Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) DraXoN


DraXoN
addikt
LOGOUT blog

új frontot nyitok.. Epic ezt buktad, úgy se telepítelek ;] (kína vs amerika új színtér)...

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#2) b.


b.
félisten

Ez egy nagyon jó játék, olyan hangulattal, amit nagyon nehéz visszaadni szavakkal. Hatalmas élmény volt végigjátszani, a vége pedig....

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#3) GodGamer5 válasza b. (#2) üzenetére


GodGamer5
addikt

+1
Szuper játék. Mindenkinek ajánlom.

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#4) Vincent_


Vincent_
aktív tag

Bezsákoltam, köszi!

Első hirdetésem: https://hardverapro.hu/apro/vadiuj_magyar_kiosztasu_dell_noti-billentyuzet_d62/hsz_1-200.html

(#5) AxBattler


AxBattler
félisten

Nagyon teper az Epic... :U

Mondjuk ha kizárólag náluk jelennének meg konzol exkluzív címek, akkor én is tutira regiznék, de így nem kell még egy szolgáltató.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#6) Dominó85 válasza b. (#2) üzenetére


Dominó85
veterán

A vége mutatja meg hogy érző emberek készítették és a játéknak végig lelke van. Én Nessaj végigjátszását kísértem a Rime esetében és még Őt is meghatotta. 9/10 Must have!

* Péter - 06302461862 *

(#7) Wesder válasza AxBattler (#5) üzenetére


Wesder
félisten

Ha megjelennének akkor nem lennének konzol exklúzívok.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#8) AxBattler válasza Wesder (#7) üzenetére


AxBattler
félisten

Mint a Quantic Dream játékok? :B

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#9) Wesder válasza AxBattler (#8) üzenetére


Wesder
félisten

Igen mint a Quantic Dream jàtékok. Elvesztették exklúzív jellegüket.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#10) AxBattler válasza Wesder (#9) üzenetére


AxBattler
félisten

Akkor egyetértünk. Remekül látod meg a nyilvánvalót! ;]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#11) Wesder válasza AxBattler (#10) üzenetére


Wesder
félisten

Ez is csak azért mert ugye a Sanyival lejàrt a szerződésük, az Epicnek meg talicskaszàmra hozza a pénzt a Fortnite.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#12) gebro


gebro
aktív tag

Bezsákolva, köszi! :R

(#13) jamez


jamez
senior tag

A sok maradj otthonnak megvan az előnye. Így eljutottam ehhez a játékhoz is.
Az eleje könnyen meg de a közepétől azért nehezednek a púzlék, kellett súgást kérni hozzá a youtube-ról.
Fantasztikus és végig kell játszani mert csak úgy értesz meg mindent. Spirituális utazás.

Ingatlan eladás-vétel, ingatlan jogi kérdések, bérbeadás kérdésed van? Hívj vagy pü.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.