Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4) DraXoN


DraXoN
addikt
LOGOUT blog

Értem én.. csak... ne nézzenek már hüJének kérem szépen..

Az a kommunikáció amit csinálnak az teljesen átvágja az embert (legalábbis akarja). Még hogy majd a szolgáltatók fizetik meg, és nem fogják áthárítani.. ahaaa.. na persze. Az én nevem meg Móricka.

Az internetadó egyébként se normális, úgy hiszem annak a csatornának "szabadnak" és elérhetőnek kell maradnia amennyire csak lehet, de egy ilyen lépés ezt jelentősen korlátozná.. úgy hiszem a "világbékéhez" a közös és "főnökök" nélküli kommunikáció sokat segíthet.. azaz, szerintem a hosszútávú túlélés múlhat rajta, a régi rendszerek helyett sokkal kevésbé lesznek határok, így mindenki egy nagy család része lesz egyszer (nem véletlen nem szeretik a diktatórikus rendszerek).. bár ehhez kellhet még pár száz év. <--- na ez eléggé utópikus, már-már fantáziaregénybe illő részlet, de remélhetőleg megvalósul.. egyszer. Különben ahogy Pákó mondta más kontextusban: "Mind megfoKtok haLni!"

Magyarországon túl sokan élnek létminimum alatt, és egy ilyen költségemelés is sokat kivenne a pénztálcából...
A szolgáltatók akiknek meg gondjuk van, akkor váltsanak üzletpolitikát.

Az állam meg már ne plusz bevételt próbáljon beszedni, hanem javítsa a hatékonyságát, és nézzen szét egy független testület az APEH (NAV) háza-táján.. Nem azért de tudom, hogy az ottani takarítók nincsenek bejelentve ;] ... Illetve vannak olyan adóbevallások amit az ott dolgozóknak kérdés nélkül el kell fogadniuk (bizonyos nevek).. ipari méretekben megy itt a sikkasztás kérem szépen.. És a fejétől bűzlik a hal is.
Egyébként is úgy volt a választásokkor, hogy a kevesebb képviselővel "olcsóbb" lesz a háztartás. Hát akkor miért vették vissza a maradékot is mint tanácsadót? Hol itt a spórolás és "tiszta" rendszer?
Hogy itt a "Balkánon" nincs az tuti...

[ Szerkesztve ]

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.