Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#47) bteebi válasza SaGaIn (#33) üzenetére


bteebi
veterán

Ezt egyáltalán nem tudhatod. 10-20 évre előre látni? 20 éve a 120-as Pentiumom 16 MB EDO RAM-mal és egy 1,2 gigás HDD-vel jó számítógépnek számított. Nem tudom, te hogy vagy vele, de én nem hittem volna, hogy ebből mostanra már 3,5 GHz-en pörgő 6-8 magos processzorok lesznek ezerszer annyi memóriával és akár közel tízezerszer akkora HDD-vel.

Elmentél 15 éve bókernek, mert baromi jól fizetett, mostanra meg utcára kerültél a robotok miatt. Gondoltad volna valaha? Elmész sebésznek, de a robotok 15 év múlva már gyorsabban és jobban operálnak, mint te, sohasem fáradtak vagy másnaposak, és garantáltan 100%-kal kevesebb törölközőt vagy szikét hagynak a páciensben. De elmehetsz programozónak is, az most úgyis baromira hiányszakma. Mivel az értelmesebbek közé tartozol, ezért 8 év alatt már el is végzed az egyetemet :DDD. Viszont mire kilépnél a junior programozói státuszból, addigra átveszi a helyedet az AI. Szóval nem olyan egyszerű kérdés ez...

Akik látják a jövőt, azokat pont most akarják kiűzni a kereskedelmi tévék adásaiból. Gondolom ezt is látták előre, ezért kértek a szolgáltatásaikért olyan bicskanyitogatóan magas árat. Most majd elmehetnek ők is programozónak vagy sebésznek :DDD.

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.