Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) BloodyEddie


BloodyEddie
őstag

Én vagyok az egyetlen aki 30 nap trial alatt megunta a WoWot?

(#2) Kassh


Kassh
csendes tag

ez csak nekem nem új info? ._.

(#3) oO7 válasza BloodyEddie (#1) üzenetére


oO7
őstag

valószínűleg igen...
mondjuk triallal tényleg nem is lehet túl sok mindent csinálni... max szinten azért kicsit több a történés

(#4) Sicilian


Sicilian
addikt

13 sort írni a semmiről, ezért 1 cikk lesz belőle, hát Én ezt soha nem értem.. :O

nothing is true everything is permitted..

(#5) hommeros


hommeros
őstag

Csak nem a Velvet-re keveredtem?!

"játékon az MMO játékok mesterei dolgoznak, közöttük olyanok akik a WoW fejlesztésén edződtek"
Teljesen újat készíteni szinte ugyanazokkal az arcokkal és évek alatt berögzült látásmóddal úgy se lehet. De ne legyen igazam.

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#6) bpx válasza BloodyEddie (#1) üzenetére


bpx
őstag

30 nap? én még csak ki sem próbáltam soha :)

(#7) siti válasza BloodyEddie (#1) üzenetére


siti
senior tag

annak idején lvl60 után kezdődött a játék. volt aki új karaktert indított, volt aki thunderfuryt szerzett. meg voltak rengetegen, akik azt se tudták mi az a molten core. nekik online rpg volt, másoknak meg multiplayer.

Füle -> 9. BRSZK -> 2024. Június 22-23. (hamarosan beérjük a Fast and furious sorozatot)

(#8) Inv1sus válasza BloodyEddie (#1) üzenetére


Inv1sus
addikt

Nem. Mondjuk én 10 nap alatt untam meg. Rájöttem, hogy a legértelmetlen baromság, amivel életem értékes óráit fecsérelhetem el. És mit kapok érdemileg, ha elfecsérelek mondjuk 300 órát? Semmit.

De az óráimat nem kapom vissza soha többet.

*** WEBDESIGN, GRAFIKUS DESIGN, FRONT-END PROGRAMOZÁS ***

(#9) Dani811 válasza BloodyEddie (#1) üzenetére


Dani811
aktív tag

10 perc :B

(#10) Steven válasza BloodyEddie (#1) üzenetére


Steven
addikt

én kb 2 hónapig játszottam vele és meguntam:) de amúgy jó game ... de engem nem ösztönözz arra hogy 26 karaktert csináljak mind lvl 80 as legyen aztán instázzak évekig juhuuu azért annyira nem jó:D

Amúgy csak barátokkal érdemes tolni ... hogy végig pofázd a játékod fejlődését:) Különben el se kezdje senki mert unni fogja..

[ Szerkesztve ]

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#11) Arena87 válasza Inv1sus (#8) üzenetére


Arena87
aktív tag

Nem nektek találták ki, ha azt a 10 millió embert nézzük, akkor tudhatnak valamit, amit Mi nem. :R

東方神霊廟 [Mausoleum of Divine Spirits] ~Ten Desires

(#12) Wolverine válasza Inv1sus (#8) üzenetére


Wolverine
félisten

Viszont gondolom elszórakozol 300 órát fps-ekkel. Na, én meg arra vagyok képtelen, unalmas és egyforma az összes.

@hír: nem talán, hanem biztosan új franchise lesz a Titan, és ezt kb. 3 éve megerősítette a Blizzard az akkori BlizzConon. A fejlesztést Jeff Kaplan, azaz Tigole vezeti, aki elég sokáig volt a WoW egyik vezető fejlesztője.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#13) Morden24 válasza BloodyEddie (#1) üzenetére


Morden24
nagyúr

Én is 30 nap alatt untam meg :)

Sectumsempra - For Enemies

(#14) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Én 4 hónap alatt untam meg... megint :D

(#15) alcsa


alcsa
senior tag

most mi van ? a wowot nem lehet megunni, legfeljebb csak abba hagyod egy darabig, és utána megint tolod! :D

(#16) Inv1sus válasza Arena87 (#11) üzenetére


Inv1sus
addikt

Inkább úgy fogalmaznám, hogy nem tudnak valamit, amit mi tudunk.

Megint előhozakodnék a kedvenc idézetemmel: "Mióta tévesztik össze az emberek a többség véleményét a helyessel?"

