Amíg ez nem változik - márpedig a az Androidot illetően erre gyakorlatilag nulla az esély, ez teljesen új operációs rendszert, kernelt, architektúrát stb igényelne - addig olyan lesz az Android világ, amilyen.

There are many secrets in District 9

(#39) tomboy0013 válasza csongi (#36) üzenetére


tomboy0013
veterán

És most szállj vissza a földre és realizáld hogy fogyasztói társadalomban élünk ahol az elsődleges az hogy folyamatosan igényt generáljanak a vásárlásra. Ha 4-6 évig nem vásárolnának az emberek telefont akkor miből élnének meg a gyártók? Miből fizetnék az alkalmazottakat, a rezsit, a járulékokat, a gépeket és miből fejlesztenének? És persze a cégvezetők sem azért csinálnak cégeket hogy ne gazdagodjanak meg. Kérjenek el 2-3-4 ezer dollárt egy telóért? Vagy tegyék fizetőssé a frissítéseket? Hogy fel lenne a többség háborodva ezen is.
Az hogy a főverziókkat évente adják ki ennek a része. Az emberek egy jelentős része mindig az újra vágyik és hajlandó is ezért fizetni.

[ Szerkesztve ]

(#40) dajkapeter


dajkapeter
senior tag

Én értékelném, ha pl a G3-ra kiadnák a 7.0-át. Párom G5-je sokat javult az N-nel. De az LG nem fogja kiadni, mert nem fog vele foglalkozni. Lásd a G6-ot. A teljesítménye alapján és amennyi újdonságot hoz 180-nál drágábban nem érné meg adni. Mivel a modularitás elhagyása és a kerekített kijelző nem ad annyi újdonságot, hogy a tavalyi procival szerelt vas drágább legyen. A G5-tel is kivágta maga alatt a fát. Ha kijön a G4-re a 7.0, akkor a G3-ra is kijöhetne. De úgy se fog. És inkább megvárom a V30-at, hátha behozzák EU-ba is, vagy a G7-et, hátha nyújt majd valami pluszt.

Anno a SE P-met úgy vettem, hogy a dobozon rajta volt, hogy ICS-re frissülni fog. Nos, azóta is ICS van rajta. Elavult cucc, nem foglalkozott vele a Sony. A G3 is elavult. A gyártók profitorientáltak. Új készülékek drágán, támogatás nélkül hagyva a régieket. Logikus... A zászlóshajók is jó, ha másfél évig vannak támogatva. Pedig lehetne tovább is. Az alsó kategória pedig támogatva sincs.

Ha írásommal megsértettelek akkor annak valószínűleg nem én vagyok az oka....

(#41) csongi válasza tomboy0013 (#39) üzenetére


csongi
veterán

Ooo en vissza szalltam. Es szerrtnek 20 ev mulva is ezen a foldon jarni.
A fogyaszto tarsadalomnak kellene visssza szallni, hogy az orokos is ezen a foldon jarhassanak.
A vilag fele fejlettlen, vannak meg kiaknazatlan teruletek. Arra lesz kereslet amit kinalnak.
Ha az utemterv eleve hosszutavon lett volna kitalalva, es nem 10eves ciklusrol beszelek, hanem hosszabb, akkor ugyan az az agazat tovabb eletkepes, es nem egyiknaprol a masikra lesz a csucson, es hullik a sarba.
De abba mar ne mennyunk bele mi idezi elo ezt az egeszet, mert felesleges. :)
Ezzel a tempoval, ezzel a lelekszammal, hamar a vegere er a foldre szallas.
Amugy sem lenne 5-6 evig egy keszuleke egy embernek. 2vagy max 3. addigra amortizalodik, es csereli.
Az ujrahasznositast kellene ilyen utembe fejleszteni, es sokkal elorebb jarhatnak, meg akkor is ha csak technikailag most jarnak az mt 6572 soc szintjen a fejletsegben. Viszont a masik oldalon tobb idot nyerhetnenk. Arnyalt ez a dolog. Egy frissitesi utemterv sokkal tobb mindenre van kihatassal mint emberek vasaralsi vagyainak kilegeitese. Es ez igaz autoiparra,,,,stb.
Ha fel evente jonne ki ujabb foverzio akkor sem lenne mar jobb. A piaci felosztodott, a torta europaba mar nem lesz jelentosen nagyobb. Legfeljebb a szeletek merete valtozik. Ez a helyzet egy jobb utemtervel eltolhato lett volna 2025ig. Es nyerhettunk volna idot, hogy merre tovabb. Megint jon egy megtorpanas, megint jon egy stagnalas, amit krizisnek konyvel el a kapitalizmus. Megjon egy vilagcsod, majd kezdodik elolrol az egesz. :)
Ha lesz meg hozza elo ember a foldon.

