Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) tothmaxy182


tothmaxy182
őstag

A kamera tényleg elég siralmas képeket csinál... A telefon többi része viszont tetszetős...

Jah, meg az ára rohadt magas...

[ Szerkesztve ]

Minden szavam magánvélemény!

(#2) hemaka


hemaka
nagyúr

Nem rossz tepsi, csak kár, hogy a kamera bibis. :U

(#3) Norbi21


Norbi21
senior tag

Ha nem lenne ilyen gáz a kamera, akkor is sokallnék érte ennyit. Egyébként meg tetszene is, ha beállna az ára :)

(#4) Brutális eb


Brutális eb
addikt

Komolyan megmagyarázhatná már valaki,hogy miért maradt ki ebből is a kb 3 forint harminc filléres villanó.(Android nem kezeli számomra nem indok,áremelés irrelevánsnak tünik)
Ez már nem az első csúcs közeli gépezet aminél ezt eljátszák. :(
Egyébként remek készülék,remek teszt. :R
De jövő évi teló vásárlásnál mardok a masszív motonál.

UI.tulajok reménykedhetnek,hogy kamera csak szoft.szinten gáz és nemsokára jön valami javítás.
Ellenkező esetben most jobb ha nem írok semmit.(tudom ez egy teló de azért.....)

[ Szerkesztve ]

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#5) AS


AS
félisten

Galaxy S mellet ez készülék értelmetlen...

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#6) z0d1AK


z0d1AK
veterán

Csúnya. :(((

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#7) amanoba


amanoba
őstag

az első oldalon a BB és Moto mellett kifejezetten bénán néz ki..

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#8) smkb


smkb
őstag

Furcsálnám ha Power VR SGX540 lenne benne... a Qualcomm Spandragon 8x50-ekban a jóval gyengébb régi AMD alapokra épülő Adreno 200 van.

Abban meg igazat adok AS-nak, hogy a Galaxy S mellett ez valóban nem túl piacképes szerkezet.

[ Szerkesztve ]

(#9) Napfénysüti válasza AS (#5) üzenetére

Ennyi pénzért valóban. Ha legalább olcsóbb lenne a Galaxynál 20-30k-val akkor jó vétel lehetne. Kamera mondjuk katasztrófa benne. Bizakodó voltam a cikk elején hogy az Acer nem száll el az árával de sajnos nagyot csalódtam. Valahogy a telefonjaik kezdő árazását annyira nem tudják belőni... :(

Més que un club!

(#10) D@niel


D@niel
addikt

Várom a Torch tesztet...

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#11) er2es


er2es
tag

jó teló nagyon , de ebben az árban van sokkal jobb nála... sőt... pár tízessel ezalatt is jobbak vannak

(#12) daninet


daninet
veterán

Semmi pénzért nem adnám oda a Galaxy-mat ezért, számomra az egyetlen pozitívum, hogy nem úgy néz ki mint egy iPhone végre....

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#13) FRENK1988


FRENK1988
veterán

A teszt az első osztályú. Dobozképért :R. Csak a telefonnal vannak kisebb bajok. De attól jó vétel lesz ha még reszelgetnek szoftveresen a telefonon

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#14) fateless válasza FRENK1988 (#13) üzenetére


fateless
veterán

... és fűrészelnek az árból :U

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#15) crey


crey
MODERÁTOR

Rusi:

Kihagytad az Acer első csúcskészülékét a teszt elején, a neoTouch S200-at.

Annak is kritikán aluli a kamerája, úgy látom portolták ebbe is. . :( - mondjuk azon van villanó, de minek? Mert lófüttyöt sem ér. ..

A hozzáfűzni valóm:

A teszt elég jól sikerült, de nem kell cicomázni ha valami szar, írd le nyugodtan, nem fog senki megsértődni.

Odáig eljutottak már, hogy fém is került a házba, illetve sok rosszat el lehet mondani az Acer-ről, de legalább megveszi a driver licenszeket (S200 és a Toshiba drivereit portolták HD2-re is pl).

A Snapdragon QSD8250 SoC-on tényleg AMD grafikus chip van, SGX-et hírből sem látott.

