Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ƬΛЯΛ


ƬΛЯΛ
senior tag

Tetszetős ez a modell is :K Mostanában bejönnek ezek az acer laposok :U Jó írás! :R

vapebook.hu - őszinte ecigi tesztek, vaperektől vapereknek

(#2) Paul119


Paul119
addikt

gondolom a 165ezres verzióban esélytelen a 940m :D Kivancsi vagyok azok a zsanérok mennyi idő után repednek / törnek le :D

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#3) Daywalker válasza Paul119 (#2) üzenetére


Daywalker
addikt

De, csak abban előző generációs i3-as cpu van. Ha kell az új, akkor 205e a minimum.
Egyébként szerintem nem fog eltörni, normál használat mellett egy ideje nem voltak ilyen problémák szerintem.

[ Szerkesztve ]

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#4) Feketelaszlo


Feketelaszlo
senior tag

Szálcsiszolt alumínium...pfujj. Láttam pár ASUS-on, de ezt a dolgot nem kéne erőltetni notebookon. Ennél még az én V3-551G-m zongorolakk-fekete műanyaga is szebb, pedig az sem egy díjnyertes design. A bilentyűzetként megvalósított power gomb is mínusz pont, a sülyesztett klaviatúrát nem merem véleményezni, ki kéne próbálni. Zsanérokról írhattatok volna benyomást, korábbi modelleknél típushiba.
Viszont úgy látom ugrásszerűen nőtt az alján a szellőzők száma, ezért buksiveregetés jár. De hogy csak a csúcsmodell kap 8 GB RAM-ot 270.000-ért, az nonszensz. 3 évvel ezelőtt a már említett elődje ezt 100.000 forinttal kevesebbért kínálta (még ha AMD hardverrel is), s még az is DDR3 volt. Tudom, hogy más gyártók is aranyárban mérik a RAM-ot, de 2015 végefelé a középkategóriának is át kéne lépnie a 4 GB-n. Vagy akkor barebone alapon egyáltalán ne is rakjanak bele se vinyót, se memóriát, majd vesz bele a user külön. Ennek a szériának mindig is az ár/érték aránya volt a vonzó, az a alapomodelleknél most is meglehet, bár én már nem érzem annyira ütősnek, mint mikor én vettem.

(#5) Daywalker válasza Feketelaszlo (#4) üzenetére


Daywalker
addikt

"Zsanérokról írhattatok volna benyomást, korábbi modelleknél típushiba."

Egészen pontosan mi is volt az a típushiba? Mert azt nem mondod:) 3,5 éve nyüstölök egy M3-ast minden nap, és amit kap az nem normális. Ennek ellenére csak kicsit lazult meg, egyértelműen billegősebb lett, de ezen kívül remekül szuperál. De én nem vagyok átlag user.

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#6) Feketelaszlo válasza Daywalker (#5) üzenetére


Feketelaszlo
senior tag

Bocsánat, a típushiba talán nem a megfelelő megfogalmazás, mert feltételezné, hogy nem ilyenre akarták gyártani, mondjuk úgy, hogy szimplán "gagyi". Az én gépemen azt hiszem 3 vagy 4 miniatűr csavar kapcsolja a készülékházhoz, pont ott, ahol nagyon törékeny és viszonylag vékony a műanyag. Már pár hónap után érezhetően pontatlanabb, akadósabb lett a mechanizmus. Dell, ASUS notikon (amikkel össze tudtam hasonlítani) azért érezhető volt, hogy van tartása a képernyőnek, nem fog beleremegni, ha belekap a tavaszi szellő. Én mondjuk nem vagyok az a notórius nyitogató, mert itthon mindig külső montirra kötve, lecsukott fedéllel használom, ahova meg viszem, ott non-stop nyitva van, de ez talán egy olyan pontja a gépnek, amire ráfért volna egy kis plusz törődés.

(#8) ozsvar


ozsvar
tag

Mennyire lehet manapság megbízni az Acer ilyen olcsóbb modelljeiben? Régebben "csak DELL a jó" elvet követtük, aztán jött egy-két érdekesebb Samsung, Lenovo, egy-egy Toshiba, de az Acer mindig "fúj" kategóriába esett a külföldi szerviz miatt. Azóta a Dell is lejjebb adta a konzumer kategóriában, a Samsung megszűnt, a Toshiba gépei azóta mind széthullottak (a szerviz pedig vicc), a Lenovo-t pedig megutáltam az elmúlt 1 év gépei miatt (mint ha összeszerelés után a minőség ellenőrzést kihagynák: sz* wifi kártya, ocsmány kijelző, nyitáskor reccsenő zsanér.. ).
Most céges-otthoni gépnek nézek laptop-ot, és csak ezen márka gépei közt van 15.6" fullHD IPS matt kijelző ebben az ársávban. Mennyire szabad manapság Acer gépekbe beruházni? Úgy értem...tudom, hogy nem business class, de a többi gyártóhoz képest hol tartanak?

"In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on."

(#9) eclipse006


eclipse006
őstag

Tetszik nagyon az Acer laptop, el is gondolkodtam rajta. Másodgépként megvan még az egyébként elég öregecske Acer 5720z laposom, de a zsanérjait megirigyelhetné néhány típus, mai napig nem lötyög, nem recseg, stabilan tartja a kijelzőt. Azt mondjuk hozzáteszem, hogy sosem csapkodtam. :)

https://www.instagram.com/sz.sandor90/?hl=hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.