Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) szupermacs


szupermacs
veterán

Jó kis telefon. Szívesen kipróbálnám. Szeretem az Alcákat. :R Használd egészséggel!

(#2) chipesz


chipesz
őstag

Jó kis teszt köszi. Ezen is agyalok, egy hónap múlva váltok, és a Xiaomi MI4c-t néztem ki, de az ugyebár nem tudja a 800Mhz-et.

Nyugtass meg, hogy a hátulján a logó nem egy odaragasztott matrica és az csak valami védőfólia rajta. :D

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S22 Ultra 256 GB

(#3) juhasz22


juhasz22
aktív tag

Az alsóbb kategóriáknál elfelejthetnék már ezt a tipikus szappantartó formát és ezt a kamera kialakítás dizájnt mert ocsmány. Egyébként a teszt jo es amúgy magával az Alcatellel sincs semmi bajom hisz használtam is az okostelefonos történetem elején egy Alcatel OT 985 el ami azon kívül hogy mai szemmel hulladék volt (bár már akkoriban is az volt) egy terminator volt, nem lehetett elpusztítani sehogy, telefont annyiszor meg nem íveltem padlónak.
A mostani csúcsmodellek Idol 3 tök korrekt lett 4/4S rol mar mas a véleményem

 iPhone SE (2020) --- Nintendo Switch™ OLED --- Sony PlayStation™ 4 Slim 500GB --- 55" LG C1 OLED

(#4) szupermacs válasza chipesz (#2) üzenetére


szupermacs
veterán

Az nekem is nagyon matrica hangulatúnak tűnik. :D

(#6) Exian válasza chipesz (#2) üzenetére


Exian
őstag

"Nyugtass meg, hogy a hátulján a logó nem egy odaragasztott matrica és az csak valami védőfólia rajta. :D"

Persze, az csak egy fólia volt, elfelejtettem leszedni fotózás előtt :)

Bocs!

Egyébként a cikk írása óta eltelt ~3 hét, továbbra is hibátlan a készülék, semmi problémát nem véltem felfedezni, szóval részemről továbbra is erősen ajánlott. Szeretem, teszi a dolgát, mindenben megfelel, amire használom.

(#7) khron78


khron78
őstag

Korrekt telefon, korrekt áron!

(#8) Pécsi gyerek


Pécsi gyerek
addikt

Igaz most lenovo telefonom van,abból sem egy csúcs(a606)de ez előtt kettő darab alcatel telóm is volt (ot 990 első okos,ot 995 második okos :) )semmi gond nem volt velük,azért cseréltem őket 1,5 évenként mert az előfizetésemben olcsóbban kaptam újj telót mint amenyiért ezeket eladtam😁
Sokan lebecsülik az alcatelt,peddig mikor nekem az ot 990 volt akkor asszonynak xperia mini,és asszony kész volt hogy mért nem vett ő is ilyet mert az ot 990 menyivel gyorsabb stb. mint a sony😀Ot 995 nél dettó ez a sztori csak akkor már asszonynak valami lg 4,3 colos telója volt,ismét drágábban mint az én kis alcatelem.Na arra is köröket vertem gyorsaságra,használhatóságra.Ez az alcatel sem lehet rossz👍✌

Gigabyte b360 hd3+i5 8400+4×4 gb ddr4 2400 mhz+fsp 460 80+Gtx 1060 6 Gb +zalman z1 neo

(#10) vlevi válasza Pécsi gyerek (#8) üzenetére


vlevi
nagyúr

"Sokan lebecsülik az alcatelt"
Mármint a TCL-t?
Mert sajnos már ebből is csak a név maradt. A kínai TCL-é az Alcatel márkanév. Ettől még nem rossz telefon, de ez van :(
Nekem Idol3-as van, tavasszal vettem, és ahogy az már lenni szokott, ha várok egy kicsit, akkor már ezt (a pop4-est) vettem volna, ujjlenyomat, 6-os droid, mittudoménmi miatt.
De az se rossz, és elsősorban a nagyfényerejű kijelző miatt vettem.
Sajnos az Idol3-asra nagyon nyögvenyelősen jön a Marshmallow (amerikaiak már meg-megkapták, egy részük legalábbis, Európában, pl Portugália, is vannak jelek a frissülésre). Pedig májusra ígérték az Idol3-ra a MM frissítést.