Akármit csinál az Acer, ennyi pénzért, ilyen support mellett a hajára kenheti a készülékeit. Tessék Kelet-Európában is kiterjeszteni a hálózatot, mind szervíz, mind rendes forgalmazók szempontjából, és akkor lehet miről beszélgetni. Addig nem.

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#16) orpheusone


orpheusone
csendes tag

En vartam ezt a keszuleket,vannak komprumisszumok de szerintem par honapon belul versenykepesse valik,bar a galaxy s-el nemfogja tudni felvenni a versenyt a hianyossagok miatt,de ugy ahogy a liquid es a s200 f1,szepen lefog esni az ara arra az arra amennyit mar meger,az pedig korulbelul a 110 ezer forint,amivel mar versenykepesse fog valni,es akinek nemkell csuszszuper kamera,es a halksaga sem bantja a fulet ,ugy ezt fogja valasztani.

..persze felteve ha tetszik neki a kulseje(Szerintem ha a fem resz nemolelne korbe,csak a fekete resz lenne a telefon szebb lenne,de ez szubjektiv)
..ha nemzavarja a hazai megnemoldott szervizeles.
..ha nemjon ki egy keszulek addig sokkal jobb arcedulaval,es egy picivel atgondoltabb tervezessel(picivel jobb kamera,kicsivel jobb hangszoro)

Nemlesz slagertermek,az acernek meg hianyzik az a kis plussz,amivel kepes lehetne feltorni ezen a piacon,de azert sok embernek meg igyis egy jo alternativat nyujthat,persze majdcsak 100 ezer koruli aron.

(#17) Rusi válasza crey (#15) üzenetére


Rusi
senior tag

Már nincs kihagyva. ;)

Nem akartam durván lehordani, mert azért alapvetően nem rossz kütyü ám, jó a saját felület, a kijelző is elég jó, igazán csak a kamera az, ami rettentő gyenge, pedig ott a HDMI. Vékony, elég normálisan néz ki, normálisan működik (fagyás egyszer se volt), Android van rajta, ott a Snapdragon, tehát többségében rendben van. Az ára persze egy másik kérdés, mert ha minden perfekt lenne, akkor is sok volna ennyi érte, mivel a mások által példának hozott Galaxy S olcsóbb és még többet is tud (elvileg HDMI kábel is lesz hozzá), a kijelzője meg főleg durva.

Mobilaréna (2010-2017)

(#18) joey04 válasza Norbi21 (#3) üzenetére


joey04
titán

így van. eszméletlenül drága, nem is értem hogy gondolták ezt az árat...

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#19) stevve válasza Rusi (#17) üzenetére


stevve
nagyúr

Ez a PowerVR hivatalos specifikációból jött? Valamit nagyon elnéztek akkor az Acer-nél - vagy valami új "koktél" született. :D

(#20) verser233


verser233
senior tag

de vártam sokáig ezt a készüléket :U . Az elődje volt nálam sokáig, az jó telefon. Ennél meg már nem bírtam tovább várni és megvettem az SGS-t. Nem bántam meg :K :B

https://hogyantipp.com - Okoseszköz tippek, trükkök, mobilos háttérképek

(#21) AS


AS
félisten

Az a baj hogy ezek a PC-s gyártok Acer Asus Dell , jól rakják össze a hardvert de nincs tapasztalatuk a telefon részlegben ahogy Kamera részlegben sem, sosem áll a össze a kép.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#22) orbano válasza AS (#21) üzenetére


orbano
félisten

inkább csak annyira szerteágazó az üzleti tevékenységük, hogy semmihez nincsen normális emberük, aki _terméket_ tudna fejleszteni. nem kell ahhoz tapasztalat, hogy megmondja valaki, szar benne a kamera, vagy nem elég hangos. ez managementi kérdés, nem mérnöki.

A vér nem válik VAZZE!™

(#23) GabeCivic


GabeCivic
csendes tag

Nagyon szép és nagyon jó, de 600 euróért ott az iPhone 4...

Elnézést ha nem válaszolok vagy nem reagálok, ritkán vagyok aktív.

