Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) carl18 válasza l.skywalker (#50) üzenetére


carl18
addikt

Elő lehet adni? De ki akar már manapság mega kocka lennI? :D 20 éves korig elmegy de utána lassan az ember kinő belőle. Arra a néha 1-2-3 óra játékra meg nem éri meg több száz ezrekért gépet építeni. Vagy is számomra nem ér ennyit a dolog, és sok más ember számára se. Mert más felől akkor érné meg ha az ember esetleg azzal keresni a kenyerét stb. De szimplán videójátékok miatt nem éri meg olyan sokat belekölteni.

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#52) l.skywalker válasza carl18 (#51) üzenetére


l.skywalker
félisten

Én nem akarnám megfejteni :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#53) FoLey-v válasza Heroes fan (#43) üzenetére


FoLey-v
addikt

400 ezerből nem jön ki inkább 700-ból.

Egyszer kell megvenni az egészet aztán több mint 100 fps-sel hasítanak a gamek azt nem lesz sebesség probléma. Jó pár évre levan tudva a gépvásárlás.

:W :W :W :W :O :O :O

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#54) carl18 válasza FoLey-v (#53) üzenetére


carl18
addikt

Attól az agy gondok megmaradnak :D A sok FPS ellenére :D De ja egy fullos pc minden helyzetre megoldás? Logikus? :DDD

[ Szerkesztve ]

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#55) FoLey-v válasza carl18 (#54) üzenetére


FoLey-v
addikt

Hagyjál amikor előadta ami az adatlapján levő gépe került fél milióba ott vágtam hanyat... :W :W :W Az én gépem kerül 150k-ba és Metro Exodus fullhd ultrán effektek kikapcsolásával szépen megy. :U De hát vegyünk fullos pc-t hogy tudjunk normálisan játszani dat logic. :))

[ Szerkesztve ]

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#56) Heroes fan válasza FoLey-v (#55) üzenetére


Heroes fan
őstag

Az árban bennevan a monitor, a windows 10 64 bit home perimium, és a wincseszter is mivel az ürge volt olyan hülye, hogy csak ssd-t rakott be, wincsesztert meg leszarta. A legfontosabbat kihagyta ahová a gamekat lehet pakolni.

Arról meg nem tehetek hogy ennyire agyament barom legyen egy szervizes, egy a második legszarabb vidikarit pakoljon bele.

(#57) Heroes fan válasza FoLey-v (#55) üzenetére


Heroes fan
őstag

Az árban bennevan a monitor, a windows 10 64 bit home perimium, és a wincseszter is mivel az ürge volt olyan hülye, hogy csak ssd-t rakott be, wincsesztert meg leszarta. A legfontosabbat kihagyta ahová a gamekat lehet pakolni.

Arról meg nem tehetek hogy ennyire agyament barom legyen egy szervizes, egy a második legszarabb vidikarit pakoljon bele.
Szegeden egyedül ha gépet akarnak összerakatni akkor a pc boxba kell menni a centrumtól kicsit feljebb található, a többi az egy hányás leszarják nagyívbe a vásárlót.

(#58) Dilikutya válasza Heroes fan (#56) üzenetére


Dilikutya
félisten

Hupililát tudnék okádni, mikor valaki azt mondja/írja, hogy gamekat rak, tesz, gamel. Agyfaszt kaptok a játék szótól?
Ha már itt tartunk, és elköltünk ennyi pénzt PC-re, akkor játéknak ott az 500 GB-os SSD. Annál több fölösleges, max nem telepíted rá a fél enkórt...
Én is azt tervezem, hogy kiszervezem a HDD-ket valami külső tárolóba, mostanra az lett a leghangosabb alkatrész a gépemben.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#59) l.skywalker válasza Dilikutya (#58) üzenetére


l.skywalker
félisten

Én mindig ganét olvasok helyette :D

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#60) Dilikutya válasza l.skywalker (#59) üzenetére


Dilikutya
félisten

Elég gané szó, szóval nem véletlen. ;]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#61) Heroes fan válasza Dilikutya (#58) üzenetére


Heroes fan
őstag

Azért 2-é szedve az ssd-t 111 gigára nagy játékok nem férnek rá. GTA 5-öt rárakom azt több mint a fele elmegy és semmi más nem megy rá. Automobilistára is 34 giga alapból bővítményekkel együtt bőven 100 giga feletti.