(#11) draco31


draco31
veterán

Nekem is volt C7-esem egy évig, de az 1 giga ramos változat, aztán voda prime 6-ra cseréltem, ami megint csak alca vagyis TLC gyártmány. Ha letelik a hűség, akkot ismét valami alca lesz ez már szinte biztos.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#12) Wesder válasza juhasz22 (#3) üzenetére


Wesder
félisten

985 nàlam is volt, topicjàbn szénné mókoltuk hogy hasznàlható legyen :DD

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#13) szupermacs válasza Wesder (#12) üzenetére


szupermacs
veterán

OT Star használhatatlan volt, főzött romokat sem találtam értelmeset, csak orosz verziókat, amikről senki nem írt, hogy milyenek. Se a bugokról, se az extrákról. Ráadásul ugyan az a verzió is volt, mint az eredeti gyári. Egy Idol 2S vagy Idol 3 nem lehet rossz, az Alpha óta nagyon összeszedték magukat. Még a Scribe HD is bejött, de amikor 50 környékén adták, a kategóriájában találtam jobbat is nála.

(#14) bookninja


bookninja
tag

azert nem kell tuldicserni a markat, az ot-995 is egy ipari hulladek volt, nulla supporttal, sajat tapasztalatbol mondom. azota is aldom bagyuszt, aki valamennyire hasznalhatova tette azt a telot a fozott romokkal.
azota persze lehet, hogy fejlodott valamennyit a tcl.

(#15) jsk válasza bookninja (#14) üzenetére


jsk
senior tag

Az asszony a mai napig azt használja második telefonnak Bagyusz féle rommal. Elpusztíthatatlan teló:)

(#16) fornettisuti válasza bookninja (#14) üzenetére


fornettisuti
veterán

Nalunk 918D es 997D volt.☺

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#17) janeszgol


janeszgol
félisten

Edigitalban 65 ezer forint. Hány ennyit bőven megér. Egy valami nem tetszett és az a kamera. Túl sötétek, színt vesztettek a felvételek. Most nem tudom, hogy nagyon tűzött a nap és beégtek a felvételek vagy alapból ilyen fényérzékeny.
A beszédhangszóró minőségéről nem esett szó vagy nem találtam.

Pécsi gyerek az OT-990 am aga idejében egy nagyon népszerű, jó telefon volt. Szériahibája viszont volt: microUSB port meghibásodása.

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#18) SaGa59 válasza janeszgol (#17) üzenetére


SaGa59
őstag

Elég érzékeny a kamera, meg is lepődtem, mert az esti felvételek meglepően jók, közel sem olyan zajosak, mint a telefonoknál megszokott. Lehet, hogy tűző napon, automata vagy valami nem tájép beállításnál már túlságosan is érzékeny. Letöltöttem pár az itteni fórumokon emlegetett fotózó appot, de egyi sem tudott a képminőséghez hozzátenni, egyedül azért tartok egy másikat fent, mert az alap nem tudja rátenni a képre a helyszín és iőadatokat, csak az EXIF adatok közé. Cserébe helyből csinál panorámát meg elolvassa a QR kódokat. Az előlapi kamerának is van vakuja.

A beszédhangszóró kellemes, kihangosítva se hallottam recsegést, de túl sokszor így még nem használtam. A második mikrofon (amitől a videofelvétel hangja sztereo) valószínűleg zajszűrőként is dolgozik, sőt talán az az elsődleges feladata. A csengőhangerő nagyon erős, harmadára vissza kellett vennem, hogy a kollégák ne lázadjanak fel körülöttem. Bár mióta tokba került, ez erősen letompult, de még így is hangos.

STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

(#19) bali73


bali73
tag

Üdv.Nekem egy problémám lenne csak a telefonnal.Hívás közben nem mindig zár le a képernyő amikor a fülemnél van és így megnyit dolgokat ahogy hozzáérek.Esetleg tapasztalta ezt még valaki?

(#20) SaGa59 válasza bali73 (#19) üzenetére


SaGa59
őstag

Nem. Esetleg próbáld meg az MTK Engineering Mode appal kalibrálni a proximity szenzort. Esetleg nézd meg, hogy nem kapcsoltál-e be valami szuper energiatakarékos módot, a cikk írójának volt hasonló gondja és nála valami ilyen volt az ok, Részletek a másik POP 4S topikban a 42-es és 45-ös postban.

