Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kolopele


kolopele
nagyúr

Nejem pedagógus, szóval ő is, én is rálátok ezekre a dolgokra, viszont messze nem ez a legfőbb probléma, mármint hogy a szülő megvesz mindent a gyerekének, hanem az, hogy ezt azért teszi sokszor hogy ne kelljen vele foglalkoznia. Jómagam is mindent megadok nekik, már 9 évesen mindkettőnek olyan gépe volt ami sok felnőttnek sem lesz soha, de minden szigorú szabályokhoz van kötve egyrészt, na meg ugye egy családi kirándulás alkalmával nincs olyan hogy "de apa, hozzuk a tableteket is". Olyan szinten nincs, hogy nem is kérik, és ez a valami. Iskola idő alatt max. ha minden kész egy-két óra mehet, a többi családi szórakozás. Ahol nem teher a gyerek, vagy nem megélhetési célból jött világra általában így működnek a dolgok, bár az is igaz, utóbbi két esetben max. anyukának van pénze okostelefonra, műkörömre, a gyerek meg a nyári cipőjében megy az oviba télen. Ezek a gyerekek azok sajnos, akik az otthoni példát beviszik az oviba is már, nem lehet bírni velük, mocskos módon szólnak oda a pedagógusnak, majd viszik tovább még rosszabb formában az iskolába, és lesz belőlük végül..........ezt már inkább nem írom le. Megmondom őszintén, én inkább tőlük féltem a gyerekeimet, mint azoktól akik naponta játszanak is a gép előtt, persze a szülők által maximálisan odafigyelve.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.