Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) $lim*$hady


$lim*$hady
csendes tag

Kívülről elég újnak mondható az elképzelés sem rossz de a lassúság miatt szerintem nem fogják venni nagyon.Gondolja jobban át az Alcatel amit csinál és jó lesz...

HPI E Savage játékvideók on youtube with LG Arena:)

(#2) tjb007 válasza $lim*$hady (#1) üzenetére


tjb007
nagyúr

Az OT-708 (aka Vodafone 541) sem volt egy szélsebes valami, kevesebbet is tudott mégis vették mint a cukrot mer' olcsó volt.
Függetlenül (hivatalosan) úgy sem lehet majd kapni, max. valamelyik szolgáltatónál (legesélyesebb a Vodafone), ott meg ugyanaz lesz a helyzet mint az 541 esetében.

Az biztos, hogy ezek a full érintős telefonok nem nagyon jönnek össze nekik (még).
Rá kéne gyúrni a szoftveres részére is, a MTK chipset önmagában nem elég.

[ Szerkesztve ]

(#3) kaller1


kaller1
veterán

A kamera szintje szerintem megüti 1-2 mostanában megjelent Nokia szintjét, annak ellenére, hogy azokban nagyobb felbontású egység van. :D

.::> <::.

(#4) VD


VD
őstag

Elsőre és másodikra sincs semmi különbség a samsung champ, meg az lg wink szarjai és e között.
Tipikus különösen kerülendő kategória!

(#5) Bog válasza VD (#4) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Ebben tévedsz. A Champ például kifejezetten jól használható. A korábbi Voda541 is jobban ki volt találva.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#6) tjb007 válasza kaller1 (#3) üzenetére


tjb007
nagyúr

Vagy épp a 150e Ft -os HTC Mozart -ét :D

[ Szerkesztve ]

(#7) kaller1 válasza tjb007 (#6) üzenetére


kaller1
veterán

Azt most nem akartam ide venni, de van benne valami. :)

.::> <::.

(#8) kaller1 válasza Bog (#5) üzenetére


kaller1
veterán

A Champ mellett nehezen tudom elképzelni, hogy labdába tudjon rúgni.

.::> <::.

(#9) GALARDO


GALARDO
addikt

Hát ez tényleg nagyon lassú! :Y

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#10) manchester85 válasza tjb007 (#6) üzenetére


manchester85
addikt

Na jó, de akik bizonyos érzékszervek tekintetében zseniálisak, egy-egy másikban mindig defektesek. Nyilván a Mozart névvel fémjelzett modell is pontosan ezt akarja érzékeltetni a fogyasztói számára, ez egy teljesen tudatosan elképzelt életérzést sugároz. :U

i6 Silver

(#11) Xaels válasza manchester85 (#10) üzenetére


Xaels
félisten

De ő süket volt, nem vak :D

Amúgy az Alcatel sohasem volt a kedvencem és ezután sem lesz...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#12) Pocok256


Pocok256
veterán

Nekem bejön a telefon kifejezetten tetszik első telefonnak 20k alatti árával szerintem felveszi a versenyt. A lassúság meg csak szokás kérdése :)

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#13) JanFe


JanFe
aktív tag

Nem a legsikerultebb keszulek, az bisztos, de ha eleg olcso lesz akkor vinni fogjak :)

"There is nothing permanent except change"

(#14) dedike


dedike
addikt

Eddig is rengeteg post született a készülékről...csatlakozom én is ... ;]

Bog! Csak nem elköltöztél? :) :R

Jó szerencsét!

(#15) manchester85 válasza dedike (#14) üzenetére


manchester85
addikt

Áá, csak most, hogy elment a Pitt család, végre hazaköltözhetett. :DDD :DDD :DDD

i6 Silver

(#16) Lotusomega válasza manchester85 (#15) üzenetére


Lotusomega
senior tag

Ez mekkora :C :DD

(#17) Bog


Bog
HÁZIGAZDA

Mindjárt rendet vágok itt! :D Igen, új helyről tolom. A cipő is jött velem.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#18) chinymie válasza Xaels (#11) üzenetére


chinymie
csendes tag

Beethoven volt süket, nem Mozart. Mozart bolond volt. (Nem tom ez melyik telefonra illik?) :D

(#19) johny dragon válasza Xaels (#11) üzenetére


johny dragon
aktív tag

Mozart egyik sem volt. A süket zneszerző az Beethoven.
Am meg télleg nem túl gyors.