Egyébként a cigit se nekem találták ki szerencsére, de az a 10 milliónál jóval több ember biztos tud valamit, amit én nem. :D

*** WEBDESIGN, GRAFIKUS DESIGN, FRONT-END PROGRAMOZÁS ***

(#17) Inv1sus válasza Wolverine (#12) üzenetére


Inv1sus
addikt

Régen tinédzserkoromba elszórakoztam annyit, jól el is b@sztam azt az időszakot. De akkor jobb játékok is voltak, szórakoztattak.

*** WEBDESIGN, GRAFIKUS DESIGN, FRONT-END PROGRAMOZÁS ***

(#18) siti válasza Inv1sus (#8) üzenetére


siti
senior tag

akkor te semmivel se játszol és nem is szórakozol mert azzal csak az idődet fecséreled el?

Füle -> 9. BRSZK -> 2024. Június 22-23. (hamarosan beérjük a Fast and furious sorozatot)

(#19) leviske


leviske
veterán

Túl sok irányba nem tudnak indulni, kénytelenek teret hagyni a jelenlegi franchise-oknak. Vagy egy R.A.G.E.-féle posztapokaliptikus világot teremtenek, vagy elindulnak a cyberpunk felé. Még utóbbi is necces, ha figyelembe vesszük, hogy a SC hasonló kategóriában tudna evezni MMO-ként.

(#20) Archanon válasza leviske (#19) üzenetére


Archanon
őstag

S mi a helyzet az őskorral? ;] :P

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#21) Inv1sus válasza siti (#18) üzenetére


Inv1sus
addikt

Ha valaki a Wowot szórakoztatónak találja az FAIL. Elképzelem milyen szórakoztató lehet gombákat gyűjtögetni, és menj oda, csináld ezt és menj vissza küldetéseket csinálni normális sztori nélkül.

*** WEBDESIGN, GRAFIKUS DESIGN, FRONT-END PROGRAMOZÁS ***

(#22) mongoose123


mongoose123
aktív tag

diablo mmo még a 3-at se adták ki :R

(#23) Brown ügynök válasza Morden24 (#13) üzenetére


Brown ügynök
senior tag

29? ;]

"hacsak nem jön a jó tündér break utasítás képében..."

(#24) DaTika válasza Inv1sus (#21) üzenetére


DaTika
tag

Sajnos a max levelhez jutásig a gombászás egy szükséges rossz, ez így van :) De max lvlen az emberek 99% már nem hinném, hogy gyűjtöget, inkább összetársul még 24 emberrel, és megy valami komolyabb kihívást rejtő raidbe, ahol a sok hülyének hála ki is döglenek egy idő után :) vagy esetleg öszeverődhet másik 39 emberrel, és mehet 40v40 battlegoundra :)

(#25) Morden24 válasza Brown ügynök (#23) üzenetére


Morden24
nagyúr

3. Ez persze nem minősíti a játékot objektívan :B

Sectumsempra - For Enemies

(#26) BloodyEddie válasza oO7 (#3) üzenetére


BloodyEddie
őstag

Mármint fullos WoWom volt 30 napig, nem trial acc. Ismerős is volt, quest share meg minden, az elf csajom is szép volt, mégse éreztem hirtelen függőséget. Lehet bennem van a hiba :U

(#27) Ghoosty válasza DaTika (#24) üzenetére


Ghoosty
őstag

"Sajnos a max levelhez jutásig a gombászás egy szükséges rossz, ez így van "

Már ez se 100%-ban van így.Tudsz felfejlődni:

PvP által. (Battle Groundok)
Kizárólag 5 fős dungeonok végigvitelével.
Már bányászás, növényszedés tapasztalati pontot ad, így olyan gyorsan max szintre érsz, hogy észre se veszed. Nekem pl a 80-ról 85 re való fejlődés is túl gyors volt, pedig amennyire lehetett, lelassítottam magamnak. (pl szándékosan nem mentem rested helyre, egy zónát addig csináltam, míg meg nem lett az összes quest, ha nem volt muszáj, nem öltem mobot, nem bányászkodtam és csak azért mentem be 1-2 dungeonbe, mert különben nem látom normálban és akkor HC-ban kivágnak a francba, mert bénázok)

(#28) siti válasza Inv1sus (#21) üzenetére


siti
senior tag

elmondom neked milyen szórakoztató volt ragnaros, nefarian, onyxia, illidian legyőzése: nagyon :D hát ott nem gombát szedtünk

