Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) adamssss


adamssss
veterán

Aoe2 de? Az mar 4 eve kijott. Vagy most a felujitas felujitasa jon?

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#2) Hopkins95


Hopkins95
addikt

Jó lenne, ha azt az grafikus motort már kidobnák a fenébe és valami újra építenének. :U Játszottam a AoE Definitive Editionnal, hát nem estem hanyatt tőle a látványtól. Meg pl. nagyításnál olyan darabosan ment a nagyítás és nem olyan folytonosan simán, mint az azt előzetes videóban mutatták. Jaj aztán az AI útkeresésről ne is beszéljek.

Egy Total War Engineben szerintem mérföldekkel jobban nézne ki.

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#3) batman91 válasza adamssss (#1) üzenetére


batman91
őstag

Az csak egy sima HD változat volt nagyobb felbontással, semmi több. A mai rendszerekre optimalizálva. Ez viszont most egy teljes felújítás lesz, mint ami az első részének is van.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#4) oriic válasza adamssss (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ez nem a sima HD változat, hanem olyan felújítás, mint az első rész esetében. [link]

Live-Die-Respawn

(#5) vigorzol


vigorzol
csendes tag

Gondolom ez sem jön Steamre. :(

(#6) oriic válasza vigorzol (#5) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mivel az előző se jött, nem sok esélyt látok erre. Aztán ki tudja, Halo Collectiont is bejelentették Steamre, szóval bármi lehetséges. :D

Live-Die-Respawn

(#7) #78687232


#78687232
törölt tag

Xboxra is jöhetne, tökéletesen passzolna hozzá a bill+egér támogatás.

(#8) mg1992mg válasza oriic (#4) üzenetére


mg1992mg
senior tag

Hát nem tudom, nekem teljesen elveszítette az AoE 1 élményt a Definitive Edition, a második rész is azért működött HD kiadásként, mert ugyanaz a játék volt, ami. Nekem ez az új grafikai megjelenítés, stb.. Teljesen tönkretette az AoE 1 élményt.

(#9) Heroes fan


Heroes fan
őstag

Nekem ez volt a kedvencem hónapokat toltuk régen. Jöhet win 10 exlúzívként nem számít. Aki játszik az úgyis win 10-e van már, úgyhogy ez az exlúzivitás nem érint.

(#10) erer1000 válasza batman91 (#3) üzenetére


erer1000
őstag

Dehogy volt a mai rendszerekre optimalizálva a HD...

4k-n sírni tudnék olyan kicsi a kezelő felület alul , és nem lehet zoomolni se, ami hátrány is.

De hogy az igazi nem optimalizálást alá támasszam:
1 magot terhel csak..

És ez 2v6 multiba ahol 500 pop limitet rakok , már az ai megeszi azt az 1 szálat.. :D
Úgy belassul a játék hogy élvezni se lehet..

[ Szerkesztve ]

M5A99X-EVO R2.0 , 1050Ti, 4x8GB 1960MHz , FX 8350@4,4GHz, 1x3TB+2x1TB HDD, 120GB+480GB+1TB SSD || HP Pavilion 15-CX0000NH

(#11) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Csak jelenjen meg XO-ra is és akkor tuti veszek gépet megint. Amúgy a GDC-n szerintem a Razer-el karöltve lesz valami...

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#12) Heroes fan válasza l.skywalker (#11) üzenetére


Heroes fan
őstag

xboxot baromság mert rohadt kevés a rá megjelenő címek.

(#13) l.skywalker válasza Heroes fan (#12) üzenetére


l.skywalker
félisten

Mennyire kevés?

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#14) batman91 válasza erer1000 (#10) üzenetére


batman91
őstag

Na igen, nem is értem miért nem lehet a felbontás állítani. Még az eredeti verzióban is volt erre opció. Viszont nekem egyszerre a sok egység megjelenítésével nem volt bajon, sosem lassult be tőle. De erre nagyon sokan panaszkodtak.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#15) #78687232 válasza l.skywalker (#13) üzenetére


#78687232
törölt tag

Hatalmas a lemaradás ;]

(#16) l.skywalker válasza #78687232 (#15) üzenetére


l.skywalker
félisten

Ilyen rossz a helyzet? 🤭

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#17) Gery9112


Gery9112
őstag

Hát ha a 2. részt is felújítják nem lesz picit kevés a mostani, steam-en is elérhető HD kiadáshoz képest? Mármint a HD kiadáshoz jött pár kiegészítő, bővítve a játékot, gondolom a Definitive kiadás nem fogja tartalmazni a DLC-ket.

