Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) szablya


szablya
tag

Boldog Aggregátor névnapot! :C

[ Szerkesztve ]

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#2) Gergő_


Gergő_
őstag

egész' "pofás" lett :C

[ Szerkesztve ]

(#3) barnam_


barnam_
nagyúr

Köszi, már csak találnom kell valakit, aki vasárnap este megiszik velem egy sört :D

(#4) tkazmer


tkazmer
addikt

remek lett :C
én is hasonlóval (bár kicsit másképp nézett ki rajta a kapitány) próbálkoztam 1 vagy 2 éve, de aztán végül nem lett belőle semmi, jó nekem ez a mostani, elég ritka ahhoz, hogy majdnem egyedi legyen :))

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#5) Ice!? válasza barnam_ (#3) üzenetére


Ice!?
őstag

zalai vagy? Mehetünk.:DDD

Amúgy grat az arcképhez.:K

(#6) barnam_ válasza Ice!? (#5) üzenetére


barnam_
nagyúr

majdnem... Veszprém megye széle :D

(#7) gamerkiller


gamerkiller
senior tag

Grat hozzá, jól néz ki! :)

Szerk: Ja és boldog névnapot..:D

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#8) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Boldog névnapot! :C

"már csak találnom kell valakit, aki vasárnap este megiszik velem egy sört:D"

Holnap a Rózsában? :D

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#9) Ndruu


Ndruu
MODERÁTOR

Használd egészséggel és Boldog Névnapot! :K

Harrrr!!!!

(#10) barnam_ válasza lezso6 (#8) üzenetére


barnam_
nagyúr

Sajna most passzív vagyok, ezért nem is vagyok vp-ben. :B Mondjuk nem voltam még a Rózsában. Ha a rozsába jársz, nem telekis vagy véletlenül?

Köszi nektek is gamerkiller és Ndruu :R

(#11) lezso6 válasza barnam_ (#10) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Kár. :( Amúgy igen telekis vagyok. :K S jövőre se megyek papírkoleszba. :P ;]

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#12) barnam_ válasza lezso6 (#11) üzenetére


barnam_
nagyúr

Teleki forevör :C Én is ott laktam. De ha folytatom a sulit szerintem már albérletben leszek.

(#13) lezso6 válasza barnam_ (#12) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Nemár, hogy albérlet. Viszont akkor ezek szerint Kropfit (itt lamazonia) ismered, aki most végez és szint senior. Vele vagyok egy szobában. :DDD

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#14) barnam_ válasza lezso6 (#13) üzenetére


barnam_
nagyúr

Kropfit ismerem (azt nem tudtam hogy a ph-n is van). Én mellettetek laktam a 204-ben. Mikor költöztél be? Tavaly? Mert akkor lehet ismerlek, csak fel kel idéznem kik laktak a 202-ben Kropfin kívül. ;]

(#15) lezso6 válasza barnam_ (#14) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Nem PH!-zik nagyon. Idén költöztem be, szóval max innen a PH!-ról ismersz. Kropfi mellett amúgy mindig olyanok laknak akiket kirúgnak. Legalábbis eddig az összeset kirúgták az Andrást kivéve. :DDD Az utóbbi ember már másfél éve bírja, tavaly is volt. Ja meg Kropfi jelenlegi barátnője is szinten 4. szobatárs 1,5 éve. ;] Helyettem múlt évben valami Tomi volt. S ha jól tudom megdugta a guminőt. :DDD

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#16) barnam_ válasza lezso6 (#15) üzenetére


barnam_
nagyúr

Névről kevés embert ismerek a telekiből, pedig elég sokat laktam ott :B
Na mindegy, a társaság miatt számomra mindig is a legjobb koli marad. Mottó: kevés a luxus, szolid a kényelem. :DDD

Mikor is lesz az a szintbuli?

(#17) lezso6 válasza barnam_ (#16) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Lehet lesz majd Putri vs Papírkolesz verseny/buli is majd. :DDD

A mostani szintuli szerdán lesz, gyere már arra, pont akartam mondani. :K

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#18) barnam_ válasza lezso6 (#17) üzenetére


barnam_
nagyúr

Papírkolesz melyik, központi? Az nekem nagyon nem begyere, elég szűkös, és nyáron ott meg lehet főni. Igaz a telekiben is, a másik oldalon.
Szintbulit még meglátom, de még haverokkal is egyeztetni kell, hogy ráérnek-e, elférek-e náluk. Csak para mert a köv. hét az utolsó hét a szorgalmi időszakból, sok a zh. Úgy terveztem hogy utána héten megyek vp-be.

(#19) Thunderzolee

Hát.. én inkább egy aggreg.. gener.. izét, egy gépet jobban el tudtam volna képzelni Neked. Mint pl. az Üvegtigrisből a VAS..

Egyáltalán hogy lettél Jack Sparow? :)

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#20) barnam_ válasza Thunderzolee (#19) üzenetére


barnam_
nagyúr

Van a gépeknek arcuk? :)

Egyik reggel eszembe jutott hogy lehetne Jack avatarnak, aztán gyorsan írtam a szerkesztő topicba hogy lehetséges-e. Először kicsit csalódott lettem mikor kiderült hogy Jorus-é is Jack, de miután Kidus rábólintott, öröm é bódottá :D
Amúgy is egyik kedvencem a Karib tenger kalózai trilógia, szóval nem áll távol tőlem.

(#21) lezso6 válasza barnam_ (#18) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Jaja, a központi. :D Hát azért a teleki se túl nagy, viszont jobban lehet ott szocializálódni. :)

Hát hajrá, azért jó lenne, ha jönnél. :K

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#22) barnam_ válasza lezso6 (#21) üzenetére


barnam_
nagyúr

Egy dolgot hiányolok a telekiből ami a ppp-ben és kpi-ban megvan, az a szintenkénti dohányzó. Ami a földszinten van az nagyon kicsi, és óriási tömeg szokott ott lenni, nem is beszélve a füst koncentráltságáról...

(#23) lezso6 válasza barnam_ (#22) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ez igaz. De pipázni azt meg lehet akárhol. :U A kis dohányzóban néha még dugni is szoktak - legalábbis egyik ottani haveromat egy éjjel az fogadta ott, hogy részegen tol valaki egy csajt... :DDD

Én amúgy nem dohányzom, szóval ezzel nekem épp nincs bajom. :)

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#24) barnam_ válasza lezso6 (#23) üzenetére


barnam_
nagyúr

De pipázni azt meg lehet akárhol.
Ez bosszant egy kicsit, mert a pipa legalább olyan tűzveszélyes, mint a cigi. Egyszer ki kéne próbálni milyen összekeverve a vízipipa és a cigi dohány :DDD

Kis dohányzó... kicsit minimál design, ezért még télen is inkább kimegyek a bejárat elé. (csak azért meg ugatnak)

(#25) lezso6 válasza barnam_ (#24) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Nem legalább, hanem sokkal. Tele is van egy csomó helyen a padló folttal. :DDD

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.