Füle -> 9. BRSZK -> 2024. Június 22-23. (hamarosan beérjük a Fast and furious sorozatot)

(#29) DaTika válasza Ghoosty (#27) üzenetére


DaTika
tag

Hmm.. Ésakkor ilyenkor gondolok bele, mennyivel egyszerűbb dolga van a msot kezdőknek, mint 1-2 kieggel ezelőtt :) (engem pl. a 10goldos dual specc kiakasztott, nekem "ennó" még 1000be került.. :D)

(#30) Archer válasza siti (#7) üzenetére


Archer
őstag

Nekem úgy alles cuzammen kínai az egész amiket írsz a játékról annyira nem ismerem :)

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#31) akom


akom
senior tag

Remélem valami brutálisan nagy dologgal rukkolnak elő.
Valami gigabrutál galaktikus űrcsúcsos sci-fi MMO val. (Ez a titán is inkább egy sci-fis elnevezés)
Az ütne ! :C

[ Szerkesztve ]

(#32) Ghoosty válasza DaTika (#29) üzenetére


Ghoosty
őstag

A dualspec az engem is meglepett, pont a héten. Az egyik altomat eddig healernek nevelgettem, de mondom így lehetetlen növényt szedni, mert 1-2 mob betámad és ezer évig tart megölni. Megnéztem mennyibe is kerül, mert emlékeztem, hogy sok és akkor átküldöm a main-emről a pénzt. Erre 10g volt, hát annyi pénz volt annál a karinál is.

Mondjuk nem sajnálom senkitől az olcsóbb dolgokat, de mindig meglep néhány változás.

(#33) sviba válasza Wolverine (#12) üzenetére


sviba
tag

Egyértelmű hogy inv1susnak lövése sincs a wowról, de... Igazából az összes wowos egy adatbázisban található számok növeléséért harcol, amit idővel kitörölnek. Nem tudni mikor, nem egyhamar, de ki lesznek törölve. Ezzel szemben egy vér FPS játékos évekig játszik 'unalmas' Q3-at meg codokat, csét, ahol nem letárolva lesznek az adatai, hanem élete végéig megmarad benne a tulajdonság hogy jól játszik. Amit a büdös életben nem törölhet ki senki. És hát... a cb-eu ladderen, amikor a top clan ellen játszol és hajszál választ el a győzelemtől... és rajtad áll hogy be tudod-e lőni azt a fraget és még 10 ember boldogsága, vagy szomorúsága múlik azon az 5 másodpercen... Minden csak nem unalmas.

[ Szerkesztve ]

A nyuszika megy az erdőbe, és egyszer csak leesik...

(#34) Healbacsi válasza Inv1sus (#21) üzenetére


Healbacsi
őstag

Minden szemelyeskedes nelkul, ha neked a wow szintu jatekok csak gomba gyujtogetesek, akkor te nagyon leragadtal a supermarional. Ennyi erovel az fps jatekokban lovoldozol mindenfele, es a nagy szamok torvenye szerint egyszer a golyo az ellenfelben all meg.

Bocs de a velemenyed total nem objektiv, siman csak trollkodsz. Nem beszelve arrol, hogy ha valaki 300 orat jatszik barmivel akkor az a 300 oraja elveszett, mert ugye kezzel foghatot nem kapsz erte. De valoban elveszett?. Szerintem nem, mert ha olyan jatekkal toltotted el ami tetszett is, akkor 300 orat szorakoztal. Ha teged mas jatekok szorakoztatnak arrol nem feltetlen a wow a felelos. Pl en gyulolom a spenotot, de meg sem kopkodom le azokat akik finomnak es taplalonak talaljak.

Sviba: a peldad tobb sebbol verzik. Ha wowban elersz vmit, teszem azt top listas klan tagja vagy, avagy jol irtod a masik jatekost, akkor ugyanugy nem torlodnek az adatok, mert jo jatekos vagy, es te ezt tudod. Szoval ez most kicsit fail volt. Nem tudom fel tunt-e de a wowban magas szinten csapatok jatszanak egyutt, es mindenkinek nagyon komoly meloja van a kozos sikerben. Ilyen teren nincs kulonbseg fps vagy wow tipus kozott. A baj az, hogy sokakban a teveszmek tombolnak csak arrol amit nem ismernek.

