Hirdetés

2024. július 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Szten Márs


Szten Márs
nagyúr

Szia!
Igencsak egyet tudok érteni az észrevételekkel, sajnos a Sony A200/A300/A350 anyagminősége igencsak gagyiműanyag érzetű, valami olyasmi, mint gyerekkoromban a búcsúban kapható műanyagjátékoké. Ettől eltekintve szubjektíve így is tetszenek a Sony gépei, ha ez nem lenne akkor pláne kifejezetten tetszenének.
Az A300 keresőjét hogy bírod idegileg egy filmes gép után? Még a többi digitális géphez képest is elképesztően kicsi keresője van, én majdnem hanyatt vágtam magam döbbenetemben, amikor belenéztem. Láttam a specifikációk alapján, hogy kicsire kell számítani, de tényleg durva élmény volt sajna :( Egy filmes gép után meg tényleg igencsak döbbenetes különsbég lehet.

Ja igen a vaku: biztos, hogy jó az a vaku digit gépre? Sok, filmes géphez készített vaku talpfeszültsége jóval nagyobb, mint ami digitre kéne, így nem csak, hogy nem ajánlott, de veszélyes is lehet a használatuk - már a gépre nézve.

Egyébként igen korrekt kis összefoglaló, majd további észrevételeidet, tapasztalataidat is várjuk :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.