Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Látom, a fényképeket már törölted.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2) Lauda


Lauda
félisten

Most jol megszivattad oket.

(#3) Algieba válasza Vakegérke (#1) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Semmit se töröltem, hanem elrejtettem a dolgaimat. Gondolkoztam a regisztrációm törlésén, de ebben az esetben nem tudnám frissíteni a blogom oldalát, és lemaradnék az aktuális eseményekről is.

Szerk.: Lauda, sok kicsi sokra megy. ;]

[ Szerkesztve ]

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#4) Eastman


Eastman
őstag

Nem élek ott, megvagyok nélküle, de Tündérzoli nem pont erre a problémára írta ezt a bejegyzést?

Két hete hallottam a rádióban egy amerikai felmérésről, miszerint a megkérdezett nagyszámú teenager 50% szeretné végleg törölni magát a fészerből.

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#5) 8th válasza Lauda (#2) üzenetére


8th
addikt

:DDD Te mekkora troll vagy...

(#6) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

na ja, ott van Thunderzolee cikke a visszaállításhoz. Amúgy mi nem tetszik annyira az idővonalon? Igazából csak széthúzta az üzenőfalat két oszlopra, hogy több infó elférjen.

(#7) kiskaktusz


kiskaktusz
addikt

Látom akkor egy véleményen vagyunk.. Bár én még visszajárok, de csak a cset kedvéért, egyébként meg kapják be. Ahelyett, hogy a bugos értesítéseket és a csetet javítanák (bár az már nem olyan szar), inkább ezzel a fos idővonallal foglalkoznak :(((

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#8) Crystalheart válasza kiskaktusz (#7) üzenetére


Crystalheart
senior tag

De most tényleg, azon túl, hogy "rossz", meg tudjátok fogalmazni a hibáit? :)

(#9) Algieba válasza Crystalheart (#8) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Számomra zavaró, hogy felül van az orbitális méretű borítókép, aztán két oszlopban mindenféle vegyesen. Semmit se találok meg!
A blogom oldalát eleve idővonalasan indította el, és azóta is belezavarodok, hogy mi merre van. Semmi kedvem a személyes oldalamnál is ugyanezzel a problémával találkozni naponta. Akkor inkább nyasdgem facebook!

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#10) Lauda válasza Algieba (#9) üzenetére


Lauda
félisten

Vedd ki a boritokepet es amugy mit nem talalsz meg, amikor idorendi sorrendben ott van minden es meg jeloli is, hogy mi utan mi jon. Mindossze 2 oszlopban van most minden, nem egyben.

(#11) kiskaktusz válasza Crystalheart (#8) üzenetére


kiskaktusz
addikt

1, sokkal több RAMot zabál
2, eltánt egy rakás postom (többnyire zenéket postolok, amiket lustaságból nem mentettem a yt accountba, na most ezek eltűntek. Igen, én voltam a lusta, de akkor is, miért tűnik el? 2010-re visszapörgetve egyész évben 3 postom volt és 2 oldalt lájkltam.. aha, persze.
3, a borítókép felkúr. Minek? Egy Profilkép kell egy Profilra nem? Albumborító egy cd-n legyen. Egyébként is, mi az a tökömnagy 200:1 képarány?
4, össze-vissza pakolja be az oldalon a postokat. Valamikor megy a bal-jobb időrend, de egyébként nem, az egyik 20.-ai, a másik 5.-ei.Nem talál meg semmit...
5, oldalak lájkolása. eddig ott volt a profilodnál, most kapott egy kis boxot, amibe befér 5 oldal..
6, adatok. Megnézted te már, hogy néz ki az időképes adatok? Nagyjából semmi fontos nem szerepel..

Igen, van ilyen cucc, ami régi profilt cisnál, cska épp GChromera, FF-ra és Safarira, én meg azon kevesek közé tartozom, akik operát használnak. Nem fogok egy szaros facebook miatt másik böngetőt használni, pláne nem kiegészítő cuccokat letölteni hozzá.

Úgy kb ennyi jutott most eszembe..

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#12) Crystalheart válasza Algieba (#9) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Ez olyan, mintha beintenél a boltnak, mert átrendezték a polcokat. :D Meg lehet szokni, az oldalak kezelése pl. egyszerűbbé vált, fejlécet meg nem kötelező beállítani.

kiskaktusz: Minden post ott van, ki lehet bontani, csak meg kell találod a gombot. Borítóképet nem feltétlen kell betenni, nézd meg az enyémet, ott sincs. Bár lehet, hogy egyszer lesz. A postokat aszerint pakolja, hogy optimális legyen a helykiosztás, de általában felváltva. Amúgy mindig van egy középre mutató nyíl, ahol az idővonalon való sorrendet mutatja. Az időképes adatok mind elérhetőek a névjegyen, csak más az elrendezés.