Hiába örülök, hogy foglalkozik a Microsoft újra ezzel a névvel, elég kevésnek érzem tartalom szempontjából ha csak az alapjátékot fogják felújítani.

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#18) Wesder válasza l.skywalker (#16) üzenetére


Wesder
félisten

Tudhatnàd hogy nincs rà jàték. Mi is csak a Dashboard-ot nyomogatjuk hébe-hóba.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#19) Heroes fan válasza l.skywalker (#16) üzenetére


Heroes fan
őstag

Red dead repertionról tudok csak azt kész. Halo sorozat is 10-en sok év után jön pc-re tehát ennyit róla.

(#20) l.skywalker válasza Heroes fan (#19) üzenetére


l.skywalker
félisten

Nem, én úgy hallottam, hogy a Red Dead Repertion csak Nintendo Switch-re van konzolon. Xbox-ra csak az első rész remastered verziója fog jönni. Kár, pedig gondolkoztam, hogy vegyek egyet. És akkor mit érdemes?

;]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#21) #78687232 válasza l.skywalker (#20) üzenetére


#78687232
törölt tag

Komolyan gondolja, ez a durva.

(#22) Wesder válasza Heroes fan (#19) üzenetére


Wesder
félisten

Orvos làtott màr?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#23) Heroes fan válasza l.skywalker (#20) üzenetére


Heroes fan
őstag

Milyen switch??, xbox one meg ps 4-re jött ki, azért valljuk be ez a switch is inkább kisgyerekeknek való legfőképpen.
Ez az egy cím jött eszembe nem néztem utána, mivel látom 90%-kuk ps 4-re is kijön mellette így ezért nem tudok teljesen xbox exlúzív címeket ezzel felhozni.
Max annak éri meg aki nem akar több százezer forintot költeni komoly vasra, ha van komoly vasa az embernek inkább várja meg az idén megjelenő valószínűleg a ps 5-öt.
Eddig egyedüli talán a haló sorozat volt az egyetlen tényleges xboxos, de már nem az.
Az age of empires meg soha nem volt konzolos játék meg nem is fog jönni se xboxra se ps4-re se ps 5-re majd.

(#24) Wesder válasza Heroes fan (#23) üzenetére


Wesder
félisten

Vannak bajok úgy látom.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#25) Viktor77 válasza Heroes fan (#23) üzenetére


Viktor77
titán

Az AoE2 volt PS2-re.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#26) l.skywalker válasza Heroes fan (#23) üzenetére


l.skywalker
félisten

Akkor ezekkel sem fogok tudni Xbox-on játszani? De ez szemétség. Nekem nincs pénzem PS4 Pro-ra, csak maximum egy Xbox One X-re. De ha azon csak Tetris van akkor nem éri meg.

;]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#27) atee_13


atee_13
őstag

Én annak sem lennék ellensége, ha csak maradna az eddigi játék, csak csinálnának hozzá minőségi extra küldetéseket. Én még ma is el tudok játszani vele, kicsit csiszolhatnák a AI dolgait, pl a már említett útkersesét mert abban tényleg vannak elég nagy blamák. De nekem nagyon tetszik a játék hangulata. A kis bevezető intrók az égetett szélű lapokon a történetfelvezetés és szerintem az sem rossz, hogy nem 3D-s a játék beleforgatás nagyítás nálam már lehet elvenne az élményből. A körvonalak kíhúzása nekem elegendő volt.

(#28) mg1992mg válasza Heroes fan (#23) üzenetére


mg1992mg
senior tag

"azért valljuk be ez a switch is inkább kisgyerekeknek való legfőképpen."

:W :C :(

[ Szerkesztve ]

(#29) l.skywalker válasza mg1992mg (#28) üzenetére


l.skywalker
félisten

Hagyd, én már azt értékele, hogy írni tud. :K

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#30) Heroes fan válasza mg1992mg (#28) üzenetére


Heroes fan
őstag

Yoshi is gyerekes, az hogy néhány trippla A-s játékot átportolnak switchre nem nagy szám.

(#31) Heroes fan válasza l.skywalker (#29) üzenetére


Heroes fan
őstag

Milyen géped van egyáltalán, hogy mindenáron xboxot akarsz?

(#32) l.skywalker válasza Heroes fan (#31) üzenetére


l.skywalker
félisten

Egy 1997-es Seat Alhambra-m.

;]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#33) Heroes fan válasza l.skywalker (#32) üzenetére


Heroes fan
őstag

windows 98-al :D:D

(#34) l.skywalker válasza Heroes fan (#33) üzenetére


l.skywalker
félisten

Nem, egy okoshűtő operációs rendszere van benne, amin elfut minden DOSbox.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#35) Heroes fan válasza l.skywalker (#34) üzenetére


Heroes fan
őstag

Hehehe nagyon vicces.