(#24) FRENK1988 válasza fateless (#14) üzenetére


FRENK1988
veterán

na igen. Az lemaradt:D

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#25) Alwares


Alwares
aktív tag

80 ezerért vevő lennék egyre! :D

(#26) JanFe


JanFe
aktív tag

Alapjaban nem rossz keszulek, kar hogy elbaltaztak a kamarajat + az ara is magas.

"There is nothing permanent except change"

(#27) raulicio


raulicio
senior tag

A cucc nem lenne rossz, ha 3 apróságtól eltekintenénk.

a.) szar kamera
b.) tényleg nagyon halk a rendszer, az egész stream romot portolták s100 liquidre, szóval ott próbáltam. A dolby nagyon sokat javít a hangzáson, nem tudom itt miért van ennyire fapadosítva, hogy lehet állítani külön a magas és mély hangokat. Az értesítési sáv pedig egyszerűen rossz helyen van alul, nem csak eltakarod, de sokkal inkább megnyomod véletlenül és az idegesítő.
c.) AZ ÁRA! 160k??? Normálisak ezek? A liquidben pont az volt az egyik vonzóerő, hogy a konkurenciához képest olcsóbb volt, és emiatt az ember boldogan feledkezett meg a gyenge supportról és hasonlókról. Ráadásul ha az acer tényleg komolyan kezdeni szeretne vmit a telefonokkal akkor még sokkal fontosabb lenne, hogy az első telefonjait (androidos) olcsón adja, hogy minél jobban terjedjen.

(#28) Dare2Live válasza Alwares (#25) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

annyiért versenyképes is lenne...

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#29) Gengi válasza raulicio (#27) üzenetére


Gengi
senior tag

A mobilarena-s tesztekben szereplő árak sokszor inkább prezentáció jellegűek. Legtöbbször a készüléket forgalmazó cég árát írják bele. De mivel általában nagyon frissek és gyorsak a tesztelők ezek az árak nem a hazai általános forgalmazási árak ,hanem sokszor külföldi importokból származó drága cuccok. Hamarosan ha felbukkan több boltban is ez az ár brutálisan csökken. Mondhatni ,hogy ez a drágább tájékoztató jellegű ár. A Nokia C1-00-hoz is az indiaiak kb 50 dollárért jutnak hozzá.

PSN:Mak1wara "A Tudásalapú társadalmat megette reggelire a fogyasztói társadalom"

(#30) Napfénysüti válasza AS (#21) üzenetére

Ráadásul az árazást se találják el. Laptopoknál se csúcs kategória az Acer de ott legalább korrekt az árazás. Viszont a telefonjaiknál nem tudom hol élnek. 0 supporttal ennyit elkérni több mint pofátlanság. Sokat kell még tanulniuk... :U

Amúgy ezt a készüléket hivatalosan forgalmazzák itthon vagy csak szürkeimportban kapható?

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#31) Gengi válasza Napfénysüti (#30) üzenetére


Gengi
senior tag

Én még csak a speedshopban láttam. Ebből szűrd le a konzekvenciát.

[ Szerkesztve ]

PSN:Mak1wara "A Tudásalapú társadalmat megette reggelire a fogyasztói társadalom"

(#32) Rusi válasza Gengi (#31) üzenetére


Rusi
senior tag

A konzekvencia az, hogy hivatalosan kapható a készülék. Az egy másik dolog, hogy a Speedshopon kívül más nem forgalmazza (még), de gondolom nem arra céloztál, hogy a Speed-nél szürkeimport lenne, mert nincs.

Az ára nyilván fog majd csökkenni, de eleve ott a gond, hogy pl. a Galaxy S-hez képesti 40 ezer forintos töblete bizony nem fog eltűnni, mert annak is csökken folyamatosan az ára.
Amúgy igen, az esetek többségében a forgalmazó, illetve a hazai hivatalos árat vesszük figyelembe. Ha a készülék még nem kapható (vagy hivatalosan nem is lesz) itthon, akkor a szürkeimportos, GSM bolti árak alapján ítélünk, hiszen ilyenkor a potenciális vevőnek sincs választása máshol megvenni.