[ Szerkesztve ]

(#13) Algieba válasza Crystalheart (#12) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Azonban az interneten nagyon sok "bolt" van. Inkább visszatérek a logoutra. :D

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#14) Crystalheart válasza Algieba (#13) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Miért, a logout a FB konkurenciája? :DDD

Elég sok olyan dolog van a neten, ami FB-al mindig egyszerűbb, pl. a levelezés, a cset, egymás elérése, a minket érdeklő és általunk jónak tartott cikkek népszerűsítése, stb. Édesanyám ékszeres oldalát naponta több tucatnyian, vagy akár százan is nézik, egynéhány hónap alatt több mint ezer lájkoló lett, és nagyon sokan külföldről, ami egy magyar blogon elég nehezen elérhető volna. Igazából az iwiw volt hazánkban a konkurencia, de hát annak már szinte leáldozott... Csetben meg az MSN, de... ki használja még? Az én partnerlistám tök halott, akárhányszor (nagynéha, véletlenül) elindítom.

[ Szerkesztve ]

(#15) Eastman


Eastman
őstag

Sajnos sok jó fórum kihalt a facebook előretörésével. PH! - Logout elég jól átvészelte a nagy tesó megjelenését. Kedvenc gitáros fórumomba 1-2 bejegyzés születik havonta. Gondolom a fészes oldaluk pörög, de arra nem járok. iwiw is behallt anno, pedig nem volt rossz. Kicsit ugyan az a helyzet, mint amióta a teszkó meg aldidli és társai hazavágták a kis vegyesboltokat. Erősebb kutya...

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#16) Crystalheart válasza Eastman (#15) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Nem történt volna meg, ha az iwiw nem működött volna rosszabbul, mint a FB.

(#17) kiskaktusz válasza Crystalheart (#12) üzenetére


kiskaktusz
addikt

Minden post ott van, ki lehet bontani, csak meg kell találod a gombot.

Na ne nézzél már vaknak légy oly kedves. Kerestem mindenféle gombot, többször is legörgettem már a profilt 2010-re, 9-re, hogy talán én voltam a figyelmetlen, de el kell, hogy keserítselek, nálam nincs ilyen.. Azoknál van, ahol pl többen írtak egy hónapban a profilra és ott igen, ott van, de amúgy nincs.

Megszoptam, ennyi. Majd máskor nem leszek lusta elmenteni a yt accountba a févöritre aspiráns zenét

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#18) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Cukkerberg már nem sokat fejleszt tudtommal a fácsén.

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#19) Crystalheart válasza kiskaktusz (#17) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Na várjál, te úgy "mentetted el" a yt videókat, hogy megosztottad fb-on, amiket aztán mindig visszakerestél? :DD Ráadásul a régi üzenőfalon csak úgy lehetett, hogy mindig legörgettünk, gomb, legörgettünk, gomb, legörgettünk... Uh.

(#20) kiskaktusz válasza Crystalheart (#19) üzenetére


kiskaktusz
addikt

Nem vagyok 0-24ben bejelentkezve semmilyen gugli cuccba. egyszer bejelentkezek és akkor elmentek, amennyit éppen kedvem van.

Egyébként meg ismerősök is jelezték páran, hogy tűnnek el postok. Nem áltlaános, de ismert a probléma 1-2 embernél..

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#21) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Ezt az idővonalat ki lehet kapcsolni?

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#22) Crystalheart válasza kiskaktusz (#20) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Na jó, de akkor ott van a böngésződ könyvjelzőkezelője, ami Operánál elég jó. Az is logikusabb lett volna... :D (Bár nem tudom, mi a baj a Google-fiókba valló bejelentkezéssel.)

(#23) Eastman válasza Dr. Romano (#21) üzenetére


Eastman
őstag

Olvass vissza...

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#24) Dr. Romano válasza Eastman (#23) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Megpróbálom.

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#25) xlife11


xlife11
senior tag

És ha a PH!-nak más lesz a kinézete akkor innen is lelépsz?Haladni kell a korral.

(#26) kiskaktusz válasza Crystalheart (#22) üzenetére


kiskaktusz
addikt

Van elég könyvjelzőm, s minek mentsem könyvjelzőbe, ha a post ott marad a helyén és így késöbb menthető? :F Csak nemmaradt ott. A facebook megtanított, hogy ne leyek lusta a ytzenék mentésénél. :(((

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#27) Algieba válasza xlife11 (#25) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Ha valamilyen változtatás nem tetszik, akkor az adott szolgáltatást nem használom tovább. Ilyen egyszerű. Igen, a Ph!-t is elhagynám. ;]

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#28) xlife11 válasza Algieba (#27) üzenetére


xlife11
senior tag

Ez szűklátókörűségre vall.Meddig használtad? :F Meg se próbáltad megszokni, pedig sokkal átláthatóbb mint a "sima" profil volt.Zuckerbergék meg nem fogják pár ember miatt visszacsinálni.

