Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#61) danih


danih
addikt

Ó, elnézést, hölgyem, most jut eszembe, nem rég kaptunk egy értesítést, hogy a Symbian operációs rendszer köznyelvi neve valamiért android.
Ez az átlátszó hülyeség az ami a legjobban büntet az írásban. Gondolom mindezt fapofával... Nagyon kemény!

[ Szerkesztve ]

(#62) joey04


joey04
titán

lol

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#63) darál0w válasza joey04 (#62) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

idioták ezek a Tsek...

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#64) Zsom! válasza joey04 (#62) üzenetére


Zsom!
tag

Tényleg követelmény a hozzá nem értés. :(

[ Szerkesztve ]

(#65) canniball


canniball
nagyúr

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#66) Mr.Csizmás válasza joey04 (#62) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

oda nekik a n00bel díjat :D

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#67) molnarpeter válasza aggleány (#8) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

:R Én nem kísérlek, inkább videózok. ;] :DDD

mp

(#68) aggleány


aggleány
addikt

Mercutio_

A fiúk mindketten szervízesek voltak. :F

RootRulez

Egy csomóan odamentek az akkori topikból, egészen jól elszórakoztunk azzal, hogy mindenki megírta, hogy hogy néztek rá. Lehet, hogy azt hitték, hogy kitört valami újfajta járvány. :DDD

Samus

Akartam, de csak korlátozott net volt náluk, kereső nélkül. Vagy az is lehet, hogy csak azt mondták. :F A Te eseted sem rossz, és látod, még olvasni is tudnak. Túl rosszindulatúak vagyunk. :DDD

Zsom!

Köszi, már majdnem összekavarodtam. :DDD

danih

Ráadásul azt elfelejtettem írni, hogy az első pár mondatban még tegeződtünk, csak azután lettem "hölgyem", hogy elkezdtem jönni nekik a hülyeségemmel. ;]

joey20

Így mindjárt más. Kezdek megnyugodni. Már azt hittem, hogy az ilyen... hogyismondjamcsak... nem kifejezetten hájend emberkéket csak én fogom ki. :))

(#69) molnarpeter


molnarpeter
nagyúr

Naszóval, van jó Téhomár üzlet is, fél óra alatt rájöttek arra, hogy ki-be kapcsolták az előfizumat, és rendbejött a mobilTV :DDD ;]

mp

(#70) aggleány válasza molnarpeter (#69) üzenetére


aggleány
addikt

Ehhez hasonlót velem is csináltak. :K Új telefon, új (drágább) díjcsomag, net meg sehol. Először azzal próbálkozott az ügyintéző hölgy a telefonban, hogy biztosan nem tud olyat a telefonom. De tud. Akkor ki van kapcsolva. Nincs kikapcsolva. De ezt több helyen is lehet kapcsolni. Igen, tudom, éppen most írtam erről egy pár oldalas cikket. Ok, adja a műszakis kollégát. A műszakis kolléga pedig egy mozdulattal aktiválta a szolgáltatást, miután rájött, hogy nem hülyeségeket beszélek. :DDD

Hogy lehet használni a MobilTV-t? Életemben egyszer találtam meg, hogy hol van, azóta sem sikerült. :O Mondjuk nem is nagyon erőlködtem vele, de azért egyszer-egyszer belenéznék, ha már ki van fizetve. :K

(#71) Mr.Csizmás válasza aggleány (#70) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ja ez engem is érdekelne androidon :D

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#72) aggleány válasza Mr.Csizmás (#71) üzenetére


aggleány
addikt

Remélem, molnarpeter majd jól felvilágosít minket. :K

(#73) molnarpeter válasza aggleány (#70) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

webnwalk.hu --> felül trémobil logó --> alul mobil tv --> (valószínűleg nem csak nekem :D ) alap csomag --> alap csatornák. Csak mobilnetről megy, wifin nem. Amúgy ezt is ott mutatták meg a boltban :DD

mp

[ Szerkesztve ]

(#74) Kassadin


Kassadin
addikt

Ez de szánalom. Olyan nem tudja/nincsen képben akinek ez a munkája...És még ki is oktat téged. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#75) aggleány válasza molnarpeter (#73) üzenetére


aggleány
addikt

Köszi. Képzeld oda a kis hajlongó vigyorit, telóról írok, nem tudom beszúrni.

(#76) aggleány válasza Kassadin (#74) üzenetére


aggleány
addikt

Ez még régebben volt, mint ahogyan azt a cikk elején írtam, akkor még alig volt androidos kütyü. Bár egy olyan valakinek, aki árulja, erősen illene tudni, hogy mi az, amit elad. Azért megpróbálta megmagyarázni.

(#77) xnace válasza joey04 (#62) üzenetére


xnace
őstag

Pont ezt akartam én is linkelni :DDD

Samsung Galaxy S3 Marble White

(#78) Zolás válasza aggleány (#70) üzenetére


Zolás
addikt

Ezt velem is eljátszották, ügyintéző, szervizes, telefonos segítséges, istennyilást hívtam már, hogy legyen mobilnetem. Mikor bementem egy boltba: Mi nem árulunk Motorolát, nem tudok segíteni(magenta). Mikor rámutattam a háta mögötti 2x1 méteres Defy plakátra nem is szólalt meg többet a fószer :DDD
Aztán nagy nehezen sikerült beaktiválni a telefonos ügyfélszolgaállatnál, miután elmagyaráztam neki, hogy mit nézzen :DDD

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#79) xdx@


xdx@
aktív tag

Vicces, de egyben elszomorító a szolgáltatóknál dolgozó emberek tudatlansága.
Én is érdeklődtem Spica után, de nekem a Montet tukmálta, hogy ez milyen jó.
Pár hónappal később, telefonáltam T-be, érdeklődtem Blade után, a nőnek fogalma sem volt miről beszélek pedig már webshopban is bent volt, kérdezte hogy nem Sony ericsson
mondom nem. :D

(#80) aggleány


aggleány
addikt

Zolás

Nagyon ismerős helyzet, és elég elszomorító, de ez van. Az, hogy megrendeled a csomagot, még nem jelenti azt, hogy működni is fog. Vicc, hogy külön kell kérni, hogy aktiválják. :(((

xdx@

Van olyan eset, amikor erősen véges a hozzáértés. :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.