Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bollokcs80


bollokcs80
Korrektor

Az akciót némiképp árnyalja a kiváló euró-forint árfolyam. :O Én picit sokallom az árát, meg nem is igazán tudnám kihasználni (Tab S7-nél próbálgattam).

B.Cs.

(#2) Noukoum válasza bollokcs80 (#1) üzenetére


Noukoum
veterán

Apple pencil 50 ezer forint ha ez megnyugtat. ;]

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#3) bollokcs80 válasza Noukoum (#2) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Tudom. :K

B.Cs.

(#4) Somatom válasza bollokcs80 (#1) üzenetére


Somatom
veterán

Kinek mi. Én sem emlékszem, hogy mikor vettem le utóljára az S7 -ről, viszont pl. képszerkesztéshez nagyon király. Sztem aki gyakran csinál ilyet, annak nagy segítség. Azt nem tudom, hogy a Pad 5 szoftveresen mennyire van á felkészítve.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#5) bollokcs80 válasza Somatom (#4) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Abszolút, nem is fikázni akartam. :R

Én nem vagyok kreatív, analóg ceruzával se tudok rajzolni. :))

B.Cs.

(#6) elmo válasza Somatom (#4) üzenetére


elmo
aktív tag

Képszerkesztéshez? Ezt hogy kell elképzelni? Mármint a tollal? Gondolom nem arra céloztál, hogy bajuszt meg szarvakat rajzolni a fotókra... :D

(#7) Somatom válasza bollokcs80 (#5) üzenetére


Somatom
veterán

Vágom. A művészethez én sem értek. Ha jó cucchoz jutok, akkor sztem egy ilyet össze tudnék hozni, de fogalmam sincs, hogy kinek és miért ér milliókat. :DDD

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#8) Somatom válasza elmo (#6) üzenetére


Somatom
veterán

Photoshop-szerű képszerkesztésre gondoltam. Kijelölés, rajzolás, radírozás, stb. Azt, amit egyébként egérrel csinálnál.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#9) 7Heads Drago válasza Somatom (#8) üzenetére


7Heads Drago
veterán

A lányom pl pdf-re jegyzetel a normál szöveg mellé. Az egyetemen erre használják. Mondjuk neki Apple van. Én mondjuk nem vagyok tőle elájulva.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#10) Graphics válasza bollokcs80 (#1) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

:D AKkor ne sokalld az árát, mert ha kihasználnád, meg hasznod is származna belőle, akkor már lehet más szemmel néznél az eszközre.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#11) mindthecrap válasza elmo (#6) üzenetére


mindthecrap
aktív tag

Én is képszerkesztésre használom Lightroomban és nem bajuszt rajzolok vele... kényelmesen lehet vele húzgálni a csúszkákat, kijelölni stb, sokkal jobb mint ujjal. Mivel építészetet fotózok tök jól jön a perspektíva korrekciónál, a tollal húzod meg melyik él legyen vízszintes vagy függőleges.
Mondjuk én is csak iPad-ről tudok nyilatkozni de ott nagyon fel van készítve minden szoftveresen, rengeteg a kényelmes gesztus tollal.

olyan cérna vagyok, akit anyám százszor tűvé tett

(#12) elmo


elmo
aktív tag

Somatom és mindthecrap kösz az infókat. ;)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.