Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

olcsón jót :)

A kijelző 320x240-os mérettel

(320 x 2,54) x (240 x 2,54) = ~ 6x8 méteres kijelzője van? ;] vedd ki az a felső cicakörmöcskét :D javaslom mérettel helyett a pixel szót használd :)

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#2) RobRoy333


RobRoy333
csendes tag

Üdv!

Egy olyan üzletben dolgozom, ahol tartjuk ezt a készüléket, és nagyon meggyőző volt számomra is. De arra nem jöttem rá, hogy lehet számot léptetni a zenelejátszóban a készülék megrázásával. Mert ugye elvileg lehet (valahol ezt olvastam)?

A segítséget előre is köszi!

Rob

(#3) Oldmobil


Oldmobil
aktív tag

Jó lenne valami bevezetőt írni a cikkhez, hogy nyilvánvaló legyen, hogy miről is szól a cikk... Egyébként jó lett :-)

(#4) glutamin válasza Oldmobil (#3) üzenetére


glutamin
őstag

Egyetértek. az elején valóban lehetne pár mondat arró, hogy tulajdonképpen mi is ez a kütyü.

„When you have money in hand, only you forget who are you. But when you do not have any money in your hand, the whole world forget who you are. It's life.“

(#5) domi007


domi007
őstag

Csak nekem nem jon be egy kep sem? :B

"̶d̶e̶ ̶a̶ ̶t̶u̶d̶o̶m̶á̶n̶y̶ ̶m̶a̶i̶ ̶á̶l̶l̶á̶s̶a̶ ̶s̶z̶e̶r̶i̶n̶t̶ ̶a̶z̶ ̶i̶p̶a̶r̶i̶ ̶m̶é̶r̶e̶t̶e̶k̶b̶e̶n̶ ̶i̶s̶ ̶h̶a̶s̶z̶n̶á̶l̶h̶a̶t̶ó̶ ̶S̶H̶A̶1̶ ̶c̶o̶l̶l̶i̶s̶i̶o̶n̶t̶ ̶g̶e̶n̶e̶r̶á̶l̶ó̶ ̶e̶s̶z̶k̶ö̶z̶..." - 2017. február 23. óta már létezik

(#6) descence válasza domi007 (#5) üzenetére


descence
tag

Bevezető javítva, " cserélve pixel-re.
RobRoy333: Én sem tudom, hogy hogyan lehet a készülék döntésével léptetni a számot.
domi007: a képeket a képfeltöltés.hu-ra tettem, fel, nem tudom, mi lehet a baj.

[ Szerkesztve ]

(#7) Sonky válasza descence (#6) üzenetére


Sonky
aktív tag

Az hogy a képfeltöltés MO-n alig nyílik meg. Külföldön sehogy. Neked azért nyílik meg mert a böngésződből veszi elő:)

Egy legenda vagyok.

(#8) buherka válasza descence (#6) üzenetére


buherka
addikt

Ne használd a képfeltöltés.hu-t...az egyik legmegbízhatatlanabb képmegosztó. Hol jó hol nem jó. :o
Lehet, hogy pár hét múlva törlik is a képeidet a szerverről.

Használd a ImageShack-ot.

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#9) JanFe


JanFe
aktív tag

Jo cikk :)

"There is nothing permanent except change"

(#10) Napfénysüti

Egész jó kis kütyü. :K

Més que un club!

(#11) VIC20


VIC20
őstag

Sajnos én nem tudom maradéktalanul alátámasztani a dicsérő szavakat.

Tényleg jó kis készülék lenne, ha nem tapasztaltam volna az alábbiakat:

- A kijelző betekintési szögével van valami gond: nem pont szemből kell nézni, hanem el kell fordítani egy kicsit oldalra, ez kicsit zavaró.
- Elég gyakran lefagy a videó része (a hang megy tovább, és minden más funkció is oké). Aztán jöhet a RESET (tűvel vagy más hegyes eszközzel).
- Szép, hogy "MP5"-lejátszónak reklámozzák, de ez azért nem teljesen helytálló. Tény, hogy lejátssza a magas bitrátájú, nagy felbontású, PC-hez szánt DivX-eket /XVideket, de érdemesebb mégis átkódolni a filmet az ő felbontására, mert különben akadozik a lejátszás. (Mondjuk ez az egy dolog engem nem igazán zavart. Mármint nem az akadozás, hanem az , hogy át kell kódolni.)

Persze lehet, hogy csak nekem sikerült egy nem tökéletes darabot kifognom.

[ Szerkesztve ]

(#12) VIC20 válasza RobRoy333 (#2) üzenetére


VIC20
őstag

Nem, ez nem az a modell. Ez csak annyit tud, hogy érzékeli, hogyan tartod, és ehhez képest állítja be a képet. Na, ez volt az első funkció, amit kikapcsoltam. (Jó, a rezgetéssel holtversenyben.)

(#13) descence válasza VIC20 (#11) üzenetére


descence
tag

Szerintem pont kifogtál egy defektes modellt. A kijelző tényleg szinte olvashatatlan, ha telibe rásüt a nap. És igen, a videókat tényleg egy kicsit kisebbre kell konvertálni, mert nálam csúszik akkor a hang. Nekem eddig csak 1x fagyott le, zenelejátszás közben, de a zene ment alatta tovább.

A képek forrását pedig szépen lassan majd átírogatom, de vannak egyéb elfoglaltságaim is.

(#14) andriss


andriss
csendes tag

Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy egy 624 x 352-es felbontású avi filmet akadás mentesen le tud-e játszani? Feliratot tud kezelni vagy nem ? És a 3" kijelző véleményetek szerint alkalmas filmnézésre?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.