Mobilaréna (2010-2017)

(#33) Vtwo


Vtwo
senior tag

Az ára és a kamera nem tetszik.De előbbin az idő,utóbbin egy sw frissítés segíthet.
Alapjában véve egész jó a kütyü.

(#34) .bableWes


.bableWes
őstag

hát a kamera enyhén szolva barna, de a formája tetszetös

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#35) zsigus válasza .bableWes (#34) üzenetére


zsigus
őstag

Nekem pedig pont a formája nem tetszik, valahogy hiányzik belőle a komolyság ezekkel a lekerekített élekkel, de hát ízlések és pofonok.

(#36) Gengi válasza Rusi (#32) üzenetére


Gengi
senior tag

Nem arra gondoltam ,hogy ez szürke import lenne.

De a speedshopban a galaxy S is 150 000 Ft még mindig. Ez az ár is a monopól forgalmazói helyzetéből jön. Amiért írtam ,hogy bitang gyorsak vagytok ,ami áldás ,hogy a készülékről hamar lehet olvasni ,de átok is mert a speed kap 2,5 darab Steam-et eladja jó drágán és ez befolyásolja a készülék értékelését. Ez pedig valahogy ellenszenvet kellt. Ránéz valaki azt mondja ,hogy drága és szar. Pedig nem feltétlen ilyen drága csak az első fecske került ennyibe. De nem akarok átmenni flame háborúba ,mert azt meg megértem ,hogyha minden friss húsú tesztnél nem írnátok oda az árat az se volna jobb vagy épp megvárnátok a bővebb telítettebb piacot ,hiszen akkor az exkluzivitásotok veszne el. De (Emellett nem lehet elmenni) Viszont az "i" betűs készüléknél nem írtátok ki az árát ,holott bőven a duplája volt ennek és Magyarországon több boltban is árulták horribilis áron. Nem bántásnak szántam ezt a hszt.

PSN:Mak1wara "A Tudásalapú társadalmat megette reggelire a fogyasztói társadalom"

(#37) rolkaDb


rolkaDb
aktív tag

Tetszetős kis telefon. De ez a kamera egy 0ká**k.(és még az ára is a csillagos egekben van) :(

Jó cikk lett amúgy. :R

(#38) LA_COSTE


LA_COSTE
senior tag

Jó lenne, ha úgy lépnének be a piacra, hogy olcsón adják a készüléket, ami ugye lehetetlen.
Legalább az érezné az ember, hogy különleges a készülék ami a kezében van, ennél nem lehet azt érezni. Legalább a tartozékokkal nem spóroltak.

(#39) EczkE


EczkE
addikt

Vannak biztató jelek. :K

Asszem mindenféleképpen!

(#40) Napfénysüti válasza Rusi (#32) üzenetére

Az Acer magyar oldalán mért nincsenek telefonok? Nehogy ez is olyan legyen mint az S200 hogy ha tönkremegy akkor mindenki mossa a kezét és küldözgeti ki franciába ahol áll x hetet. :(
Nem tudnád megérdeklődni az Acer magyarországi képviseletétől hogy a telefonokkal mi hivatalosan a helyzet? :R

Més que un club!

(#41) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Hogy csúnya, az még hagyján, de hogy ez nem ér meg 160K-t, az egészen biztos.

(#42) Valentino K.


Valentino K.
senior tag

Nem tudom, hogy mitől van így elhalva pár ember.

1. csúnya (főleg azok az alsó gombok undorítóak)
2. drága
3. szar a kamerája
4. semmi újdonságot nem vonultat fel

Ha meg tudok venni egy HTC-t vagy Samsung telót 100-110 körül, amikről tudom hogy JÓK, akkor mi a pöcsnek költenék még +50 rugót egy telefonra, ami totál lutri vétel?
Sohasem értettem ezt az üzletpolitikát. Ha bejön egy (új) cég a mobilpiacra akkor mindig elbukik mert vagy 1. nem kínál semmi újdonságot 2. túlárazza a telefonokat olyan riválisok ellen, mint pl Samsung, HTC, Nokia...stb

Ha adnák 80 rugóért, akkor azt mondanám, hogy oké.
Ha 160 rugóért lenne benne valami olyan, amit eddig még nem láttunk akkor megint oké lenne a válaszom.

