Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) hegegabi80


hegegabi80
addikt

A sima IS-50 feketére színezve. Na bummmmm. Amúgy jó kis hűtő, de ha jól emlékszem az IS-50 csak 57mm magas, ennél hogy jött ki a 75? Szerintem 57 lesz a jó az X-nél is csak elírás.

[ Szerkesztve ]

(#2) bugizozi válasza hegegabi80 (#1) üzenetére


bugizozi
őstag

A weboldal specifikációinál is 57 szerepel: [link]

Overall Dimension: 120×122×57mm (L×W×H)

VCP7-DCV, CCNA ||| Ami működik, ahhoz nem szabad hozzányúlni!

(#3) Synthwave


Synthwave
HÁZIGAZDA

Akkor pihekönnyű lehet.

:DDD

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#4) SidCorky válasza Synthwave (#3) üzenetére


SidCorky
senior tag

Van az a szél, ami el tudja fújni. :D

Ryzen 5 3600 // GTX 1660 Ti // iPhone 14 Pro // iPad Pro M2 // Nintendo Switch OLED // Fujifilm X-T30 II

(#5) Synthwave válasza SidCorky (#4) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Az már olyan, hogy nem szeretném, hogy felém fújja.

:DDD

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#6) QwErTy42


QwErTy42
addikt

1600-as percenkénti fordulatszámon is maximum 30,2 dB zajt generál, teszi mindezt 53,6 CFM

Hát ez hangos is meg szar is. Pörög mint állattt de levegőt olyan túl sokat nem szállít.

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#7) hegegabi80 válasza QwErTy42 (#6) üzenetére


hegegabi80
addikt

Ha kisebb proci van alatta akkor nincs gond, nyilván OC-ra nem használnám. Nekem i3-8100 cpu-t hát, max 1100 rpm-en 65 fok alatt tartja a sima IS-50 a nyári nagy melegben. Így semmi hangja, de bármikor tehetek rá 25mm vetit és akkor max 600-700 elég is. De nekem max fordulaton se olyan vészes fülesben. ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

(#8) Chp


Chp
őstag

Én simán beneveznék rá.

(#9) DraXoN válasza QwErTy42 (#6) üzenetére


DraXoN
addikt
LOGOUT blog (1)

A méret kategória ennyit enged, de ha elfér lehet rakni rá nagyobb (magasabb) hűtőt.. akkor javul kicsit ez a tulajdonság.

ha kis házba kéne beszerelni a sima IS-50 elég jó választás (ha a gyári hűtő már nem férne be, vagy "kicsit" jobb kell annál).. ez gondolom hasonló lesz csak feketében... bár ez mind1, ezen kis gépek sokszor nem látszódnak be, nem is volna túl látványos sokuk mert nagyon "beépítettek" ...

[ Szerkesztve ]

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#10) Nirvanus


Nirvanus
aktív tag

A borda okés, de egy Redux ráférne. 😁

[iTX-or-GtfO!]

(#11) kromatika


kromatika
veterán

Kicsit szeles tervezésű hűtő.

(#12) pengwin válasza hegegabi80 (#1) üzenetére


pengwin
addikt

Mindkettő érték helyes lesz szerintem, pont egy 18mm-es vastagságú ventilátornyi a különbség.

(#11) kromatika
Valahová el kell rakni azt a borda felületet, amit a magasság miatt lehagytak róla.
Egyébként nagyon jók az ilyen topflow hűtők, csak ha már felraktad akkor nehéz az alaplapon bármit is csinálni.

[ Szerkesztve ]

Üdv, pengwin

(#13) Sani0423


Sani0423
csendes tag

Valahogy sose jöttek be ezek a fajta hűtők. Bár lehet erre rá lesek

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.