Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#18) SaGa59 válasza janeszgol (#17) üzenetére


SaGa59
őstag

Elég érzékeny a kamera, meg is lepődtem, mert az esti felvételek meglepően jók, közel sem olyan zajosak, mint a telefonoknál megszokott. Lehet, hogy tűző napon, automata vagy valami nem tájép beállításnál már túlságosan is érzékeny. Letöltöttem pár az itteni fórumokon emlegetett fotózó appot, de egyi sem tudott a képminőséghez hozzátenni, egyedül azért tartok egy másikat fent, mert az alap nem tudja rátenni a képre a helyszín és iőadatokat, csak az EXIF adatok közé. Cserébe helyből csinál panorámát meg elolvassa a QR kódokat. Az előlapi kamerának is van vakuja.

A beszédhangszóró kellemes, kihangosítva se hallottam recsegést, de túl sokszor így még nem használtam. A második mikrofon (amitől a videofelvétel hangja sztereo) valószínűleg zajszűrőként is dolgozik, sőt talán az az elsődleges feladata. A csengőhangerő nagyon erős, harmadára vissza kellett vennem, hogy a kollégák ne lázadjanak fel körülöttem. Bár mióta tokba került, ez erősen letompult, de még így is hangos.

STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.