Xperia mini pro 4.0.4

(#20) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Azért az fm transmitterre felhívnám a figyelmet. Ez az ára mellett az egyetlen értékelhető érv a telefon mellett, de azért ügyes dolog.

(#21) hemaka


hemaka
nagyúr

androiddal lehet jobb lenne:)

(#22) Pocok256 válasza hemaka (#21) üzenetére


Pocok256
veterán

Hát azzal nem hiszem, hogy megfelelő sebességet tudna produkálni :S

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#23) plus44


plus44
veterán

Kár érte, pedig nekem tetszik.:)

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#24) Ricardo


Ricardo
félisten

"A görgetés viszont borzasztó nehézkes, gyakran az ember random menüpontokba lép be, pedig csak lefelé akar haladni egy kicsit."

Az ilyen "apróságok" miatt kb 20 perc elteltével repülne a telefon, nem hivatalosan megdöntve a mobilhajító világrekordot.

Olcsó érintős de legalább használhatatlan. Számomra hihetetlen egyesek milyen kompromisszumot képesek kötni csak hogy érintős kütyüjük legyen :W

(#25) manchester85 válasza Ricardo (#24) üzenetére


manchester85
addikt

Ezt te, mint Symbian fan mondod? :U

i6 Silver

(#26) Ricardo válasza manchester85 (#25) üzenetére


Ricardo
félisten

Miért is lennék symbian fan? Mert jelenleg symbiant használok?
Jó rendszernek tartom az S60-at (főleg a nem érintésvezérelt telefonokon), és szerintem mostanában jobban szídják mint az indokolt lenne, de fannak messze nem nevezném magam.
Az e71 előtt Alcatel OT 800-am volt (MTK platform őrült voltam :U ), és ott gördülékenyen mentek a dolgok.

Platform függetlenül vallom azt, hogy ha a mindennapokban az alap dolgok problémába ütköznek, Szövegbevitel, lapozás, irányítás (nem az történik amire rányomsz...stb), az a készülék kuka, legyen S40, S60, Droid, IOS, WP7.
A másik amit rühellek az a rommá korlátozás. Jelenleg ebben a WP7 még almáékat is lenyomja, de ezt nem fejtem ki mert már így is erősen off.

[ Szerkesztve ]

(#27) aram01


aram01
nagyúr

ilyesmit vettem most a fiamnak,8 éves kezdő telónak tökéletesen megfel

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#28) Probber


Probber
őstag

Ez de béna telefon...

(#21) hemaka - :D

[ Szerkesztve ]

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#29) $lim*$hady válasza tjb007 (#2) üzenetére


$lim*$hady
csendes tag

Lehet hogy igazad van de ha választani kéne valami olcsó Samsung vagy e között szerintem már csak a név miatt is inkább a Samsungot fogják választani majd sokan.

Ez az!!!Öreg Tiempo nélkül nem Mobilaréna a Mobilaréna :DD

HPI E Savage játékvideók on youtube with LG Arena:)

(#30) domperke


domperke
HARDVERAPRÓD

Valamit valamiért szerintem,...Ennyiért ez a készülék tökéletesen megfelel a hibáival együtt. :R Nekem tetszik

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#31) brd


brd
nagyúr

Ez a telefon egy tipikus marketing szar, megnézték, hogy mi kell most a sok konzumidiótának, oszt' ők is készítettek egy ilyet, csak olcsóóé' (az a menüs görgetés tipikus LOL, kb. olyan minőségű - na jó, sokkal rosszabb -, mint IE-ben a smooth scroll, ami gyakran csak a nevében az). Gratulálunk a gyártónak, maradandót alkotott. Nem tudom, mennyibe kerül, végig sem olvastam a cikket (ez nem a cikkírónak szól, csak kb. ennyire érdekelnek az ilyen béna, haszontalan produktumok), de az FM transmitter miatt talán megér kb. 5e pénzt.

