Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) dokanin


dokanin
aktív tag

Tök jó! Most már csak egy új biost kéne kiadniuk a Predator Helios 500-hoz, hogy támogassa a 3000-es Ryzen-eket és én lennék a legboldogabb.

(#2) L4mie


L4mie
veterán

jó hír! Követendő lenne minden gyártótól.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#3) Chaser


Chaser
titán

Kihagytad a 3. opciot:
A vasarlas helyere is visszaviheti a vevo a gepet o meg intez futart v eljuttatja a termeket hivatalos szervizbe -, ahogy barmit, a kereskedonek pedig kotelessege intezni a tovabbiakat, szoval eddig sem volt kotelezo a call center, csak valaszthato opcio

Mindenesetre az alap 3 ev gar jo hir :R

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#4) Zotya84 válasza Chaser (#3) üzenetére


Zotya84
őstag

Csak elfelejted, hogy a legtöbb kereskedő úgy általában leszerja a gar intézését, így lehet, hogy oda visszavive bő egy hónapig nem géped, míg háztól-házignál jellemzően 1 hét alatt lezavarta az Acer a mutatványt. Mostanra meg már csak törekedniük kell a mihamarabbi elintézésre. Szóval, ha jót akarsz, akkor ahol van, ott a gyártói gar intézést választod. ;) (Anno én monitorom is a 3 éve vége előtt beszart szerda este, csütörtök reggel elintéztem a két telefont, és szerdára újra volt saját monitorom...)

Sőt, emlékeim szerint az Acer csoport jótállási jegyein csak az elég apró szövegekben volt leírva a bolti út járhatósága, és kiemelve a közvetlen elérhetőség. És a 3 évnek meg pont ideje volt már, mert szinte minden gyártó adja egy ideje már a 3 évet. (Talán a Dell kezdte, de egy jó ideje a HP is adja a consumerekhez, ugyan ők akciónak álcázzák a dolgot, bár tatyót és egeret is kapol hozzá.)

Mi ez a hülyeség? Nokiánál ütésállóságot nem fejszével kellene tesztelni, hanem elkezded ütni egy 3310-zel... - L3zl13

(#5) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Régebben az Acer 1 év garanciát adott laptopra,miután megirtam itt a MA. hogy ez csunya dolog felviték 2 évre, Most meg három. :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#6) Chaser válasza Zotya84 (#4) üzenetére


Chaser
titán

Nem felejtek el senmit, de az is egy lehetoseg, ertelmes bolt meg nem akarja huzni, mert a magamfajta szereny emberek ha el kezdenek telthaz elott panaszkodni az nem jo reklam ;]
Acer meg egyeb gyartok teljesen mindegy mit ir, a jogszabalyokat nem ok hozzak
Nem mindig fenekig tejfel a call center sem egyebkent
Dell mar nagyon regota 3 ev gart ad, ha-nal az tul regi nem lehet, rajtuk kivul en nem tudok masrol, almaeknal is csak azert adnak kettot, mert eu jogszabaly miatt kotelezo ( :

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#7) Reggie0 válasza L4mie (#2) üzenetére


Reggie0
félisten

En gariztattam parszor acer-t, sok koszonet nem volt benne. Az igeretek helyett pl. gyarthatnanak jobb minosegben, arra mar azt mondanam, hogy valami.

[ Szerkesztve ]

(#8) Chaser válasza Reggie0 (#7) üzenetére


Chaser
titán

En most ms kontrollerrel szivok, kozvetlen veluk intezve, holnap lesz egy honapja h elvitte tolem a futar:) 8-an befutott a celallomasra, meg is oldottak, azota se ert vissza

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#9) Reggie0 válasza Chaser (#8) üzenetére


Reggie0
félisten

Szerintem ez a resze nem is feltetlen gyartospecifikus. Ha a tavolsag miatt nem lehetseges az asztalt boritani a szervizesre, akkor csokken a szinvonal.

De viccet felreteve, nem veletlen a jobb markak helyi szervizt is uzemeltetnek, egyszeruen rovidebbek az atfutasi idok es kisebb a szallitas miatti kockazat. Illetve, a kozvetlen leadasnal nincs olyan, hogy veletlenul tegla erkezik a dobozban, stb..

Acernen en azon rohogtem nagyot, hogy pl. szallitasi serulesnel, mivel nem a felhasznalo van szerzodesben a szallitoceggel, kikotik, hogy gyari dobozban kell visszakuldeni, vagy a felhasznalonak kell bizonyitani, hogy a sajat csomagolas legalabb akkora vedelmet biztositott. Szoval tartogasd orokke az osszes cucc dobozat.

[ Szerkesztve ]

(#10) Chaser válasza Reggie0 (#9) üzenetére


Chaser
titán

pontosan erről van szó
menet közben derült ki, h csak megnézik a kontrollert, ha tényleg defektes akkor cserélik, egy már javítottra, az meg v uo. állapotú mint amit küldött a user, v nem :d én speciel egy 100% újszerű kinézetű és állapotút küldtem be, ki is fejeztem aggodalmam a support felé ( : mert ugye nem volt aki jegyzőkönyvezze az állapotot, szerencsére megnyikkant a gép is, ami szintén uo. állapotú mint a kontroller, és nyilván szeretném is uo. állapotban visszakapni
supportban nagyon jó az ms kommunikáció terén, de pl a kontrollereket a magyar postával szállíttatják vissza a németektől ( :meg az h leharcoltat küldenek újszerű helyet az pfffff, topikban egyik tag mondta harmadjára küldte vissza a kontrollert, lehet nagyon ritka az ilyen, de egynek sem kellene lennie
az ms-nél azt mondták, véletlen se küldjem gyári csomagolásban, mert azt amiben küldtem nem kapom vissza, egy egység csomagolásban jön vissza mindig a termék
innentől ha szállítás közben defektes lenne, mert a user rosszul csomagolja be, azért izgalmas lenne h kin akarják leverni a báááálhét'
szóval ennyit a call center csodáiról, amikor nincs gond akkor örömbodogsá', de amikor gond van az mókás tud lnni

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#11) UHHH


UHHH
senior tag

Egy szóval: Bátrak! :Y

Azért biztos, ami sicher: Még maradok a Dell Latitude családnál.

Huawei 4G+ router eladó: https://hardverapro.hu/apro/huawei_b525_s-23a_lte_cpe_cat6_fuggetlen_4g_sim_ka/friss.html

(#12) sowi


sowi
őstag

kiraly, amit meg majd nem tudnak megcsinalni az jon hozzank, as usual...

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#13) nexplo


nexplo
őstag

Amennyibe kerülnek a gépek igenis így kéne ilyen korrekten adni a garanciát. Esetleg fillérekért a +1 vagy +2 évet még. És mint előttem páran én is azt mondom hogy ez kéne hogy az alap legyen minden gyártónál.

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

(#14) npetike1


npetike1
csendes tag

Halkan kérdezem, vajon miért eladó az ingatlan?

(#15) nexplo válasza npetike1 (#14) üzenetére


nexplo
őstag

Nem hiszem hogy a gari miatt :DDD

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

(#16) pusszycat válasza npetike1 (#14) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Talán kinőtték. :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.