Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Lyally, drága kicsi lány, éled a remény.

Visszatérsz, és ez jó. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2) Иван válasza Vakegérke (#1) üzenetére


Иван
őstag

Ez azt jelenti, hogy nem egy Wordben írtad a cikkeket és nem mentetted el egy mappába a saját gépeden?

Öreg hiba :U

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#3) Algieba válasza Vakegérke (#1) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Valahol publikálnom kell az írásaimat. :)) Ez bizonyos értelemben kényszer is.
Az eredeti elképzelésem jó volt, a tematikus blog, mert tényleg pofásan néz ki a Gombamánia. Végigszomorkodtam a szombatot miatta. Sok munkám van benne, és még mennyi lesz, ha a felvett ritmusban folytatom tovább a cikkek írását. A jövőbeni munkámat nem tudom rábízni a freeblogra. Ezért időlegesen, amíg nem tudok venni magamnak saját tárhelyet, ide fogom kirakni az írásaimat. Tele lesz gombákkal a Logout. :D

Szerk: Иван, Természetesen a cikkek eredetije megvan a gépemen, de a blog szerkesztési felületén is van munkám velük, pl. a képek beillesztése.

[ Szerkesztve ]

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#4) Vakegérke válasza Иван (#2) üzenetére


Vakegérke
veterán

Feltételezhetően ez nem nekem szólt.

Algieba: Szeretem a gombát, bár csak tányéron. Egyébként minden gomba ehető, legalábbis egyszer.
Annak örülök, hogy maradsz. Remélem, nem baj.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#5) Иван válasza Vakegérke (#4) üzenetére


Иван
őstag

Tényleg nem. Nemtom miért a válasz gombot nyomtam. :N

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#6) Vakegérke válasza Иван (#5) üzenetére


Vakegérke
veterán

Mert szeretsz. :D

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#7) Иван válasza Vakegérke (#6) üzenetére


Иван
őstag

Tetszel nekem :P

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#8) Vakegérke válasza Иван (#7) üzenetére


Vakegérke
veterán

Most, hogy így mondod... Zavarba hozol... :B

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#9) Иван válasza Vakegérke (#8) üzenetére


Иван
őstag

Anekdota:
Egyik osztálytársam bement a spárba venni magának tízórait, szekus követte a bemenettől egészen a kasszáig. Nagyon tapadt rá. osztálytársam egyszer csak megszólal: biztos tetszem neki.
:DDD

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#10) Vakegérke válasza Иван (#9) üzenetére


Vakegérke
veterán

Rám is tapadnak. Nem csoda, ahogy kinézek. Sebaj, le is szólítom, hogy ezt hol találok, azt meg hol, no meg amazt? Hamar menekülőre fogják. :K

Bocs, Algieba, nem akarjuk elcsórni a topicod, csak dumcsiztunk egy kicsit. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#11) Иван válasza Vakegérke (#10) üzenetére


Иван
őstag

Jah, amúgy van pár nagyon hiperaktív szekus. Volt fent a Homáron, hogy egyiK DM-ben beszól a vevőnek,hogy ne nézegessen annyit, hanem vásároljon már :D

[ Szerkesztve ]

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#12) Vakegérke válasza Иван (#11) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ilyenkor kérdezném meg, hogy ő ugyan kicsoda itt, hogy nekem parancsolgat. Utána közölném vele, hogy én vagyok a kedves vásárló, és az én pénzemből él. Majd szólnék neki, hogy ezt, meg azt, meg amazt hozza ide, de tüstént, ha már más dolga nincs.
Egy biztonsági ne merjen kukorékolni, ha nem dolgozik.
Azzal meg ne jöjjön senki, hogy dolgozik. Mit? Csinál valami hasznosat? Feltölti az árukészletet? Takarít? Egyiket sem.
Figyeli, hogy csórok-e. Nem sértődöm meg érte, de hogy még maceráljon is, azt nem tűrném el.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#13) Иван válasza Vakegérke (#12) üzenetére


Иван
őstag

Úgy emlékszem ez volt a sztori vége, h kihívatta a boltvezetőt és panaszt tett. Az diri meg bocsánatot kért és ha jól tudom ki is rúgták v ilyesmi. Homáron biztos rá lehet keresni.

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.