(#42) tomboy0013 válasza csongi (#41) üzenetére


tomboy0013
veterán

Az sem baj ha a témánál maradunk és nem világmegváltó bölcsességeket próbálunk leírni ;]

(#43) csongi válasza tomboy0013 (#42) üzenetére


csongi
veterán

Egyszerűsítem :) Eddig tartott a lendület. Hiába jön idén a 8-as, nagyon lassú lesz az átállás.
Piszok kevesen váltanak mert jajj itt a 7-es. A gyártók majd beszabályozzák ennek az elterjedését.
PC OS-t kellene tolni, és ehhez igazítani az Androidod. Lassú lesz a fejlődés. Nagyobb előre lépés akkor lesz, mikor zsebben lesz egy irodai gép, mobiltelefon formájában. Ettől függetlenül jó a 7-es, csak nem tudják a felhasználók zöme, miért lenne neki jó erre cserélni. A mostani készülékek is 6.0val jönnek. Pedig nem ma került piacra nougat.
A vásárló amit lát változást attól nem esik le az álla. A színfalak mögött lévő biztonságról, meg fogalmuk sincs. :)
A terjedés ütemét továbbra is Kína dobja majd meg, a sok alap androidos készülékkel. A már forgalomba lévők közül kb azok kapják meg akik alapból 6.0val vették meg, de ezek közül is a drágább készülékek, és egy két kínai akik éppen "unalmukba" megcsinálták. :) pár készülékre.
Ha eltekintünk a biztonsági hibáktól ,általános felhasználásra miért is nem elegendő egy 5.0 verzió?
Egy idő után elfogy az érdeklődés, mert csak kicsi változások vannak. Ez mindenben így van így is lesz.
Az IOS-t sokan feleslegesen keverik ide, egy csodásan szép letisztult stabil zárt rendszer, könnyebb újdonságokat beletenni, mint az droidba. A legfrissebb verzió is kevesebb funkcióval bír, mint egy komolyabb UI-s droid.Szerintem a 8 vagy 9-es fog újra gyorsabb ütembe terjedni, ha 5-6-os verziót futtató készülékek kifulladnak, feladják. Persze ehhez a gyártóknak is úgy kell ütemezni. De gondolom, erről jó statisztikájuk van, és tudják mikor kell előhúzni a kalapból ezt a már jól ismert marketing fogást.

(#44) H.Istvan25


H.Istvan25
senior tag

Nincs is miért frissíteni, nem változott sok dolog. Ráadásul a mobilok fejlődése is lelassult, nem éri meg már évente cserélni

Huawei Mate 9

(#45) Balzak83 válasza H.Istvan25 (#44) üzenetére


Balzak83
senior tag

Pontosan. Már az idei kínálat sem nyújtott semmi extrát, a hajlított kijelző sem az. Felbontást már nem tudnak növelni, processzor teljesítmény már a középkategóriában is elegendő, fém háza már a $100 kínainak is van. Akkuban lehetne áttörést elérni, de azt még várhatjuk egy ideig.

Most az MI a divat, de ez is lecseng majd hamarosan. Főleg hogy csak a világnyelveket támogatja.

(#46) Lalikiraly válasza Cifu (#28) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog (1)

Szerintem még annyi sem. Az Alcatel pl 0 frissítési erőt tesz. Semmit sem akarnak. Kiadják egy rendszerrel a telefont és viszontlátásra...

Például Pixi 4 (6) kiadva 5.1 el 4 szer 1,3 as proccal
Két hónap múlva jön az utód kicsitt nagyobb felbontással ugyanúgy 1 Giga rammal (szégyen) és az Már 7.0 ás droiddal. de 4 szer 1.1 es proccal. Akkor az előzőre csak azért nincs frissítés mert nem akarnak foglalkozni vele...

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#47) csorbajeno


csorbajeno
veterán

A Note 7 több, mint valószínű, hogy 7.0-val jött volna ki, mint a legjobban fogyó év végi Nougat-os telefon. De az ugye nem volt. Más Nougat-ot futtató telefonok meg még csak most jönnek, ez után lesz a bumm, a cikkben írt adatok leginkább frissítési adatok. Ez viszont elég szomorú, hogy alig frissülnek a telefonok.

(#48) tomboy0013 válasza csorbajeno (#47) üzenetére


tomboy0013
veterán

Meg az okos LG is csak pár helyen tette elérhetővé a V20-at ami a Note bukása miatt komoly eséllyel indulhatott volna...

(#49) Pityu555


Pityu555
csendes újonc

Én is már mióta várom, hogy a Samsung ki óhajtsa adni a 7.0 verziót. Én esküszöm, hogy ha 1 hónapon belül nem adják ki, akkor én ráteszem, mint costum os-t, és nem érdekel a garanciavestés, meg ilyenek :W :W

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.