[ Szerkesztve ]

(#35) siti válasza sviba (#33) üzenetére


siti
senior tag

pontosan! ugyanez volt Kil'jaden legyőzésénél is és még sorolhatnám hány harcban, ahol dominelv szerint borultunk és éppenhogycsak meglett az az utolsó 1%

adatbázist sajna tényleg törlik, mondani akartam hogy armoryban még mindig hozza a karaterekem, de már ott sem lehet megnézni mert ezer éve inaktív, pedig a milyen jól mutatott, hogy egy kis fika karakternek ilyan achivmentje van: legendary items acquired: 1.

Füle -> 9. BRSZK -> 2024. Június 22-23. (hamarosan beérjük a Fast and furious sorozatot)

(#36) Viktor77 válasza sviba (#33) üzenetére


Viktor77
titán

Miért gondolod, hogy egy 3000-es rating-en lévő topcsapat ellen játszani kevésbé igényel skillt, vagy kevés adrenalinpumpáló mint fps-ben "lődözni" ?

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#37) h-yle válasza hommeros (#5) üzenetére


h-yle
addikt

Az biztos, hogy jobb játékot csinálnak mint egy jöttment kínai startup cég. Én berögzült helyett inkább tapasztaltnak nevezném a fiúkat.

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#38) Wolverine válasza Inv1sus (#21) üzenetére


Wolverine
félisten

A WoW-nak speciel van normális története, csak el kell hozzá olvasni a küldetéseket és sorban haladni, nem pattogni össze-vissza a zónák között.
Egy fps-ben viszont tényleg csak lőni kell, sztorinak nevezni azt a marhaságot, amibe ezt öltöztetik... fail :P

#22: nem lesz Diablo-MMO a közeljövőben. A Titan új franchise lesz.

#33: ha a WoW-hoz nem kell skill és csak a statjaidat növeled egy adatbázisban, akkor miért nem ölt még mindenki heroic Al'Akirt vagy Sinestrát? A válasz: mert hülyeséget írtál, és ehhez is kell skill a megfelelő szinten.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#39) Inv1sus


Inv1sus
addikt

Nem tudom mennyi kell ahhoz, hogy lövésem legyen a wow-hoz, a free trial accal elmentem level 20-ig, ezalatt mindent kipróbáltam, amit lehetett az accal. :U

Aki próbált versenyszerűen játszani fps játékokkal, mint pl.: quake 3, quake 4, cod, cod 2, modern warfare, és játszott mellette egy pár mmorpg játékkal is komolyabban, az egyértelműen tudja, hogy a wow-ban és társaiban sehol sincs az adrenalin az fps-ekhez képest.

Aki lehozott többször úgy egy kört pl.: valamelyik cod részekbe, hogy az összes béna csapattagja behalt elsőre és egyedül volt 5 ellen, az tudja miről beszélek. :U

Ja és cod-ba meg hasonló játékokba ne keressünk történetet mert nincs, egy nagy kaki az egész. Nyilván nem is azért gyártják őket sorozatba, hanem a multi miatt.
Preynek viszont nagyon jó sztorija volt, azt ki lehet próbálni. Mondjuk abba nem is lett multi azt hiszem. Nem tudom. :F

[ Szerkesztve ]

*** WEBDESIGN, GRAFIKUS DESIGN, FRONT-END PROGRAMOZÁS ***

(#40) Viktor77 válasza Inv1sus (#39) üzenetére


Viktor77
titán

"Aki próbált versenyszerűen játszani fps játékokkal, mint pl.: quake 3, quake 4, cod, cod 2, modern warfare, és játszott mellette egy pár mmorpg játékkal is komolyabban, az egyértelműen tudja, hogy a wow-ban és társaiban sehol sincs az adrenalin az fps-ekhez képest."

Te tudsz ilyen embert mutatni, aki esetleg ide is megírná ezt? Vagy csak ezt kijelented, és akkor ez így van?

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#41) Inv1sus válasza Viktor77 (#40) üzenetére


Inv1sus
addikt

Annyira nem fontos a téma számomra, hogy most a barátaimat zaklassam ezzel, úgyhogy maradok én, mint példa. A Rappelz játékot én elég komolyan nyomtam, lehetőségekbe kb ugyanaz volt, mint a wow.

De te, ha gondolod, mutathatsz példát arra, hogy valaki a Wow mellett döntöt az adrenalin miatt.

