Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Itt el lehet mondani a hasonló pozitív tapasztalatokat a low-end bugyraiból előkerült jobb modellekről. :)

Működjenek sokáig a low-end mobilok!

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#2) dew28 válasza Algieba (#1) üzenetére


dew28
aktív tag

egy kerdes: vegulis akkor mennyibe kerul? :))

mod.: bar ha jol szamolok, 65*50=3250 korul ;]

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#3) vwpolopg válasza Algieba (#1) üzenetére


vwpolopg
őstag

Nekem az egyik low-end mobilom egy LG KG320. Újkorában nyilván nem volt low-budget, de mostmár használtan 5ezer környékén hozzá lehet jutni. Ennyiért kapunk egy 1,3mpx-es kamerát, 128MB belső memót, mp3, bluetooth stb. Majd írok róla egy rövid tesztet. Régebben már volt egy ilyen telefonom, de szegény elég sokat kapott az élettől:D meg nem volt csak egy töltője, de aztán nemrég találtam itt a hardveraprón egy eladót, szép állapotban minden cuccával, le is csaptam rá. Ennyiért szerintem jó vétel annak akit nem zavar, hogy használt.

(#4) Algieba válasza dew28 (#2) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Majdnem. :) 4000 forintért vettem.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#5) fekeandras


fekeandras
őstag

Szeretem a Sagem mobilokat.Sagemekben nagyon eltalálták a teendő menü pont alatti funkciókat.Most is egy MY-X6 -osom van.Se bluetooth, se videó funkció, sem mp3 támogatás nincs benne.A kamerája is csak szimpla 640x480-t tud.De amíg szét nem esik kizárt, hogy megváljak tőle. :N

(#6) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Ez egy nyári mobil. Tavaly nyáron használtam, és most ismét beüzemeltem. :) Pedig lehetne sokkal komolyabb mobil is nálam, de most kész felüdülés a kis Sagem egyszerűsége. :K Pihenek, így elég nekem a telefon és egy kevés zene.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#7) Algieba válasza Algieba (#6) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Összehasonlítottam a hangszóróját a SE W200-aséval. Jelenlegi kedvenc csengőhangommal teszteltem le a két mobilt. Megdöbbentő eredmény született, a Sagem jobban szól. :Y

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#8) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Megtaláltam benne a kihangosítást. Hívás közben: opciók, "erősített mód be".

Jó kis telefon. Még a K800-nál is jobb hangja van. Pedig a Sagem egy alaptelefon és a fülese is egy egyszerű darab.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#9) rep3at válasza Algieba (#8) üzenetére


rep3at
őstag

Tavaly ilyenkor volt egy Sagem my411V tipusú mobilom, nagyon elégedett voltam vele (kár hogy csak vodás verzió kapható, vennék ma is). A minősége számomra tökéletes volt és volt benne mélyhangszóró. Ahhoz képest hogy egy Sony Ericsson K200ra cseréltem, meglepő tudást kaptam :)

Forward thinking. كرر

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.