Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#57) #90088192 válasza Migráns (#56) üzenetére


#90088192
törölt tag

Tudod mit tanítanak először, ha aranybányában kell dolgoznod, hát hogyne tudnád, neked tökéletes drogmentes agyadban, csak arra nem gondoltál, az éhség is tudatmódosító hatasú :DDD

Azt hogy a Cian mint olyan a HEM-hez kapcsolódik, és az oxigén szállítást akadályozza meg a vérben, a kezelése elég egyszerű, oxigént kell adni az egyénnek(Meg lemosni róla ha pl a bőrével érintkezik), és ha a mérgezés nem élettel összeegyeztethetetlen, akkor SEMMILYEN KRÓNIKUS BETEGSÉG NEM ALAKUL KI.
Ezt hogyan tudod megmagyarázni ?

Amit linkeltem, nem véletlen, mert te a foteledből jobban ismered azon tavak élóvilágát mint jómagam aki látta a Cianid Baktériumokat tevékenykedni(indirekt az általuk épített házikó) a tóban.

Sajnálom, hogy az elméd nem tud megjavulni, és a folyamatos drogozás, olyan mint az alkohol és az éhség ilyen károkat tesz a szemelyiségedben, de tudod nekem pont sokat segített a THC ezen problémák legyőzésében, hiszen az olyan emberek mint te, generációkat nyomorítottak meg lelkileg, szerencsére én már nem tartozok közéjük :K

Az hogy semmi alapot nélkülözve próbálsz torz képet festeni rólam, elég komoly személyiségbeli problémákra vall, valószínű téged is a Német anya első gyermeke C. könyvből nevelt anyukád :R

Ha már ennyire bomlott az elmém akkor azért elmondhatnád, hogyan van az, hogy mint anyagilag mint szellemileg köröket verek rád, mert te kb almát a körtével próbálsz összehasonlítani, egy számodra teljesen ismeretlen ökoszisztémát, úgy, hogy fogalmad sincs arról miről is beszelsz?

Mert csak a Ciant hajkurászod és semmi másról nem tudsz beszelni, mert mi történt a Tiszával.
Senki nem kérdőjelezte meg ezt, sem azt ami Brazilban történt, vagy éppen a Balaton felvidéken(Érdekes ezekért nem sírsz)

Tudod ennek ellenére én sem értek egyet a természet rombolással, de ha lehet választani, hogy egy eldugott helyen, kb 0 hosszútávú hatással bányásszunk mintsem egy erdő közepén, akkor a 2 rossz közül én a kisebbik rosszra szavazok, a Tetteimmel is. :R

De ha ennyire szeretsz a drogokról beszélgetni, nem állok útjába, az LSD például a PTSD kezelésére próbálják használni illetve a végstádiumos betegeket próbálják összebékíteni a halállal, a Marihuána pedig egy fizikai függőséget ki nem alakító(Max mentális, de ugye az meg akar a csokival is kialakulhat) tudatmódosító szer(THC ugye, mert a Cannoboid kiváló érrendszeri problémákra például) , de van egy olyan mellékhatása, hogy az egyik legjobb fajdalom csillapító amit használni lehet, ezzel szemben te az opiatokat tartalmazó, környezetszennyező gyógyszercégek termékeit erőszakolod rá mindenkire eme értelmetlen látásmódoddal, ami igen komoly fizikai függőséget alakít ki :C
Természetesen az alkoholt is támogatod, hiszen az a májadat és az egész érrendszeredet teszi tönkre, mert kicsiny elméd nem fogja fel, hogy az is drog, ahogy a cigaretta, vagy a csoki is :DDD

Vagyis teljesen buborékban élő formád egy kényelmes dogmakkal teli eletet alakított ki ahol "A Logikám kikezdhetetlen" kijelentéssel mindent le tudunk taposni a 0-ra ami nem fér a fejünkbe :(

Szomorú nekem ezt látnom, hogy igy kell élned, és így neveled a következő generációt, akik töménytelen szenvedésnek lesznek kitéve önző önigazolásod által vezérelt reprodukciódnak köszönhetően :(

Sebaj a TE életed azt csinálsz amit akarsz, DE akkor ezt az elvet kövesd és hagyd a másikat is úgy élni ahogy tud :K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.