Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#80) #90088192 válasza Feketelaszlo (#60) üzenetére


#90088192
törölt tag

Nekem úgy tűnt abból amit írtál ha félre értelmeztem elnézést:
"Hogy hanyatlanak-e a művészetek szerintem nem is kérdés, máshogy a széles tömeg érdeklődését nem is tudná felkelteni"
Szerintem ez pont a kommersz, és azt mondja hogy valami kommersz az okozza a hanyatlást...
Az értek ismét egy elvont fogalom, emlékszel a Beavis and Butthed sorozatra? Amikor a tanár felszólítja a srácot, és azt mondja ilyen meg olyan verslábra mondjon példát. A példa kb ez volt: HA-HAHA-HA-HAHA-HA-HA.

A költészet nem attól szép hogy szabályokhoz igazodik és igényeknek megfelel SZVSZ, ezert nem lehet érteket társítani hozza, hiszen egy mű mindenkinek mást jelent, pl az Egri csillagokra az egyik srác azt írta szárfűreszelés cirka 300 oldalon keresztül, kb egyet is értek vele, pedig sosem olvastam, de mit lehet 300 oldalon keresztül bonyolítani, nekem az információnak van érteke, és annak tömör minimalista átadásának, a többi csak öntömjénezés SZÁMOMRA :R Ha meg nem az információ a lényeg, akkor meg 300 oldalas vergődés, mert se a stílusa nem tetszett amíg olvastam, az se amiről hablatyolt.
De pl a Darwin díjasokról készült könyvet ami cirka 120 oldal A5 méretben nem tudtam letenni kb 4 óra alatt kiolvastam, mert szórakoztat, mert infót közöl és humoros formában tálalja. Pedig az utóbbi szerinted szenny, ha jól gondolom(nem akarok semmit a szádba adni csak kb a kritériumaid menten haladtam :R )

Ezert nem értem milyen értekről beszelünk, mert neked a szókincs az érték, nekem a humor, a Bélának meg a pálinka :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.