Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Narxis


Narxis
nagyúr

Twitter, Facebook, ezekről mindig hallani, hogy valami komoly biztonsági hibájuk van. Mondjuk itt (is) a felhasználó van benne vaskosan a dologban, de azért mégis...

Thanos was right.

(#2) leviske válasza Narxis (#1) üzenetére


leviske
veterán

A monopol helyzet ezért áldás és átok egyben, ha szoftverekről és weboldalakról beszélünk. :)

Ettől függetlenül én még használom nyugodt szívvel mind a kettőt. Átlagban ezek a "hibák", mint írtad is, mindig a felhasználók számlájára írhatók. Egy Vista sem magára szedi össze a vírusokat, hanem szorgos, hibákkal teli felhasználás eredménye.

(#3) Karma válasza leviske (#2) üzenetére


Karma
félisten

Mondjuk az egy dolog, hogy torrentoldalak üzemeltetői visszaélnek a beírt jelszavakkal (mondjuk nem is látom sok értelmét a torrentekről tweetelni), de ennyi erővel mi alapján bízol meg egy kliensprogramban?

Eddig egyetlen Chrome extensionnel találkoztam, ami nem a nevet+jelszót kéri, hanem valahogy a twitter.com-mal cserél tokent.

“All nothings are not equal.”

(#4) Polllen


Polllen
nagyúr

Ez nálam kicsit fehérfolt...Itt arról van szó, hogy a felhasználók jóhiszeműen - de balgán kiadták magukról az infot, vagy pedig valami ártó kóddal ellopták :F

Vagy is-is?

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#5) dajkopali válasza Polllen (#4) üzenetére


dajkopali
addikt

az első

"fácánjava calvadosban/teljesítünk, egyre jobban " - Konok Péter

(#6) fifi_addict


fifi_addict
tag

hát, izé, chrome extension-okat telepítgetve néha ott van a figyelmeztetés, hogy hozzá fog férni a felhasználó adataihoz, helyekhez, jelszavakhoz... a legtöbbet telepített ext a gmail checker és változatai pl. :D (bár azok között van google-s fejlesztés is, nekik el se kell lopni, amúgy is megvan már). szóval, csak óvatosan a web2-n. :DD (de én szeretek veszélyesen élni :DD )

[ Szerkesztve ]

...........................???

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.