(#29) Algieba válasza xlife11 (#28) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

A blogom oldala eleve idővonalasan indult el. Hónapok óta megy, és még mindig nem tudtam megszokni. Nem fogok szenvedni a személyes lapommal, amin sokkal több bejegyzés volt.

Inkább hisztis és vaskalapos fogyasztó vagyok, aki ha megszokott valamit, fügét mutat az újításnak. Öregszem. A fenébe is. :DDD

Szerk.: Mivel van offline életem is, most kimegyek a gumimedencébe áztatni magamat.

[ Szerkesztve ]

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#30) xlife11 válasza Algieba (#29) üzenetére


xlife11
senior tag

Te tudod.

Medence nekem zéró, szakad az eső, hál' istennek.

(#31) D1Rect


D1Rect
félisten

Erre tessék:[link]

Topik zárható.

(#32) Kolondrum


Kolondrum
félisten

sorban kérem... Mi az az idővonal?

(#33) kiskaktusz válasza D1Rect (#31) üzenetére


kiskaktusz
addikt

Jó, hogy eldöntöd más topicjában, hogy zárható, de szerencsére nem vagy moderátor :U

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#34) D1Rect válasza kiskaktusz (#33) üzenetére


D1Rect
félisten

okcső
Majd valaki elmagyarázza a "topik zárható" és "okcső" jelentését.

(#36) Psychonaut


Psychonaut
addikt

Kötelező használnod? Fizetsz érte? Ebben a két esetben lenne jogos a felháborodásod. Egyik sem áll fenn, így nem az.

(#38) Gergő_ válasza kiskaktusz (#33) üzenetére


Gergő_
őstag

Kivételesen igaza van abban hogy ott van a törlés gomb ha nem tetszik, akkor minek szenvedsz vele.

(#40) N€T0X|N válasza Psychonaut (#36) üzenetére


N€T0X|N
őstag

Ennyi. :U
Manapság divat mindent élből leszarozni. És igen, ha valaki úgy áll hozzá, hogy ez szar, az hiába próbálja utána megszokni, csak önigazolgat, hogy jaj ez szar az szar. Nekem egy fikarcnyi problémát nem okozott az átállás, sőt én magam nyomtam be amint lehetett. Biztos helikopter vagyok.

[ Szerkesztve ]

Sent from my keyBoard

(#42) Kassadin válasza Kolondrum (#32) üzenetére


Kassadin
addikt

Az "eseményeket" (eseményeid) időrendbe kapod meg a saját oldaladon.

(#43) Algieba válasza D1Rect (#31) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

A törlés azonnal eszembe jutott, de ez esetben nem tudnám elérni a blogom oldalát, aminek én vagyok az adminisztrátora.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#44) D1Rect válasza Algieba (#43) üzenetére


D1Rect
félisten

FB login kell az oldalhoz?
E-mail alapú regisztrációt nem tudsz megoldani?

(#45) koxx válasza kiskaktusz (#11) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Facebookhoz chrome-ot használok, minden másra pedig FF, probléma megoldva. Amúgy én sem értem mire fel ez a sírás a timeline miatt.

(#46) Lauda


Lauda
félisten

En azt nem ertem minek kinozzak magukat emberek olyannal, ami nem tetszik nekik. Mint mikor irja valaki, hogy dogolne meg a gyozike meg a monika show...Konyorgom, nem kell nezni, akinek meg bejon, az nezze. :D

(#47) Kolondrum válasza Kassadin (#42) üzenetére


Kolondrum
félisten

igazából nem értem, meg azt sem miért baj ez. Biztos,mert nem vagyok fent.

(#48) Crystalheart válasza D1Rect (#44) üzenetére


Crystalheart
senior tag

A FB-oldalára gondol, asszem.

(#49) Psychonaut válasza Kolondrum (#47) üzenetére


Psychonaut
addikt

Igazából nem értem, miért érzed kényszeres szükségét annak, hogy minden Facebookot érintő bejegyzéshez hozzászólj csakis azért, hogy kinyilvánítsd, hogy nem látod értelmét, nem voltál regisztrálva, és most sem vagy.

(#50) Kolondrum válasza Psychonaut (#49) üzenetére


Kolondrum
félisten

érdekel mi ez mert úgy látom lassan rákényszerít a környezet a regre. Egy kwa szavazáson nem lehet részt venni, egy játékba, feltöltött anyagokat elérni stb! Megmutatta párom tesója mi ez. Már vili.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.