[ Szerkesztve ]

(#62) Wesder válasza Heroes fan (#61) üzenetére


Wesder
félisten

De legalàbb megvetted, vagy "loptad"?;]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#63) l.skywalker válasza Heroes fan (#61) üzenetére


l.skywalker
félisten

Two SSD's. Magic! :Y

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#64) Heroes fan válasza Wesder (#62) üzenetére


Heroes fan
őstag

Jóhogy megvettem.

[ Szerkesztve ]

(#65) carl18 válasza Heroes fan (#64) üzenetére


carl18
addikt

GRAND Lopás! Szimulátor :D ha már a nevébe benne van lophattad is volna.

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#66) Heroes fan válasza carl18 (#65) üzenetére


Heroes fan
őstag

Multija még mennyire nyomják?

(#67) FoLey-v válasza Heroes fan (#57) üzenetére


FoLey-v
addikt

Arról már a vevő is tehet róla hogy nincs akkora szája és mondja a szervízesnek hogy mit tegyen bele. :DDD

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#68) Wesder válasza FoLey-v (#67) üzenetére


Wesder
félisten

Nem akartam mondani hogy ő volt az ostoba hogy elhozta így 500-ért:))

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#69) Heroes fan válasza Wesder (#68) üzenetére


Heroes fan
őstag

Nem voltam ott mivel karira kaptam.

(#70) Wesder válasza Heroes fan (#69) üzenetére


Wesder
félisten

Ja hogy màs pénzével gépével ékeskedsz?;]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#71) carl18 válasza Wesder (#68) üzenetére


carl18
addikt

Haveromnak én raktam össze a gépét! Én választottam neki az alkatrészeket 280E forintnál ált meg, B450 deszka Ryzen 5 2600 2X8 gb ram 3000 mhz és egy használt Asus GTX 1070. Na és 3 Terra HDD és FSP Hyper 550 wattos táp. 300E forint alatt megált és egész jó gép lett ez, lehet kisebb pénzből is jó gépet építeni.

Amúgy falusi kis boltokba elég szépen túl tudnak árazni, Tiszafüreden GT 1030 38E forint volt, annyiért rájuk rohadhat. :DDD

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#72) FoLey-v válasza Wesder (#68) üzenetére


FoLey-v
addikt

Bocs kijött a kezemből a véleményem. ;] De akkor sem ér az annyit,a szervízesek jól lehúzták vagy tudták hogy free zsákmány. ;] :DDD

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#73) Heroes fan válasza Wesder (#70) üzenetére


Heroes fan
őstag

Az enyém csak összebarmolták ennyi.

280-ért tényleg nem rossz masina.

(#74) Wesder válasza Heroes fan (#73) üzenetére


Wesder
félisten

Az a barom aki összebarmol 500-ért egy gépet, vagy aki megveszi?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#75) Heroes fan válasza Wesder (#74) üzenetére


Heroes fan
őstag

Csak a gép 370 volt többi az hozzájött.

(#76) Dilikutya válasza Heroes fan (#73) üzenetére


Dilikutya
félisten

Most nem azért, de meddig tart egy gépet otthon összerakni? Nagyjából hülyebiztos, amit valahova be tudsz dugni, az odavaló. Ez nővel és alaplappal is így van. ;] Te tényleg az aláírásodban szereplő gépet vetted ennyiért? :R

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#77) carl18 válasza Dilikutya (#76) üzenetére


carl18
addikt

Hát igen bolond biztos, de azért még se szabad mindenkinek gépet összerakni annak könnyen kidobott pénz lehet az ablakon. Meg ö eleve nagy egoval megy neki bárminek 2012-be még saját játékot akart fejleszteni. Cry engine 3 motorral, de a játék weblapját nem tudták összehozni........De a lényeg tudás nélkül hatalmas arc.

