Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#44) Algieba válasza .Szaki. (#42) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog (1)

Képzeld el, értem, hogy miről írsz, viszont te képtelen vagy beleélni magad az én bőrömbe, vagyis a saját helyzeted alapján sokkal jobb társadalmi/hatalmi pozícióba helyezel el engem mint amilyenben valójában vagyok és természetesen, mert máshogy nem is lehet, a saját nézőpontodból ítéled meg a bejegyzésemet és személyemet és feltételezed, hogy az elnyomó hatalom része vagyok és ellenségképnek megkreáltam a férfiakat.

A bántalmazó hatalomról és a bántalmazó férfiakról írtam, nem a FÉRFIAKRÓL úgy egyben.

Nem lehet titeket komolyan venni, amikor értelmezési hibák sorozatát követitek el és nem vagytok képesek csak a szöveget figyelembe venni. Ott a könyv, olvassátok el. Igen, korábbi időszakban íródott, de hazai szempontból, mikor az ország 50 évvel van elmaradva a világ fősodrától, teljesen időszerű kiadvány.

Jaj, de messze vagyok attól, hogy bármi módon érvényesítsem az állítólagos hatalmamat! Örülök annak, hogy a Maslow-piramis alapvető szintjein működőképes vagyok. Hétről hétre élek. A megélhetés biztosítása is kész túlélő kaland az argentin-típusú államcsőd határán billegő országban.

De nagyon szép, ahogy a saját buborékodból írsz nekem és mesélsz egy szebb világról. Egészen meghatódtam. Kár, hogy a te valóságod nem az én valóságom. Ezt legalább érted?!?

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.