Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ImpersonatoR

Far Cry® 4
3 596,00 Ft Nem is rossz :C
Annyiért lehet kell.

[ Szerkesztve ]

(#2) wolruf válasza ImpersonatoR (#1) üzenetére


wolruf
őstag

Én most adtam meg magam neki és megvettem. Annyit talán tényleg megér, bár egyelőre az Alien Isolation-nal töltöm szabad perceimet :)
Már csak a GTA 5-re kéne egy ilyen ár, arra várok már szó szerint évek óta (már bőőőőőven x360 óta :D )

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#3) ImpersonatoR válasza wolruf (#2) üzenetére

11.000 Ft. Most SG store ban szerintem ennél olcsóbb nem lesz.

(#4) wolruf válasza ImpersonatoR (#3) üzenetére


wolruf
őstag

Na ez az, egy most már erősen több éves játékért ennyit nem adok ki. Épp' elég volt a Forza 5-6, Horizon 2 :) Várok még, aztán majd nagypapaként használtan megveszem :D

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#5) erik0319


erik0319
tag

Ha valakinek kimaradt volna de lehet volt róla cikk is most ingyenesen letölthető a witcher 2. live nélkül is.

(#6) axlfsi


axlfsi
veterán

Sziasztok!

Konkretan meddig tart a heti akcio? Hetfo 0:00 vasarnap 24:00?
A Far Cry 4-et vennem meg, de csak hetfon tudnam feltolteni a bankkartyam, ezert erdeklodom.
Koszi!

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#7) wolruf válasza axlfsi (#6) üzenetére


wolruf
őstag

Szerintem hétfőn (azaz ma :) ) még van. Holnaptól jönnek csak az újak. Amúgy a FC4 nagyon baba, eddig tetszik. Őrült nagynak tűnik a terület és ha valaki nem csak végigrohanósan játszik vele, hanem lopakodik, vadászgat, akkor szerintem ez durván sokáig fog tartani. Játszottam vele eddig 3-4 órát, ennyi pénzért simán jó volt :)

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#8) axlfsi válasza wolruf (#7) üzenetére


axlfsi
veterán

Köszi, tegnap meg is vettem. Anno végigtoltam 360-on, de ennyi pénzért nem tudtam nem megvenni. Az online coop részre leszek kíváncsi...

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.