The only real valuable thing is intuition.

(#32) vans?


vans?
őstag

Tipikusan annak a peldaja, hogy az emberek kb. barmilyen hulladekot megvesznek azert, hogy elmondhassak, erintos telefonom van. Ne mondja nekem senki, hogy ez egy atlagos idegrendszeru ember szamara elfogadhato. Kidobnam a negyedikrol masfel perc utan. Brr.

hábm bábm

(#33) Malachi


Malachi
addikt

Ahogy elnézem, ez a menü és az egész telefon egy az egyben megegyezik az OT-806-tal, amit most a T-nél akcióznak. Az annyiban jobb, hogy teljes fizikai billentyűzete van, így a szövegbevitel sokkal könnyebb, gyorsabb. A Gmail fiókot viszont nem tudom jól beállítani, bármit csinálok letölti az utolsó 300 mailt, kiírja, hogy megtelt a memória és csak akkor mutatja az új bejövőket, ha kitörlök egyet. Miért nem lehet úgy belőni, hogy csak az újakat kérje le? Nem tudom mit csinálok rosszul. :F

(#35) karcsee88


karcsee88
csendes tag

Tudjátok nem mindenki engedhet meg magának egy Iphonet vagy egy Samsung galaxy s-t.
Valakinek már ezis nagy öröm ha ilyen készüléke lehet és tudjátok mit? mindent tud amit kell az Alcatel nem arrol volt híres hogy 200 ezrekért gyártson telefont. De amúgy is minek ha elromlik akkor nem azért lessz a sírás hogy jaj 30 ezerbe kerül megcsináltatni leszámítva a garanciális javítást:)Azért azt se feledjük hogy az elsö iphone mégcsak videót sem tudott rögzíteni:) csak fényképezni. jaaa és az iphone 4 mitöl olyan nagy szám egy féltégla nagy tudással mégcsak színben sem lehet válogatni csak fekete és kész:) az alcatel legalább arra is gondol hogy színeket is lehet választani korlátozott választékban.
Száz szónak is egy a vége érintőképernyös telefont nem fogsz kapni ilyen jó áron vagy ha igen akkor raksz hozzá még 20-30 ezret. de sokan ezt nem engedhetik meg maguknak:)
Jaaa és megnézem hogy hány embernek van kp-ben kifizetett iphoneja vagy samsung galaxy s je mert szerintem nem sok embernek:) igen elöfizetéssel könnyü verni magunkat de legalább ezt az emberek magukénak tudhatják és azt tud a készülék amit akar:D

[ Szerkesztve ]

(#36) brd válasza karcsee88 (#35) üzenetére


brd
nagyúr

'hát nem tudom, én simán vehetnék bármelyik általad írt készülékből, nem hitelre, mégis egy 4 éves Samsung D600-am van. A cikk témájában foglalt telefont viszont akkor sem vásárolnék, ha másra nem lenne pénzem. Van azért egy szint, ami alá nem vagyok hajlandó merülni, ha már pénzt adok valamiért. Sőt, ha ingyen kapnám, sem kellene, legfeljebb eladnám, vagy elajándékoznám, ha a közelemben valakinek nagyon kellene.

The only real valuable thing is intuition.

(#37) karcsee88 válasza brd (#36) üzenetére


karcsee88
csendes tag

jó duma:) csak tudod nem érti senki sem, hogy ilyen készülékre is szükség van:) valaki ezt engedheti meg magának:D van egy szint van egy szint ugyan már.tudod mien telefon az ami megüt egy szintet? nézz be az nttdocomo honlapjára na nekem az szint:D seholnemvagyunk mi azoktol:P

(#38) Beri78


Beri78
őstag

szerintem teljesen jó kezdő telcsi egy gyerkőcnek

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#39) brd válasza karcsee88 (#37) üzenetére


brd
nagyúr

Kinek, minek van rá szüksége? Mi olyan nélkülözhetetlen funkció van benne, amivel többet tud egy szimpla telefonnál, és azt nem pont olyan szarul tudja, hogy az embernek elmegy tőle a kedve?

