Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#44) llax válasza #42098752 (#43) üzenetére


llax
senior tag

"Javaslom a lakhelyhez közelebbi eladót."

Ha lenne... De sok keresett témában egyszerűen nincs. Vagy értékelései, vagy negatív értékeléseire adott reakciói alapján messzire kerülendőnek tartom.
Nem egyszerű az élet Bp.-től távol és még annyira sem nagyvárosoktól távol (utóbbi távolság nem vészes, de min. kényelmetlen).
Ahogy az új cuccokat többségében webshopokból kell vennem, úgy a használtakat is postával/futárral. Ugyan vannak a közelben is szaküzletek, de oda csak apróságokért vagy "sos" érdemes menni (pl. a legközelebbi számtech. boltban egy 2TB-os WD HDD 2-3 futárdíjjal drágább, mint a nagyobb webshopokban).

Használt cuccokból egyre inkább tűnik (számomra, érdeklődési köreimben) kiváló alternatívának az Ebay, EU-n belülről vásárolva. (nem csak kínai vásárlásra jó...)
Tavaly vettem közel szalonállapotú fotómasinát UK-ból, szaküzlettől, jó drága szállítással együtt is kb. 2/3-a áron, mint amennyiért itthon a típusból össz. 2 szakadt darabot kínálták... Mondjuk az Ebay-en is ~2 hónapot vártam, mire lett a típusból EU-n belül eladó, amit Mo.-ra is hajlandóak küldeni.
Vagy pl. hibás vakut kerestem egy alkatrésze miatt (az ugyanolyan sajáthoz). Végül a hármat is vettem, mindet apróért (Magyarországon még azt is többért adnák, amin átment egy úthenger). Ugyanis a 3. volt olyan állapotban, amit nem sajnáltam elbontani, a másik kettő pár perc rááldozása után működött, így viszont lett 3 működőm.
Volt még pár hasonló pozitív meglepetés...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.