[ Szerkesztve ]

STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

(#21) DG790401 válasza chipesz (#2) üzenetére


DG790401
tag

Azt hiszem a felbontáson túl nem egy liga az alcatel ès a xiaomi mi4 c, a mi 4 c simán veri a volt francia brandet.

(#22) SaGa59 válasza DG790401 (#21) üzenetére


SaGa59
őstag

Miben? Azt nem tudom, hogy a snapdragon 808 jobb-e, mint a P10, de nekem pl mindenképp jobb az MTK proci, még ha kicsit lassabb is lenne, bár a nyers adatok szerint egy hangyányival gyorsabb. A Mi 4C-ben nincs B20, az aksija kemény 120mA-rel nagyobb, cserébe ott a miui, ami nem feltétlen előny. Nem bővíthető. Nincs benne FM rádió, NFC. Amiben jobb: infra, 5 hüvelykes kijelző, kisebb méret és talán masszívabb hatású. A POP 4S ez utóbbiban kissé elhibázott, a levehető hátlap néha „reccsen”.
Persze jobb lenne olyasvalaki véleményét olvasni, akinek mind a kettő volt már a kezében pár napig.

STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

(#23) DG790401 válasza SaGa59 (#22) üzenetére


DG790401
tag

Ez igaz

(#24) dethroner


dethroner
veterán

A képek egy része a pécsi Nevko környékén készült, ugye? :D

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#25) draco31 válasza bali73 (#19) üzenetére


draco31
veterán

Nekem egy másik gyártmányú alca van, ami voda smart prime 6 néven fut, ott is előfordul néha, hogy nem zár le a képernyő. De sokszor figyeltem már más embereknél más telefont más rendszerrel ( win inkább ) hogy ott sem mindig zár, és arra jutottam, hogy rosszul van fülhöz tartva.
Személy szerint ha felveszem a hívást, vagy én hívok, akkor egyszerűen lezárom a lezáró gombbal, olyankor nincs gond. Ha meg vége, csak nyomom a gombot, felold a kijelző.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#26) H.Istvan25


H.Istvan25
senior tag

Jó kis teló ez is, megéri az árát

Huawei Mate 9

(#27) Dluinet válasza dethroner (#24) üzenetére


Dluinet
nagyúr

bizony ám

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#28) dethroner válasza Dluinet (#27) üzenetére


dethroner
veterán

Hát kis túlzással pont ezt látom ha kinézek az ablakon.

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#29) Exian válasza dethroner (#24) üzenetére


Exian
őstag

Ott ám :) Itt dolgozom, meg itt is lakunk, szóval jövet-menet épp ez esett útba, pontosabban kameraképbe :)

(#30) Dluinet


Dluinet
nagyúr

Vodafone Smart Ultra 7 = Alcatel POP 4S

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#31) SaGa59 válasza Dluinet (#30) üzenetére


SaGa59
őstag

Nagyjából igen, de nem egészen. A kapcsolói és a hangszórók másképp vannak elrendezve.

STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

(#32) mteó


mteó
csendes újonc

Hogy működik itt a fórum? A másik alcateles topicban -https://mobilarena.hu/tema/alcatel_pop_4s/hsz_101-150.html- feltettem egy kérdést, amelyre hárman válaszoltak.Az egyikre viszontválaszoltam, de a többire már nem tudok mert ez jelenik meg:

Kérjük, hogy várj türelemmel, amíg valaki válaszol a hozzászólásodra, ne írj újabb hozzászólást! Köszönjük megértésedet!

(#33) Dluinet válasza mteó (#32) üzenetére


Dluinet
nagyúr

egy topicba 5 percenként írjál egy hozzászólást, az a meglátás, hogy a topic nem chat

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#34) mteó válasza Dluinet (#33) üzenetére


mteó
csendes újonc

Ok, de már több mint két órája nem tudok semmit se írni oda. Se új hsz-t, se választ.

(#35) Dluinet válasza mteó (#34) üzenetére


Dluinet
nagyúr

nem tudok ilyen limitről, ebben a topicban tedd fel a kérdésed, a topic összefoglalóját érdemes elolvasni

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#36) mteó válasza Dluinet (#35) üzenetére


mteó
csendes újonc

Rendben, köszi.

(#37) jksx


jksx
senior tag

Sziasztok!

Milyen a telefon GPS-vevője? Mennyire gyorsan talál jelet, mennyire stabil, mennyire pontos?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.