Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9) Titanboy


Titanboy
csendes tag

Az írás remek :C
Nekem is volt egy ilyen házam nemrég, egy TT Lanbox házat cseréltem rá, mert annak a hátsó 2x60mm-es ventijei rettentően gyengék, reménykedtem az Aerocool hátulsó 120-asában. Nem akartam a tuningtól elzárkózni, úgyhogy kicsit átalakítottam a házat. Az elülső rész alját kivágtam egy 80mm-es ventinek, ez húzta be a levegőt, a lábak miatt volt kb 12 mm, ahonnan ezt megtehette. A másik módosítás az volt, hogy a ház venti felöli részén a "dupla" merevítést kivágtam úgy ahogy volt, mert a vinyókeret magában is remekül megállt két merevlemezzel együtt, mégcsak nem is rázkódott, és így egy teljes szélességű és magasságú hűtőt is be lehetett rakni... majdnem. Addigra sikerült szereznem egy TR HR-01 Plus hűtőt, ami széltében 2-3 mm miatt csak ferdén fért be. A hűtőt jobban szerettem, mint a házat, úgyhogy azóta megint midtower van :) Persze a módosítást követően egy 92 mm-es ventivel felszerelt párhuzamos hűtő simán elfér, pl a Xigmateknek vagy a Noctuának is van remek akkora bordája. Amúgy tényleg jó kis ház, az illesztéseken kívül nekem még az nem tetszett, hogy nagyon sérülékeny az anyaga, nagyon könnyen összejönnek rajta karcolások.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.