De könyörgöm, nincs benne semmi extra... :W

[ Szerkesztve ]

Nikon D500 / Sigma 18-35 F1.8 / Nikon 300mm F4 PF / Asus ROG

(#43) alamuszi válasza ^Clown (#41) üzenetére


alamuszi
senior tag

Acer kb ennyi nem több és nem kevesebb.

"Technológiai problémák nem fordulnak elő az Apple készülékeinél." - Ulkesh

(#44) Thome


Thome
addikt

Megnéztem volna egy videót erről a felületről! Kár hogy kihagytad!

(A Spicám is jobb képet készít ettől a gané kamerától...)

Egyébként a cucc az tetszik, kamera szar, de összességében bejön.

(#45) itsmeyeah


itsmeyeah
tag

Talán árban nem a legjobb a telefon...meg hát a kamerája sem tökéletes,de például nagyon jól felszerelve adják oda(fóliára,memkarira gondolok).

beats by dr Dre füles kapható nálam

(#46) ak76


ak76
senior tag

Csak jönnek, csak jönnek ezek az "egyentepsi" érintőkijelzős okostelefonok, én meg nosztalgiával gondolok a régi hagyományos telefonokra, kb olyan ez, mint amikor anno a Samsung elkezdte fosni magából a "csúszkafonokat", a tizediknél hümmögtem, a századiknál ásítoztam, el tudom képzelni milyen baromi unalmas lehet cikket írni szinte TÖK EGYFORMA készülékekről..
Oké persze, bada, meg android, meg a többi, stb...
Még "jó" hogy ennek itt szar a kamerája, és horror az ára, ja, és Acernak hívják, bár ezzel az erővel lehetne mondjuk Nokia, Samsung, Motorola, HTC, vagy BÁRMI más..
"Kissé" fantáziátlannak tartom a mai készülékeket, van egy-két jó ötlet, próbálkozás, pld X10 mini pro, de nagy általánosságban engem bizony untatnak ezek a készülékek..
Igazából a KARAKTERT hiányolom, az EGYEDISÉGET, azt, ami miatt megmarad bennem egy teszt után is, ilyen volt egykor a Nokia 7110, 8810, 8850, az Ericson T-28, vagy a Motorola V70, V3, a Star Tac, az Aura, esetleg az emlitett X10 mini pro..
Persze klasszak ezek az újak, szoftveresen, hardveresen, mindent tudnak, tényleg mindent, de most őszintén, MI az ami miatt leküzdhetetlen birtoklási vágyat kéne éreznem egy ilyen jellegtelen tepsi iránt???

[ Szerkesztve ]

(#47) Old FatBoy


Old FatBoy
aktív tag

Szerintem a 720p-s felvételt ki kellett volna próbállni egy olyan microSD-vel is ami legaláb clas4-es.
Én a motorolaxt720-al szívtam meg mert clas6-os kártyát ígértek mellé és valójában clas2-vel szállították,én meg csak hörögtem a darabos felvételen.
A fotók minősége még javulhat nem ez az első mobil amit trágya szoftverrel adnak ki és a késöbbiekben optimalizállják.
Na ezt nem azért írtam,hogy bárkit is rábeszéljek erre a készülékre.

Audiophile Troll

(#48) #Morcosmedve


#Morcosmedve
veterán

a Veres Péter úzi videó nagyon durva olyan szinten tulszaturál, a kék és a piros szineket pedig mind2 videón elrontja...de ha belegondolounk ezen kivül (ár?!) minden megvan...és én még mindig azt vallom ha fényképező kell vegyen azt és ne csodát 5mp ről...az annyira jo h ekkora kijelzön (wvga) jól mutat!
üdv!

© asszongya'hogy

(#49) plus44


plus44
veterán

Ott rontották el hogy, ennyi az ára. 100k-ért simán versenyképes lenne, vagy legyen 110-120k maximum, de még így is nagyon húzós lenne.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#50) MartOOn


MartOOn
addikt

nagyon zsír kis gép! nekem tetszik!!! az ára horror ez tény de majd megy lentebb majd megveszem akkor.

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.