Bár szerintem is manapság egy gépet összerakni 21. Századba nem nagy durranás, két kábelt össze dugni vagy a winyora-SSD-re rágudni a sata kábelt nem nagy ördöngösség. Processzor se lehet fordítva belerakni, szóval ha az ember követi a használati utasítást baj nem lehet.

Én 13 évesen raktam össze életem első saját gépét, meg akkoriban raktam bele egyedül videókártyákat is.
Még se volt belőle sose gond pedig nem tanított senki se semmire, mindenre magam jöttem rá.
De én is ismerek nagy gamert, de egy sata kábelt nem tud összedugni".............

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#78) Heroes fan válasza Dilikutya (#76) üzenetére


Heroes fan
őstag

Nem az hogy összerakni, hanem az alkatrészekben való válogatás mi kerüljön bele. Ha ott lettem volna biztos nem hagytam volna, hogy a proci mellé ilyen szart rakjanak meg tápot.

(#79) carl18 válasza Heroes fan (#78) üzenetére


carl18
addikt

Bár sokkal jobban jártál volna egy webáruházról megrendelni és 5E forintért össze is rakják. És hát ott nyilván te választod ki mit milyet és mennyiért. :U

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#80) FoLey-v válasza carl18 (#79) üzenetére


FoLey-v
addikt

Nem az a baj hogy webáruházról jobban járt volna. Ő volt a balek hogy hagyta magát hogy a szervízes diktálja a tempot. Egy papírt adhatott volna hogy miket szeretne látni a gépében. :W

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#81) Heroes fan válasza FoLey-v (#80) üzenetére


Heroes fan
őstag

Jah az lett volna a jó, de jobbis ez így mert akkor is csak max 1060-at raktak volna ami nem nagy előrelépés lett volna 144 hercre ugyan úgy kevés lett volna, így kevesebbet buktunk.

(#82) Wesder válasza Heroes fan (#81) üzenetére


Wesder
félisten

😂🤣😂🤣

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#83) Dilikutya válasza Heroes fan (#81) üzenetére


Dilikutya
félisten

Szerintem addig hagyd abba, amíg... na jó, már mindegy, mindenki rajtad röhög. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#84) carl18 válasza Heroes fan (#81) üzenetére


carl18
addikt

Nem tudom nálad milyen olyan természetes egy gépnél a bukás...... De igen neked mindegy mi van a gépedbe a GTA 5-et is úgy beállítottad volt 20-30 fps 8XMSAA-val, megérte a 144 hz-es monitor..............

[ Szerkesztve ]

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#85) Wesder válasza carl18 (#84) üzenetére


Wesder
félisten

Remélem a következő biznice egy 8K TV lesz MindigTV csomaggal.;]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#86) carl18 válasza Wesder (#85) üzenetére


carl18
addikt

Igen főleg egy hatalmas kijelzőn az a mini felbontás mekkora pixeleket eredményezne? :D okkádék :DDD

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#87) Heroes fan válasza Wesder (#85) üzenetére


Heroes fan
őstag

8K-s tévé magyarországon nincs is még. Meg vagy 3-5 milla.

[ Szerkesztve ]

(#88) Wesder válasza Heroes fan (#87) üzenetére


Wesder
félisten

Na és? Neked biztos kis bukós, mint a mostani PC-d.:))

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#89) Heroes fan válasza Wesder (#88) üzenetére


Heroes fan
őstag

Nincs is rá tartalom se akkormeg minek.

(#90) Wesder válasza Heroes fan (#89) üzenetére


Wesder
félisten

Nem baj az, elmondhatod hogy van, mint a dísznek vett 144hz-s monitor.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#91) Heroes fan válasza Wesder (#90) üzenetére


Heroes fan
őstag

Nekem nem is kell egyébként se férne be a lakásba olyan kurva nagy.

(#92) carl18 válasza Heroes fan (#91) üzenetére


carl18
addikt

Következő fejlesztésed mi lesz a gépben? Gondolom a VEGA a gyenge pont?

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.