Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bkercso


bkercso
nagyúr

Olyan mechanikus karórát még nem láttam, ami ne lenne javítható. :K Ezeket várhatóan 1000 év múlva is meg lehet majd javítani, a hiányzó alkatrészt le lehet majd hozzá gyártani.
Egyébként én is mechanikusat hordok; manapság az eladott karórák állítólag 48%-a mechanikus.

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#2) UnA


UnA
Korrektor

Junoszty (Юность) :)

(#3) Hieronymus válasza bkercso (#1) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Nem a javíthatóság a kérdés. Inkább az, hogy megéri egy poljot órát javíttatni. A SZU óragyártás tömegterméke.

A Patek Philippe márka esetében mindenképpen. Sajnos még egy használt példányra is gyűjteni kellene a pénzem.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#4) bkercso válasza Hieronymus (#3) üzenetére


bkercso
nagyúr

Családi örökségként megérheti, kemény 20-40kHUF körül lehet a felújítása.
Egyik kedvenc YT-csatornám: Wristlwatch Revival

[ Szerkesztve ]

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#5) Luck Dragon válasza bkercso (#1) üzenetére

Mechanikus & okos órákat nem szeretem. Magam részéről maradok továbbra is a kvarcóráknál. :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#6) xAttilax


xAttilax
őstag

új és egész normális Algieba poszt :) Gondoltam ránézek a twitteredre is, de ott minden maradt a régi :DDD

[ Szerkesztve ]

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#7) ergoGnomik válasza xAttilax (#6) üzenetére


ergoGnomik
tag

Nem neked, hanem Algieba-nak, ha tényleg kint van nála a képernyőmentésből kivágott tartalom: Mi az úristen haragja az a "castlecounty"? :F

(#8) bkercso válasza xAttilax (#6) üzenetére


bkercso
nagyúr

Turáni átok...

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#9) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Egyszer nekem is volt egy rövid ideig mechanikus órám. Ja, tulhúztam. R.I.P. :DDD

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#10) Luck Dragon válasza pusszycat (#9) üzenetére

Azóta milyen órát használsz ?

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#11) pusszycat válasza Luck Dragon (#10) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Ami a legtöbbet rajtam van az HB4 (honor band 4), h ne keljen minden üzenetre a telefonhoz nyúlkáljak, de az Amazfit T-REX-em is szeretem azzal sportolgatni szoktam. Van még egy Casio Mudman-em is, de hát nem tudok annyi órát hordani egyszerre. :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#12) Luck Dragon válasza pusszycat (#11) üzenetére

Casio nekem is volt nagyon régen , jelenleg egy Doxát “nyúzok” .

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#13) sidi


sidi
junior tag

Köszönöm a nosztalgia emlékeket, jól leírtad, jó volt olvasni :)
Gyerek koromban volt két felhúzós órám is. Az egyik kicsi, USSR Molnija zsebóra. A másik Germany EUROPA az előzőnél kétszer nagyobb, arannyszínű összecsukható kis dobozban, ennek csörgő ébresztője is van és csak egy rugót kell felhúzni, a párnám alatt kegyegett és onnan ébresztett is fel :)
Személy szerint a karórát nem szeretem, a zsebórát meg rendszerint elfelejtettem, így gyakran előfordult, hogy nem volt nálam óra.

[ Szerkesztve ]

"Csak a Puffin ad Neked erőt, és mindent lebíró akaratot." Bud Spencer, 1981

(#14) UnA válasza Luck Dragon (#12) üzenetére


UnA
Korrektor

Amikor talán negyedikes lehettem, találtam egy régi Doxa órát az egyik fiókban, és ezt hordtam egy ideig: [link]

Aztán később vacak kvarcórákat, a kor követelményeinek megfelelően :) de utána évtizedekig nem volt órám.

Viszont bejött néhány éve a testmozgás az életembe, de ezek a digitális bigyók többnyire csúnyák, ezért most egy hibridet strapálok már három éve.

(#15) Luck Dragon válasza UnA (#14) üzenetére

Platinásan öregedet. :)
Mikor megérkezett az enyém ; [link]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#16) hcl


hcl
félisten
LOGOUT blog

"Azok a régi idők, amikor minden tartósabb és lassabb volt,"
Erősen urban legend. Volt, ami javíthatóbb volt, mint azok a dolgok, amik akkor nem léteztek.
Viszont respect ha megcsináltatod :) Nekem a faliórát + egy zsebórát kéne elcígölni :D

Mutogatni való hater díszpinty

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.