Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#26) #90088192 válasza lezso6 (#25) üzenetére


#90088192
törölt tag

Nem irigylem a barátnőd :DD

Ahogy latod, humorban nem ismerek tréfát, magam sem.
Az hogyan segítek másoknak, kicsit másabb mint amire most te gondolsz, én főleg villamosaggal kapcsolatos problémákat oldok meg akar telefonon keresztül, illetve személyesen. Ezert írtam, ezzel megvan a célom is, olyan 2in1 ismét.

Az önanalízis segített pont abban, hogy kikergessem magam a kilátástalanságból, na meg rengeteg DR Who, MATRIX, Equilibrium és egyéb szükséges kellékek(nem részletezem mert a drog rossz ÉRTEM?). Ezert hivatkozok arra, amit akarok megoldom, egymagam nagyrészt, amit nem tudok megoldani azon meg agyalok, hátha.
Maga a depresszió egy érdekes fogalom, sokszor körüljártam, sokan nagyon tevésen értelmezik, mar magát a szót is. Mert maga a szó, ürességet, nyomáscsökkenés, szíváserő, jelent, ami nem egyenlő a szomorúsággal, negatívumokkal(szerintem lehet a félreértés a magában abban rejlik, hogy negatív nyomásként jelöljük). Egyfajta érzelem mentes állapotot értenek alatta, hiszen engem annak titulálnak, akkor mar hagyjak hogy leírjam :)

A végtelen ciklusba kerülsz mindkét esetben, ha a végletek fele tendálsz, voltam 2 évig gyakorlatilag endorfinmámorban is, jó - jó de hat ugye ha nincs vége akkor immúnis leszel, ha meg vége van akkor zuhansz egyet. Ha csak a logikában keresed a megoldást az is ilyen zsákutca.
Az egyetlen probléma, ezek felett igencsak nehéz tudatos kontrollt szerezni, mert ugye az sokszor önámításba esik át. inkább óvatos vagyok, nem akarom magam átlapátolni.
A legegyszerűbb módja kitörni a visszacsatolt körből, ha felismered tetteid jelentőségét, és megérted saját motivációd ezen keresztül, mert sokszor tudat alatti vágyak vezérelnek amiket nem is ismersz fel. Lehet elvontan hangzik, de ha felismered azt, hogy az összes döntésed eredménye az hogy ott vagy ahol, abból le tudod vonni a következtetést mi miért történt. Ekkor egyfajta olyan érzésem támadt, mintha mindent értenek, amit latok és hallok, láttam az emberek mögötti motivációt értettem, hol hibáztak és miért, az összes zene és film amit szerettem értelmet nyert, és mintha minden hangjegynek érteném az egész történetet, látnám mögötte az embert és azt mit akart ezzel elérni.
Lehet furcsán hangzik amit írok, de így történt.
Ez az amit keresek, tudom nem a drog hatása volt, azért nem is próbálkozok vele, hiszen nem lehettem évig besszíva, éjjel nappal, úgy hogy nem is használtam, max pár hónapig. Ha érted miről beszelek akkor érted a problémám is. :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.