Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Predatorr


Predatorr
őstag

Csak feltétlenül legyünk online, és minél nagyobb semmit (mert valójában azt) kapjunk minél több pénzünkért. Ügyes, és az adatvédelemnek is jót tesz. :C

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#2) [CsuCsu] válasza Predatorr (#1) üzenetére


[CsuCsu]
őstag

Akkor te minden zenet kulon megvasarolsz legalis forrasbol, es azt hallgatod?

A Game Pass kifejezetten olcso szolgaltatas, az online kapcsolat 2019-ben pedig kb annyira alapveto, mint a bekotott aram.

(#3) Gomez86 válasza Predatorr (#1) üzenetére


Gomez86
őstag

Ez egy választható szolgáltatás. Amiket írsz az vagy akkor lenne gond ha kötelező lenne (pl windowshoz vagy Xboxhoz), és vagy akkor ha dobozos terméket hirdetnének.
Spotifyon meg be tudod állítani hogy senki ne lássa hogy mit hallgatsz éppen, vagy nem értem hogy az adatvédelem hogy került itt képbe?

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#4) Predatorr válasza [CsuCsu] (#2) üzenetére


Predatorr
őstag

Alapvető: szart (tömörített) nem hallgatok, még ha a kedvenceimet is adnák, de jó poárra rákerestem online szolgáltatóknál, és még csak hírüket sem láttam. Szerencsére, amíg jó zenéket írtak, megvehettem LP-n, kazettán, majd CD-n, bedigitalizáltam veszteségmentesen. Sem a mai tuktuk, sem az ezerszer újracsomagolt többi nem érdekel, mert előre ismerem mindet. :P
Hiába a Gamepass, csak játszhatsz (amíg meg nem szüntetik), valójában nem kapsz semmit, főleg pénzt a tesztelői munkádért. Én, ha akarom, előveszem a régi, lemezes programokat, és vígan játszom velük offline (ja, azokkal tényleg lehetett, nem kellett hajat tépni hónapokig a játszhatóságra várva). Az újabbakat meg max. beregelem, de ha online muszáj lenni, ami nyilvánvalóan nem az én érdekem, akkor hanyagolom. Ha kell a munkám, fizessék meg.
Csak és kizárólag akkor vagyok online, ha frissítés/munka miatt kell, szeretem csak magam használni a gépem, és csak saját használatért fizetni az áramot.

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#5) #71321344 válasza Predatorr (#4) üzenetére


#71321344
törölt tag

(#6) ImpersonatoR

Oke magyarul ha mar van GPU meg spotify élőfizetésem akkor nem kapok semmit.

Bar itthonrol egyebkent sem mukodik elvileg.

[ Szerkesztve ]

(#7) Male válasza ImpersonatoR (#6) üzenetére


Male
nagyúr

Plusz: "legyen brit vagy USA-beli lakcímünk"...szóval ez a PH! olvasók nagyrészére amúgy sem vonatkozó akció :)

(#8) arty válasza #71321344 (#5) üzenetére


arty
veterán

:Ybullseye.... :R

(legalábbis a zenét ... vaaaagy a filmeket.... esetleg a videojátékokat illetően :D persze ettől még van baj a világgal)

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#9) noPublicFG


noPublicFG
senior tag

Ennek bizony nagyon örülnék! :)

plus ça change, plus c'est la même chose

(#10) Sani0423 válasza [CsuCsu] (#2) üzenetére


Sani0423
csendes tag

Egyetértek ;)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.