[ Szerkesztve ]

*** WEBDESIGN, GRAFIKUS DESIGN, FRONT-END PROGRAMOZÁS ***

(#42) sviba


sviba
tag

Kollektíven válaszolva.:
(5 éve wowozom, és 4 évet q3aztam napi szinten csak a miheztartás végett)

Egyetlen szóval nem mondtam hogy nem kell skill, vagy kevésbé igényel skillt. De mindenképp más. A wowban karaktered van, meghatározott talent speced, (pve-nél az EJ-féle cookie cutter buildek, a meghatározott rotákkal, pvp-nél meg survivability-utility talentek). Ezeknek van egy elméleti maximuma, és csak rearrangementekkel tudod meglepni az ellenfelet. Ami kurva nehéz, az az hogy egy 3v3 arénában nem csak saját magadra kell figyelni hanem plusz 5 másik emberre, és hatványozódik a lehetőségek száma. Aztán ha valaki mást akar az lsd-nél csinálni, nem is nagyon van esélye (nyílván sarkítok). PvE-ben pedig a meghatározott taktik minden boss-ra, nem egy óriási randomfaktorral. (különben minden casual elvérezne). Azt meg ti is tudjátok hogy a top guildek (paragon, ensidia), most is zöld-kék gearbe kezdtek raidelni, aztán amikor valamelyik elérte azt a kritikus pontot hogy már elég gearjük a world firsthöz, megcsinálták. Ritkán csúszott el a taktikon a fight.

Egy fps-ben nincs elméleti maximum, csak a te saját határaid azok ami korlátoznak.

Amit mondani kívántam: Összehívom a régi haverokat egy saját q3 szerverre lődözni, röhögünk hogy milyen lámákká váltunk. Ezt bármikor míg élek megtehetem.
WoW (remélem 10 évig még kitart): Server shutdown. Soha az életbe nem wowozhatsz többet. A karaktereid elvesznek, és rájössz abban a pillanatban hogy számokért szenvedtél, egy vállpáncél ikon mellett.
Persze nyílván ezt a blizzard nem akarja majd, hanem valahogy megoldja hogy otthon lan-ba vagy saját szerveren lehessen használni a karaktereket, és akkor ugyanúgy lehet játszani, de... Az már nem 'hivatalos'. És nem hagyom ki a történetfaktort sem. A wownak van, és én például az egész wotlkot ezzel 'éltem túl'. (ahogy te is Wolverine, ha jól emlészem ezt írtad)

A nyuszika megy az erdőbe, és egyszer csak leesik...

(#43) Healbacsi válasza Inv1sus (#39) üzenetére


Healbacsi
őstag

Azzal, hogy triallal elmentel lvl 20-ig kb annyit csinaltal, mint a halflife 1-ben kilotted volna az elso ket tarat a pisztolybol.
Butasag arad a mondataidbol. 20 szintig nem is jatszottal mas jatekos ellen, hanem scriptvezerelt figurakat utogettel fakarddal. A wownak is van pvp resze, ami nem csak annyibol all, hogy reflex szeruen rangatod az egeret, es 2x2 pixeles belyegeket talalsz el, hanem egy karakternek adott kb 12-15 kulonfele kepessege, amit megfelelo sorrendben megfelelo strategia szerint kell kijatszani ugy, hogy kozben az ellenfel minden lepeset lekoveted, es reagalsz ra.
Ha meg nem tapasztaltal vmit legalabb ne allitsd rola marhasagokat.

(#44) Viktor77 válasza Inv1sus (#41) üzenetére


Viktor77
titán

Te bizonygatod, hogy a WoW-ban nincs annyi adrenalin, hozz te példát erre.

Rappelz? Lol, már ne is haragudj.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#45) Inv1sus válasza sviba (#42) üzenetére


Inv1sus
addikt

Volt egy mmorpg játék, ami annyira tetszett hogy fizettem is volna érte. Ez volt az Auto Assault. Egy pár hónapot várni akartam vele. Jól tettem, mert egy hónapra rá megjelent a hír, hogy le fogják kapcsolni a szervereket és kész. Vége.

El lehet képzelni, milyen érzés lehetett azoknak, akik rengeteg napot töltöttek el a játékkal.
Egyszer volt lehetőségem látni pár nagyágyút, tank járművek, bazinagy bigfootok és csak húúgattam. És boom egyszer csak semmi. Semmid nem maradt és te elköltöttél a játékra mondjuk 40.000, 50.000 Ft-ot.