(#36) l.skywalker válasza Heroes fan (#35) üzenetére


l.skywalker
félisten

Na, akkor elértünk a beszélgetésben oda, ahonnan indultunk.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#37) Heroes fan válasza l.skywalker (#36) üzenetére


Heroes fan
őstag

Vegyél egy jó kis 1080TI-s monstrumot és nem lesz gond a játékokkal.

(#38) Wesder válasza l.skywalker (#36) üzenetére


Wesder
félisten

Igaza van, vegyél 400k-ért PC-t.:C

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#39) carl18


carl18
addikt

Én már nagyon várom az Age of empires 2 újra kiadását. Csak remélhetőleg nagyobb harcokba se fog be esni az fps :D Mert a AOE 2 HD változata elég borzalmasan fút nagyobb csatákba.
Esetleg az Age of empires 4 is megérne egy imát, arra nagyon kíváncsi leszek mit hoznak ki belőle.

Heroes Fan
Gépigényről banoltak, de szerintem itt se fogod sokkal tovább kihúzni. Hogy is volt régen? Nincs a procidon hűtés ? Esetleg rossz a monitor azért nincs fps?

Többi tagnak, nincs rá megoldás csak nézzétek levegőnek mi is így védekeztünk ellene.

[ Szerkesztve ]

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#40) #78687232 válasza carl18 (#39) üzenetére


#78687232
törölt tag

Nem vette észre hogy csak szívjuk a vérét, láthatóan jól elvan magának és mellette még másokat is sikerül szórakoztatnia.

(#41) Wesder válasza #78687232 (#40) üzenetére


Wesder
félisten

Mindig kell egy fórum bolondja.:))

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#42) l.skywalker válasza carl18 (#39) üzenetére


l.skywalker
félisten

Köszi a tippet :C

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#43) Heroes fan válasza Wesder (#38) üzenetére


Heroes fan
őstag

400 ezerből nem jön ki inkább 700-ból. Engem nem érint a konzol téma úgy sem, Pc az igazi és az is marad.
Már csak a ps4-ről kell szökniük a címeknek aztán jól is vagyunk.
Egyszer kell megvenni az egészet aztán több mint 100 fps-sel hasítanak a gamek azt nem lesz sebesség probléma. Jó pár évre levan tudva a gépvásárlás.

Nekem ez a rész volt a kedvencem úgyhogy jöhet.

(#44) Wesder válasza Heroes fan (#43) üzenetére


Wesder
félisten

Újból megkérdezem. Orvos látott már?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#45) Dilikutya válasza Wesder (#38) üzenetére


Dilikutya
félisten

RX570-nel és egy 6 éves AMD procival játszogatok, 1080p-re még tökéletes. :) Teljesen fölösleges egyben olyan drága gépet építeni, ahogy drágul, úgy lesz egyre rosszabb az ár/érték arány. Amikor egy Ryzenhez képest az i9 +20-30 fps lehet egy olyan címnél, ahol a Ryzen eleve tud 100+ fps-t, árban meg nem +30%...

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#46) Wesder válasza Dilikutya (#45) üzenetére


Wesder
félisten

Ez rendben van, de ő 700-ért ajànlott PC-t mert hàt #PCMasterrace:U

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#47) Dilikutya válasza Wesder (#46) üzenetére


Dilikutya
félisten

Jó, de az f*szság. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#48) VinoRosso válasza vigorzol (#5) üzenetére


VinoRosso
veterán

Hogy Steamre nem jön az még hagyján, de Win7-re se valószínűleg, amit semmi más nem indokol, minthogy azt akarják, hogy azt akard amit ők akarnak, azaz keresztben letolni az emberek torkán a kula minőségű terméküket.

(#49) carl18 válasza Heroes fan (#43) üzenetére


carl18
addikt

igen aki egy kicsit játszani akarok egyből építeni fél vagy 1 millióból számítógépet! ? És aki csak hobbiból játszik? Olyan nincs? Akinek nem a videójáték az élete.........

RX 570 például elég jó ár-érték arányú és 1080P-ben szépen hasít :)

[ Szerkesztve ]

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#50) l.skywalker válasza carl18 (#49) üzenetére


l.skywalker
félisten

A legjobb, hogy az ilyeneknek mint ő maximum egy második generációs okostelefonjuk van és mivel nem fizetős a fórum, így itt elő lehet adni a Megakockát :D Hány és hány ilyen volt már :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.