Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#63) iMaverick válasza Ed3r_X_ (#62) üzenetére


iMaverick
addikt

Hát ez eléggé siralmas!!! Ez a Digimax gyakorlatilag egy közvetítő cég, semmi több. Ahogy nézem, Ők is China-ból rendelik meg (szállítási idő 7-14 nap). Ami külön aranyos, a FAQ részben van:

Hova küldhetem a terméket garanciális ügyben és mennyibe kerül nekem a visszapostázás?

Ez több tényezőtől is függ. A legtöbb esetben magyarországi szervizpartnerünk orvosolni tudja a hibát, helyben. Amennyiben a készüléket olyan okok miatt kell visszajuttatni, amelyre megoldást csak a gyártói szakszerviz nyújt, kérjük vegye fel velünk a kapcsolatot a visszaküldési címért, amely készülékenként/gyártónként eltérő lehet.

Tehát ha mégsem tudják helyileg megoldani, akkor package back to China... (És mennyibe tart azt mondani a kedves ügyfélnek, hogy sorry-sorry, nem tudjuk itt javítani, de majd a gyártó.)

Az árakról... Az egy dolog, hogy a Pandawill-nál gyakorlatilag az összes modellje ott van az Ainol-nak (ugyanezt már nem tudom a Digimax-ról elmondani), de amit pl. össze lehet hasonlítani:

Digimax akciósan! 39.000Ft
Pandawill 30.000Ft

A gari nekem a Digimax-nál ugyanolyan kétségesnek tűnik... Gyakorlatilag olyasmit csinál ez a cég, mint az egyik kolléga az Aprón: lebonyolítja helyetted a külföldi vásárlást... Viszont itt eleve látod, hogy mekkora üzletkötési díjat kér.

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.