Szal majd it is játszhattok a Wowwal és egyszer cska eljön ez a pillanat: http://www.youtube.com/watch?v=miQ2m21DtS0

És megkérdezitek: Tényleg szükség volt erre? Megérte?

Elhiszem, hogy valakinek tényleg tetszik a játék és azért játszik vele, de biztos vagyok benne, hogy a legtöbb ember a versengési hajlam miatt játszik, hogy minél nagyobb, minél egyedibb, minél profibb legyen. Én utólag beláttam, hogy engem például egyedül ez tartott játékban. Auto Assaultnál viszont nem. Azt élveztem. Imádtam kocsikázni és lövöldözni. :C

*** WEBDESIGN, GRAFIKUS DESIGN, FRONT-END PROGRAMOZÁS ***

(#46) Wolverine válasza Inv1sus (#39) üzenetére


Wolverine
félisten

És ezt mikor tetted meg, ha kérdezhetem? Jártál egyáltalán 5 fős instance-ban vagy Battlegroundon? :U

szerk: játszottam olyan MMO-val, amit bezártak; ez a Tabula Rasa volt. Ott voltam a végleges záráskor is, hihetetlen hangulat volt. De az MMO-knak ez a sorsa; addig élnek, amíg van szerver hozzájuk - és ha vége is lesz valamelyiknek, amivel sokat játszottam, egy pillanatig sem bánom a rá fordított összeget, mert amíg tartott, addig jól szórakoztam.

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#47) Healbacsi válasza sviba (#42) üzenetére


Healbacsi
őstag

A wownal is letezik olyan server verzio, amivel siman arenazhatsz, vagy battlegroundozhatsz a haverokkal. Szerinted a neten kozvetitett arenameccsek a blizzard serverein futnak a tobbi online jatekos kozott? Be kell ezt szerezni, es maris igaz lesz a wowra is amit irtal.

Emlitetted a paragonos embereket. Azok kozul nagyon sokan az everquesttel, lineage-el meg a tobbi mmo-val toltak korabban ezert tudjak azonnal levagni milyen taktikat kell alkalmazni az adott encounternel. Tehat az everquestben megszerzett tudas nem veszett el, hanem atalakult a wowra, A wowban megszerzett tapasztalat, majd a kovetkezo mmoban megint jol fog jonni. Ertem amugy mit szeretnel mondani, csak eroltetett.

(#48) Viktor77


Viktor77
titán

Nem is értem amúgy, hogy-hogy jött fel az a téma, hogy egyszer majd lelövik a WoW szervereket. Le fogják. Egyszer. Senki nem tudja mikor.
Most nemrég olvastam eg értekezést, amiben hozzáértők szerint akár még 20 évig is futhat a WoW. És ha belegondoltok, miért ne? A Blizz sem hülye, nem fogja több millió játékos alól kivenni a szervereket. És valami nagyon-nagy dolognak kéne történnie ahhoz, hogy hirtelen elveszítsék a játékosbázis 70-80%-át (én abban sem vagyok biztos, hogy a Titan ezt meg fogja tenni (a megszokás nagy úr)).

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#49) Inv1sus válasza Healbacsi (#43) üzenetére


Inv1sus
addikt

Volt lehetőség más játékosok ellen is küzdenem. Nem nyűgözött le a csetepaté. De főleg nem a buta játékosok, akik nem tudták, hogy mi lenne az eredeti célja annak a módnak, aminek a neve nem jut eszembe most. :D
Amikor két oldal összecsap és az hiszem zászlót kell cipelni. Fps-ben Capture the Flagnek hívják.

Viktor77: Nem tudom bebizonyítani, hogy nincs valami, csak azt, hogy valamiben van valami. :U Nekem a legizgalmasabb rész az volt a játékban, hogy vajon eltudok-e menekülni a kreep elől vagy több méterről bevisz-e még egy utolsó ütést, amikor már rég nem vagyok a közelében. :DDD

*** WEBDESIGN, GRAFIKUS DESIGN, FRONT-END PROGRAMOZÁS ***

(#50) Inv1sus válasza Wolverine (#46) üzenetére


Inv1sus
addikt

Ha jártas lennék a Wow-ban és nemrég játszottam volna vele tudnék válaszolni, de jelenleg nem tudom mire gondolhatsz ezen szavak alatt.

Na megnéztem egy videót és asszem a battlegroundot azt én is játszhattam trial accal.

*** WEBDESIGN, GRAFIKUS DESIGN, FRONT-END PROGRAMOZÁS ***

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.