[ Szerkesztve ]

The only real valuable thing is intuition.

(#40) draco31


draco31
veterán

Nem olyan rossz gép ez. Kb. fél óra nyomogatás után mondom ezt. Direkt írtam nyomogatást. :)
Az FM transmitter kifejezetten tetszik, és jól működik benne. Bár lehetne nagyobb a hatósugara cseppet.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#41) kitkitkit


kitkitkit
csendes tag

sziasztok, kérdéseim:
a hangminőség milyen? nekem Sonym van, azt szeretem.
Megüti azt a szintet, vagy Myphone-os a hangzás?
Ami még aggaszt, hogy csak 500 férőhelyes a telefonköny.
Lehet ezt növelni, ha rakok bele memóriakártyát?
Köszi a válaszokat.

(#42) Tigi


Tigi
őstag

Sziasztok

Az FM Transmitter-t hol lehet bekapcsolni?

Előre is köszi. :R

Azt mondtam, hogy ne fütyülj!!!

(#43) draco31 válasza kitkitkit (#41) üzenetére


draco31
veterán

Nekem is Sony volt előtte, szerintem semmi baj nincs a hangzásával.
Telefonkönyvet nem lehet növelni, én speciel nem is használom a belsőt, nekem elég a SIM.
Egyébként a belső memória 3,5 mega. Nekem most 2-es kártya van benne 180 zenével, nem lassítja be. Volt már benne 4-es is, azzal sem volt gond. Nem lassabb kártyával mint nélküle.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#44) Tigi


Tigi
őstag

Sziasztok.

Hát, sajnos vissza kellett vinnem a telót, mert ma reggelre hol működött a scrollozás a menüben hol meg egyáltalán nem, mondjuk a minta darabot hoztam el az osanból mert mire odaértem pénteken amikor kezdődött az akció addigra már csak a minta darab volt meg.
Sajnálom mert nagyon szerettem a telót, de hátha kapnak még a jövő7en.
Kár, hogy ennyiért nincs máshol nem csoda, hogy rögtön elkapkodták.

Azt mondtam, hogy ne fütyülj!!!

(#45) kitkitkit


kitkitkit
csendes tag

szasztok,
osanba volt 12ért, de gyorsan elfogyott.
most merre lehet kapni jóárasítva?

(#46) Tigi válasza kitkitkit (#45) üzenetére


Tigi
őstag

Hali

Én a mintadarabot vettem meg múltkor, de vissza is vittem, de utánna már sajnáltam mert azóta se kaptak belőle többet.
Viszont annyira megszerettem, hogy tegnap vettem eggyet innen, mert nekem így volt a legolcsóbb.
Megrendeltem, Pick Pack Pont- ba átvettem szállítási költség nélkül és már nyomkodom. :)
Pár boltot felhívtam előtte, de mindenhonnan elfogyott.

üdv.

Azt mondtam, hogy ne fütyülj!!!

(#47) draco31


draco31
veterán

Csak egy tipp. A transmitternek kicsit jobb lesz a hatósugara, ha be van dugva egy füles is. Nem sokkal, olyan 1,5 méterrel.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#48) Tigi válasza draco31 (#47) üzenetére


Tigi
őstag

Engem nem a hatósugara aggaszt, hanem a minősége.
Ettől függetlenül nagyon szeretem a telót, főleg, hogy nem kell, hogy két telefon legyen nálam a melóhelyen.

Azt mondtam, hogy ne fütyülj!!!

(#49) draco31 válasza Tigi (#48) üzenetére


draco31
veterán

Akkor neked 710D-van? Nekem sima van csak.
Próbáltad már a hangszínszabályozót is állítgatni, amikor a transmittert használod? Ez egyiknél szerintem jobban szól.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#50) Tigi válasza draco31 (#49) üzenetére


Tigi
őstag

Hali

Igen nekem 710D van. :)
Nem próbáltam, de legközelebb megpróbálom. :R

Azt mondtam, hogy ne fütyülj!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.