Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#46) mrlujoak válasza Bocha (#42) üzenetére


mrlujoak
veterán

Igen, olvasom, sokszor lefutottátok már ezeket a köröket.

De, mégis, mindig újra, és újra visszaköszön a téma, mert igen is, x százezres mobilnál is néha olyan tesztképek születnek, aminek hatására megy a kommentáradat.

...és igen, már többen, több modellt érintve is bebizonyították a fórumozók, hogy egy átlagfelhasználó is tud jobbat kihozni a gépekből.

Pláne egy-egy szoftverfrissítés után. Ami viszont sajnos tényleg nem megoldható, hogy a tesztben is publikálásra kerüljön egy-egy újabb kép a frissített szoftverrel.

Vagyis de.

2013-ban az email, és egyéb azonnali üzenetküldés korában, Budapesten nem lenne megoldhatatlan dolog, hogy egy komolyabb telefon (pláne ami kritikát kapott fotózás terén) tulajdonosát egy nap meghívjátok a friss szoftveres telefonjával hozzátok, és lőnétek pár képet.

Az akár be is kerülhetne a tesztbe, mint frissítés...

Szerintem ez a megoldás sem akkora többlet logisztikát, vagy költséget jelentene, főleg, ha egy user maga ajánlaná fel, hogy van érezhető előrelépés, teszteljük már be...

Ezek mind-mind építő jellegű tanácsok, mert az elmúlt időszakban sorra olvasom - és sajnos egyre többször, több gyártó modelljeinél - a negatív kritikát a fotóitokkal kapcsolatban.
Sokszor igen, szerintem is jogos a kritika.

Miután a mobilfotózás is eljutott arra a szintre, hogy van pár telefon, ami akár ki tud váltani olcsó kompaktot, szerintem a fotózási műveletet is illik egy szinttel feljebb helyezni.

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.