Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kaller1


kaller1
veterán

Filléresnek nem nevezném, és mintha a voda kínálatában lenne hasonló készülék jelenleg is, harmad áron... :U

.::> <::.

(#2) Solten


Solten
addikt

Szvsz £50-os aron nem versenykepes. Mikor a "basic" Nokiak, Samsungok £10-20-os aron kelletik magukat, igaz nincs a qwerty-ficsor... :)

Saor Alba

(#3) Armagedown


Armagedown
őstag

mit ér a qwerty ha nincs 3g ? szerintem nem sokat :(

“If you don't read the newspaper, you're uninformed. If you read the newspaper, you're mis-informed.”

(#4) tjb007 válasza Armagedown (#3) üzenetére


tjb007
nagyúr

A kettőnek mi köze van egymáshoz ?

(#5) amanoba válasza kaller1 (#1) üzenetére


amanoba
őstag

abban se kamera, se bővíthetőség, se mp3.. :(

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#6) papi77 válasza Armagedown (#3) üzenetére


papi77
addikt

Miért,3G nélkül szerinted nem lehet sms-t küldeni :F

Az első: NOKIA 1611

(#7) kaller1 válasza amanoba (#5) üzenetére


kaller1
veterán

Jogos, de legalább igaz rá a filléres jelző. :)

.::> <::.

(#8) Davidoff91 válasza kaller1 (#7) üzenetére


Davidoff91
aktív tag

Acatel is hogy beindult, pontosbban a tulajdonos kínai cég.:D Idén valami hihetetlen választék lesz minden gyártónál. Biztos mindenkit boldoggá akarnak tenni egy új telefonnal, ha már 2012-ben úgyis meghalunk.:D

[ Szerkesztve ]

Mint régen: Nokia 3410 > Siemens A60 > Nokia 6070 > Nokia 5300 > Nokia 5800 > Samsung Galaxy S II > Samsung Galaxy Note II > Xiaomi Mi 9T Pro

(#9) hemaka


hemaka
nagyúr

azért az durva, hogy egy ilyen ratyi telefont ennyiért még el lehet adni manapság :D

(#10) mrlujoak válasza hemaka (#9) üzenetére


mrlujoak
veterán

Ratyi.

Ez a szó nem gagyit, vagy ramatyot jelent. Ebben a szövegkörnyezetben nincs értelme. :U
Ellenben, ez a telefon pink kivitelben jól állna egy ratyi kezében. (meleg srác ugyebár a ratyi konszolidált jelentése)

Huh, nagyon bután néz ki ez is ezzel a fektetett, icipici kijelzővel.
Ráadásul még optikai csalással sem kompenzálták a tervezők, ez van, ez már nem fért bele a tervezésre szánt keretbe.

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#11) B1T3


B1T3
addikt

Jó, hogy olcsó, amikor nem is ér többet. Bár, ha nem lenne telefonom, akkor sem venném meg ilyen „olcsón”.

(#12) Ricardo


Ricardo
félisten

Nem látom értelmét ennek a telefonnak :(

(#13) mrlujoak válasza Ricardo (#12) üzenetére


mrlujoak
veterán

Azért ha a nemrégiben itt is tesztelt Vodafone 345 Text-et keresik, akkor a VGA kamerával felturbózott verziót is csak megveszi valaki. ;)

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#14) .bableWes válasza kaller1 (#1) üzenetére


.bableWes
őstag

van, és szerintem az sokkal jobb áron van és szinte ugyanezt tudja

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#15) janes74 válasza Ricardo (#12) üzenetére


janes74
senior tag

Én speciel az Alcatelnek sem látom értelmét mostanában. :(

(#16) gybazsi válasza janes74 (#15) üzenetére


gybazsi
senior tag

Szerintem azért van néhány életképes modelljük. Viszont az az androidos qwerty-s telefonjukat sajnálom h nem lett belőle semmi.

"az LFA a LegFaszább Autó rövidítése" - Bazsó Gábor (Totalcar)

(#17) plus44 válasza Ricardo (#12) üzenetére


plus44
veterán

Lenne, csak nem ennyiért.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#18) Ricardo válasza plus44 (#17) üzenetére


Ricardo
félisten

Nem sokat adnék érte. Vannak sokkal életképesebb Alcatel készülékek (OT-800, OT-806).
Biztos venni fogják ezt is, de én nem látom benne a "lehetőséget".

(#19) Dsert válasza Ricardo (#18) üzenetére


Dsert
tag

Én se, már csak ezért se mert az általad emliitett OT-806 4eFT-al drágább... Akkor miről is beszélünk ? :)

(#20) GALARDO


GALARDO
addikt

Ronda de legalább olcsó. :K

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#21) foxymaci


foxymaci
senior tag

jaja az ot-806 nagyon is életképes most rólla pötyögök :)
viszont nem tudom miért kell ennyi bőrt lehúzni ezekről a olcsó kategóriás alcatelekről akkor inkább az ot-800 at kellett volna jobban terjeszteni szerintem

_FoxY_ / Iphone 14 Pro / PS5 / iPad Pro 11 M2 / Watch Ultra /

(#22) AMD Power


AMD Power
titán

Nekünk is van ilyen de a 355D az Dual SIM-s. :K

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.